Bu durumda hamilelik tutarmi?

adete ha girdim ha girecem sancimda var. eşim dayanamadı içime boşaldı. adete yakınken hamile kalma oranı ne kadar?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sancın varsa zaten yumurta yenilenme dönemine girmiş demektir. Hamike kalmazsın merak etme. Adetin bitmesinden sonra 3 güne kadar da kalmazsın, eşin içine rahat rahat boşalabilir. Daha sonrasında riskli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zor hamile kalman adetin çok yakınmış.

0|0
    0|0
  • Kontrole gitmen lazım az da olsa 3-5 ay boyunca adet görürken hamile olan bayanlar var kesin hamilesin veya değilsin denilemez bence.

0|0
    0|0
  • Ihtimal az olsa da mümkün

0|0
    0|0
  • İcinde sperm 3 gun canli kalabilir o aralikta rahmin durumuna bagli kaladabilirsin kalmayadabilirsin 3 hafta sonra kan testi yaptir cok sabirsizsan cocuk istemiyosanda ertesi gun hapi al ic

0|0
    0|0
    • aslında sorum adet bu kadar yakınken tutabilir mı

• Tutanda tutmayanda var ama 2 sinin % si kac bilmiyorum hamilelik testinde 2. Cizgi silik ciktiginda hamile olup olmayanda var bunun gibi anca bunu doktorla gorusmus bilgili birinden ogrenmen lazim ya da 3 hafta sonra gidip kan testi yaptirman lazim.

• teşekkürler

• Valla kalma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İmkansız diyebiliriz ama çok küçük bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • Emin olmamakla birlikte kalmazsin diye dusunuyorum. Adet olacagim diyorsun o yumurta ne halde kirildi mi parcalandi mi iceride ne halde belli degil :) normalde adetinden bir hafta sonra en dogurgan donemin oluyor. Yeni yumurta hazirlandigindan.

0|0
    0|0
    • mantıklı. bende öyle düşünüyorum. teşekkürler

Yükleniyor...