Arkadaşlar lütfen yardım edin?

Vajinam bir kaç gündür kașınıyordu az önce tuvalete gittiğimde vajina dudaklarının balon gibi șișmiș kıpkırmızı olduğunu gördüm çok korkuyorum krem falan sürdüm neden böyle oldu temizliğime çok ama çok dikkat ederim ilk defa böyle bişey oldu doktora gitmeli miyim bilmiyorum geçer mi napıcam? şu an resmen iç çamaşırıma değdiğini hissediyorum çok kötü șișmiș aglıcam ya nedir bu :(((

0|1
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• seks yaptın mı?

0|0
    0|0
    • Evliyim evet

• Mikrop kapmış olabilir ya da enişte'nin penisi kalınsa kuku'nu incitmiştir

• Doktora git sen pıttığın mikrop kapmış olabilir

Erkekler Ne Diyor 13

• doktora git şu an için kaşınıtısını durdurabilecek bir ilaç söylerim en fazla allerset lordes varsa kullan

0|0
    0|0
    • Kaşıntı ara sıra geliyor gidiyor

• sen acile git sana soracağım sorular kafanı karıştırmasın

• oraldan mikrop kapmışşsın

0|0
    0|0
  • İlişkiden Sonra mı , Yoksa Kendiliğinden Mi Oldu , Bunu Belirtirsen Daha İyi Olur. Çünkü Bazı İlişkilerden Sonra Böyle Şişkinlikler Ve Ağrılar Olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Çok önemsiz olabileceği gibi oldukça ciddi de olabilir , bence bir doktora gitmek en iyisi

0|0
    0|0
  • doktora çıkmalısın mantar olman olasılıklar arasında?

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin evet.

Acil servise de gidebilirsin. Kadın doktorlar bakabilir.

0|0
    0|0
  • Kadın doğuma git. ihtilaplanmis. seni durumun genellikle doğum sonrası kadınlar yasar

0|0
    0|0
  • kuzum neden aglıosunn agrı acı yokta dokundugunda zevk varsa neden iştigi bellı

1|0
    0|0
  • alerji olmus olablır yedıgın bisey mı dokundu yoksa :)

0|0
    0|0
  • İliski yasadin mi ondan kaynaklidir

0|0
    0|0
  • Poponu temizlerken arkadan öne dogru silme onden arkaya dogru sil

0|0
    0|0
  • Yanlış bir ilşkin falanmı oldu acaba?

0|0
    0|0
  • Ne aralıklarla seksi yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 1 hafta oldu. Oralde yapmıştı

• Yalnız şişlik 1 saat icinde geri indi. Ama yinede gidice. Doktora

• Krem veya sprey verir en Fazla önemli bişey çıkmaz

Kızlar Ne Diyor 8

• Ciddiye almalısın enfeksiyon gibi duruyor canım fakat alerjik bir durumda olabilir. Özel konuşabilir miyiz? Soru cevap yapalım sonra bir kaç birşey önereceğim.

1|1
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • mantar veya alerji geldi direk aklıma. günlük pedi çok kullanıyorsan, çıtçıtlı atlet giyiyorsan, iç çamaşırını en fazla 2-3 günde bir değiştirmiyorsan, vajinanı nemli tutuyorsan bunlar olabilir. ama mutlaka en yakın zamanda doktora gitmelisin. sonuçta binbir türlü hastalık var. geçmiş olsun.

0|1
    1|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • Korkma geçer mutlaka geçer. İdrar yaparken yanma var mı?

0|0
    0|0
    • Hayır yok. Nasıl gecicek

• tahriş diye düşündüm ama değil. Kendi başına krem sürme lütfen. Temiz suyla temizlemen yeterli acil doktora git.

• hareket edersen kasırsan daha cok şişer zonklar yarın doktora git. iltihaplanma var mı o asamaya gecmedıyse cok hareket etme

0|1
    0|0
    • Bunu gördüm ya kaşıntıdan ölsem bile elimi suremem daha çok kötü ya:( iltihap yok yarın doktora gidicem jinekologamı gorunucem?

• evet jınekologa. iltihap olmadıgı ıyı cok kotu degılsın. camasırın pamuklu olsun hep. doktorun ona gore bısey der zaten randevu al bekletmesınler orda. bı de toplu yerlerde wc kullanma sakın..

• Masturbasyonu ne sıklıkla yapıyorsun? ya da masturbasyon yapıyor musun?

0|0
    0|0
    • Hiç yapmiyorum. Evliyim

• Anladım. Belki cinsel ilişki sırasında bişey olmuştur. Panik yapma doktora git en kısa zamanda

• Benimkide sisti sonra icinde bilye buyuklugunde bir sislik olustu o patlayinca icinden pembe kan akti bunun bir adi vardi unuttum simdi

0|0
    0|0
    • Nasil gecti? Çok kötü bir görüntü var șuan sarkık ve kocaman duruyo eski halini alır mı

• Merak etme o sislik iniyo

• Büyük ihtimalle mikrop kapmis hemen git ic camasirini utule mikroplar ölsün sicakken ic camasirini giy hep böyle yap islak olmasin hic camasir
      Vajinaya da kimyasal madde degdirme ssampuansabun falan

Yükleniyor...