Fetişist miyim?

Öncelikle size anormal gelen 2 şeyden çok hoşlanıyorum ama bunlar bir fetişmidir? Lütfen yardım edin.
Bir erkeğin ilişkide bana çok sert davranmasını istiyorum sürekli saçımı çeksin tokat atsın, süründürsün falan bunlar bana çok çekici geliyor, bu bir zaaf mı yoksa fetişmi?
Birde bir erkeğin saçı ıslaksa çok tahrik oluyorum hiç vücuduna bakmasam bile ıslak saçı beni azdırıyor buda bir fetişmidir?

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

• Değilsin canım ben de sert erkeklerden hoşlanıyorum çok çekici geliyor. İnatlaşayım ama bana bir şekilde sözünü gecirsin, kizdirdigimda sımsıkı kolumdan falan tutsun cekistirsin oradan oraya suruklesin zorla falan. Ki sevgilim de oyle biri şansıma. İlk baslarda bana da tuhaf geliyordu bu isteklerim ama olabiliyor yani anormal karşılama. Fetişist falan da değilsin :)

0|1
    1|1
    • Ağzına saglik be! Bu eig değilde ne? :)

• Teşekkür ederimmm :)

Erkekler Ne Diyor 22

• sen hem mazoşişt hemde abazasın.

0|0
    0|0
  • allam ya ergenken her kız senın gıbı

0|0
    0|0
  • Erkeğin sana sekste çok sert davranmasını istemen kötü veya ayıp bir şey değil bu bir fantezidir fetiş değildir. Bu bir zaaf. Islak saç fetiş sayılabilir ama fetiş daha çok ayağa, giysiye, deriye, ele veya başka bir yere olur.

0|0
    0|0
  • Acı çekme isteğin mazoşistliktir..

Erkeğin ıslak saçından tahrik olman, işte bu feşistliktir.

0|0
    0|0
    • Acı çekmek istemiyorum aslında, erkeğin benden üstün olması, sözünü geçirmesi çok hoşuma gidiyo

• Saol saol :)

• Ne demek.. her zaman beklerim.

• Hard ilişki denedin değilmi?

0|0
    0|0
    • Hayır denemedim ama olsa çok güzel olurdu

• Şimdi teorikle pratik arasında fark var maalesef hard ilişki acı demek içine bir şey girip çıkacak son hızla böyle bir acıya her kadın dayanamaz saç çekme falan :/

• He yok öyle değil benimki ımm mesela normal günlük hayatta erkegin bana biseyi yaptirabilme gücü cok hosuma gider. Mesela ben cok inatciyimdir beni biryere göndermek için illa sert davranmasından hoslaniyorum

• Sapık seni :D

0|0
    0|0
  • Mazoşist.

Nedense bu tür şeyleri isteyen kadınlar buz gibi yapıyor beni.

0|0
    0|0
  • bu senin zevkin fetiş sayılmaz pek... ! şu farkları öğrenin artık kaç tanenize daha anlatıcam :)

0|0
    0|0
  • Sen plaja gitme 2 saat içinde mafolursun mazallah :D

0|0
    0|0
    • Onun için milletin kafasına bakamıyom zaten :D

• Sen siddet iceriyosun rtuk gormesin kapatir

1|0
    0|0
  • aradıgın benim işte:)

0|0
    0|0
  • fazla aykırı sayılmazsın ideal kadın tipi hatta. mazoşist-fetişist karışımındasın. :)

0|0
    1|0
  • Hayır değilsn. Bunlar o senın bildigin fetişiste girmio

0|0
    0|0
  • Seni kucuken cokmu dovduler kuzum tm bnim kafadansin erinmeden 7/24 doverim seni ;)

0|0
    1|0
    • Beni hiç dövmediler ya ondan istiyom galiba :)

• Peki saygılar :D

• Sole yola gel geri bas ;)

• Bunda birşey yok gayet normal. Bende partnerime tokat atıyorum , ağır küfürler söylüyorum. Ors, faiş. kal. daha neler neler. Saçıni elime doluyor , çekiyorum , vücudunda ısırılmış morluklar var. Gerçi ayrıldık ama böyleydi yani

0|0
    0|0
    • Bana hic boylesi denk gelmiyor iste kufur ve hakaret sevmem ama bende istiyorum ki ayni sacimi eline dolasin her yerimi morartsin falan ama eski sevgililerimin hepsi kibardi hicbiri kiyamiyodu bana :/

• Ben acayip aşk adamıyım@ , romantik yönümde ağır gelir. Ama olay seks esnasında değişiyor. Boğa burcumun özelliği ortaya çıkıyor. Her sevgilim küfür istemiyordu. Işte şu iki ay önce yabancı kökenli sevgilim öyle istediği için küfür ettim. Çok sert sevişiyorduk. Arkadan önedoğru giderken omuzlarını yerinden çıkartıırcasına sert oluyor ve beş parmağımin izi sağ poposunda çıkıyordu. Ah ah ikimizde bir birimiz için ideal partneriz ama buradan pek güven olmuyor insanlara. Hayatında sert ve bol sevişmeli günler dilerim

• Saol canim sanada

• kalk kız bir çay koy kırarım bacaklarını...

0|0
    3|0
  • fetişhsin ve tam benlik saçı çek popoyu tokatla ohh boynunu ısırr

0|0
    1|0
    • Degilmisim be sallama :d

• Sert sevmek ne anlama geliyo fetish tanımına baksın değilsn dyen :-D

• saç olayı duştan çıkmış düşüncesi verdiği için olabilir. diğer olayda uygulamaya koyupta hoşlandınmı yoksa sadece hayalde mi

0|0
    0|0
    • Yok birisi sert davranmıstı mutfaktan bisey getirmem için, markete gitmem için falan acayip etkilenmistim. İliskide derken sevisme esnasinda degil normal hayattaki iliskide

• Sevdigim erkekse yapabilir problem yok

• sevdğin erkek yaşadı

• bilinçaltında oluşan şeylerdir zaten fanteziler. öyle garip bir durumun yok aslında.

0|0
    0|0
  • Bende bundan hoşlanıyorum ama kendimi sapık gibi hissediyorum :)))

0|0
    0|0
    • İste bende :((

• Benim eski sevgilim kıyamıyodu bana sert davran diyodum kıyamam biyerin acır diyodu öyle sahiplenmeside güzel ama sertlik hoşuma gidiyo iste :/

• Belki kısaydı eski olmaz dı. Sert iyidir erkek ler sert sever

• Sapiksin :)

0|0
    0|0
  • Fetish fantezileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bdsm'yi bir araştır. Bdsm tarzına yatkınsın. Islak saç fetişizmi diye bir şey duymadım. Ama o şekil seni çok tahrik ediyorsa onsuz eksik oluyorsa fetiştir.

0|0
    0|0
  • Mazosistlik bu sanirim

0|0
    1|0
  • Değilsin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...