Keşke bakire kalsaydım dediniz mi?

Bekaretinizi kaybettikten sonra hiç keşke yapmasaydım bakire kalsaydım dediniz mi?

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence erkekte olsa, kızda olsa dinimiz gereği insanın helali haricinde birinin bedenine sahip olmasını istemesi, buna izin vermesi haramdır.Büyük günahlardandır.

Tabiki belki nefsimize hakim olamayıp hatalara düşüyoruz bir erkek dahi olsak. Ama ben kendimi örnek göstermek istersem 1 defa ilişkiye girdim çok hoşuma gitti, 1 defa daha, derken 3-5 defa oldu. Daha sonra öyle bir pişmanlık yaşadımki, kendimden utandım. Kendimi basit hissettim. Bir kızın olması gerektiği gibi, erkeğin de iffetli olması gerektiğini düşündüm.

Evlendiğimde eşimin eline bir erkeğin elinin nasıl değmiş olmasını istemiyor isem, eşiminde aynı duyguları benim için hissetmesinin hakkı olduğunu düşündüm.

Tövbe ettim...tüm yaptıklarıma.O anda herşey o kadar güzelki, ama daha sonrasında mahvettiğim ahretimi düşünüyorum.

Bence bir erkekte, bir kız gibi iffetini korumalı. Bu hayatta bir sınavda olduğumuzu unutmamalı...Tabi küçük yaşlarda bunu anlayabilen arkadaşlarımız varsa ne güzel ona, ne güzel onu yetiştiren aileye.Hiçbirşey için geç değil bence. Çok özür dileyerek söylemek istiyorum. Toplumumuzda şöyle bir yargı vardır ; erkeğin elinin kiridir, erkek çeker donunu yukarı iş bitmiştir. Olan kıza olur.

Dinen baktığımızda her ikisine olmuştur. Manevi yönden toplumsal olarak bakarsak, doğru...olan kıza olmuştur.5 dakikalık bir heves için bazılarının önemsemediği o bakirelik...namus kavramı bitmiştir.Erkek donunu toplayıp kalkıp gitmiş, kız ise kaybettiği namus kavramı ile başbaşa kalmıştır.

Seçim sizin...herkes kendi günahı ve sevabıyla, namusu ve namussuzluğu ile yaşar.Buna kimse müdahale edemez, etmeye hakkı yoktur. Ancak şunu samimi olarak söylemek isterim, çünki herzmaan içimde bir uhde olarak kalmıştır.

İlk ilişkiye girdiğim 17 yaşındaki kız arkadaşım, ilişkiye girmek istemediğim halde kendi ısrar ettiği için yapmıştım..6 ay sonra ayrıldık.4 sene geçti.Ama hala aklımda acaba ne yaptı, ne yapıyor yada evlenince bir sorun olacakmı onun için.Şuan karşıma yine aynı şartlar ve aynı şekilde biri çıksa aynı hataya tekrar düşeceğimi hiç sanmıyorum.

Pişman olmadım, olmam zaten, neden olayım...şeklinde düşünenler çok merak ediyorum acaba geleceğini düşünerekmi bu cevapları veriyorlar? Yada kafalarını önlerine koyup hiç düşündülermi? Yada yüce Kur'anı kerimimizi hiç 1 sayfasını dahi okudularmı?

Bkz : yusuf suresi

4|8
    0|0
    • soruyu ben yazmış olsam en iyi cevap seçerdim.

• kafana göre takılıyorsun yani.

belli bir görüşün yok : )

• demek ki neymiş... her zaman en uzun cevap en iyisi olmuyor!

Erkekler Ne Diyor 18

• Yorumları okudukça burada da ne kadar çok kendine güvensiz " ZARPEREST" adam olduğunu görüyorum..

Atarlı Mod ON : Ey ahali. ben tuttuğumu düdüklerim , çapkınım hovardayım 24 ayardayım modunda gezip, bir çok hatunla cinsel münasebette bulunduktan sonra ben bakire isterim diyen zarperstler ( çıkış noktası putperest) var yaa..

Ahanda onlar öküzün önde gidenidir. !

5|1
    0|3
    • katılıyorum her boku yiyip bakire isteyenler öküz artık bende isteyemem bakir degilim artık yantım bir kere.

Peki bakir olan bir erkek bakire bir bayan isteyemezmi bu adam güvensiz mi oluyor yoksa ameline ulaşanmı ?

• +1 joker..

• ok arada beğendiğim yorumun oluyor :D

• evet katılıyorum yorumlarınıza bekaret önemsiz diyenler bayanlara kapak olsun

Biz erkekler her zaman hoşlanırız böyle şeylerden, hele ki bekaret bizi coşturur, bir de karşısınızda el değmemiş körpe piri var düşünün yani

Biz erkekler ne yazıkki kimle yatsak adımız olmuyor, ama bunu bir bayan yapınca kötü oluyor kadın yapmama erkekte.. kadın bakire erkek bakir kalmalı.

İlle de yapacaksak evlendikten sonra

Kimse bize hesap sormaz, kendimize vereceimiz cevaplar olmaz, uyanınca içimizde yıkım ekibiyle karşılaşmayız. Ben bunu hem kendim hem de bayanlar için söylüyorum. Aile yapısını farkkında olmadan dinamitliyoruz yazık çok yazık..

Kimse beni yanlış anlamasın ben bunu isterken başta bayanlar için istiyorum.Biliyorum çünkü başta zevkli geliyor onlara ama onlar korkarak verdiler bekaretlerini sonradan pişman oldular ama sisteme inat hala pişman değilim diyorlar... soralım bakalım bayanlara ben bir sürü kızın canını yaksaydın yine beni istermiydiniz işte herşey ortada...

Böyleleri şu şekilde de oluyorlar bekaretini hala bozulmamış fantazi olarak savunuyor cahil cesareti...Kimse akla karayı bribrine karıştırmasın.. yine de hala ben pişman değilimi diyen olursa ben buradayım.

Sitenin geneline bakınca 19-24 görüyorum daha düne kadar ailenizle beraberdiniz şimdi o kadar büyüdünüz mü?Böyleleri %90 ailelerinden saklar.Çevredende hadi bir söyleyin de görelim.Bekaret önemli.. neden gizli sorular soruluyor buradan bile anlayabilrsiniz

1|4
    2|0
    • Haklısın bakirim bakire birini hak ediyorum diyorum kendi kendime.. zaten önemsiz diyenler ya bir jigolu ile arkadaşlık kurmalı ya da kerhaneden birini bulmalılar.. o soğuk kadınlardan birini ..ıyy insanlıktan iğreniyorum tv de görüyoruz da..

• evet böyle devam, bekareti bu kadar önemseyin ve namus meselesi yapın ki, bu devirde hala namus cinayetleri devam etsin. Böyle düşünen erkekleri bırakın kadınların olması bile ne kadar kötü. Bakirelik ne bir tabu ne de değerli bişey. Bunu değerli yapan şey sizin küçücük aklı namusunda olan beyinleriniz.

• @end enter; kıızın olursa nereye eğer kötü yola düşerse de bunu söyleyebilecek yürekte olduğun zannetmiyorum. ailen vardır kızkardeşin annen teyzelerin halaların aynılarını onlar için düşün bakalım.eğer hala da namus senin için bu kadar ucuzsa demek ki onlar randevu gibi bir yerlerde çalışıyormasını isterdin. tekrar tekar bu işletmi yinemelerini.biraz insaf.sizin gibi fırsat düşkünleri yüzünden bu kızların başı yanıyor.gayet saf duyguları sömürülüyor.

• Sanmayın ki bu gözümüzde değerinizi değiştiriyor. beni tanımadan önce yaşadıkları için bi insanı suçlamak hakkım olabilir mi, bekaret elbette önemli buna saygı duymak zorundayız ama ne yaşamak istediğine karar verecek kişi sensin çünkü artısıyla eksisiyle bu hayat senin.

2|0
    0|0
  • herkesin hayata bakışı anlayışı toplum baskısı ile şekkileniyor ne yazıkki,aynı toplum erkekleri o*lara iterken övünüyor,milli oldu tabiri kullanıyor,ama unutulan bir şey var kadının da hakları var ve en önemlisi deneyimli bir çift çok daha mutlu olur,aksi durumda cinselliği hiç bilmeyen bir kadın ile yaşanan tıkanıklıklar ,aşılamayan toplumsal tabular yatağa yansıyor ve aldatmalar başlıyor,gelinen nokta aslında toplumu bakirelik uğruna mutsuzluğa sürüklüyor.

4|0
    0|0
    • O tabunun daha sıkı olduğu kendi seceriyenin gerisine doğru sar bakalım kendine kardeşlerine kuzenlerine babalarının babalarına bak bakalım, cinsel olarak yatakta kitlenmiş ve tabu olarak gördüğün baskılardan gelmiş bir nesil miyiz, yoksa boşanmaların söz konusu olmayıp adet'i dahi erken kesilmeyip bilmem kaç yaşında nene diyeceğimiz kişilerin cinselliği yaşayıp bir çocuğu göğsünde emzirip diğeri karnında hamile olup tarlada çapa yapacak kadar sağlam bir aile yapısına sahibiz.

• bu konuda inanki durum senin dediğin gibi değil,keşke efsaneler gibi kalan bu durum da olsaydık,gerçekleri görmek istersen itiraf sitelerine bir göz at dostum,aile içi ilişkilerin çokluğunu ve bunsan övünenleri göreceksin,sapık ilişkileri göreceksin,özellikle anadoluda ve çeşitli çevrelerde adliyelerde fiili livata(erkeklere zorla tecavüz) vakalarını göreceksin,bu örnekleri çoğaltmak mümkün,tüm bunlar elele tutuşmanın bile yasak olduğu toplum anlayışından oluyor...(((

• Bir kaç bayan arkadaşımla bu konu hakkında konuşmuştum.

Hepside sevdiği erkekle gelecek hayali kurarak birlikte olmuştu.Ama birisi hariç hepside hüsrana uğramıştı.

Sanırım bir an gelipte iç sesinizi dinlediğinizde koskoca bir KEŞKE deniyor.

1|2
    0|2
  • Bu soruyu soruyor ve cevap da alıyorsan cevabın ne olduğunun gerçekten bir önemi yok. Bu zamanda sırf toplum baskısı ve örümcek kafalarınız yüzünden bu konuyu bir tabu olarak görmek hiç bitmeyecek biliyorsunuz değil mi?

1|1
    0|2
    • kızın olunca buraya getirde kızlığını bozsunlar senin gibi sapıklar çok var burada... ne de olsa sen babası olacaksın sen bozamazsın değil mi? sonrada köprü altlarına felan götürürsün.. kızını pazarlarsın nasıl olsa senin için bir önemi yok. Acırım o kıza ve senin gibi aklı uçkurunda olan erkeklere.bir de erkek olacaksın(namusunu ve iffetini koruyan arkadaşları tenzih ederim)

• @twott harikasın.

Kendi kızı olduğunda bakire olmadığında eminim öldürmekten beter eder ama iş kendine gelince hiçte öyle değil

• Sonuna kadar katılıyorum twott sana. bir erkeğe evlilik yok bir şey yok bacaklarını açmak ve onun olmuş olmak senin için çok normal ve buna normal bakmayanları örümcek kafalılıkla suçluyorsun...ne kadar yazık sana. Hem yüce dinimiz islam'a, hem ulu kitabımız Kur'ana, hemde yaşadığın yetiştiğin kültüre ne kadr saygıszlık yapıyorsun. Twott un da belirttiği gibi sanırım senin için NAMUS diye bir kavram yok. Eşin olacak kızın, kızının, evlendiğinde eşinin bir başkaları ile yatması senin için normal

• en azından toplum baskısından ötürü evlenmeden bekaretini veren çoğu kişi az yada çok pişmanlık çekmiştir. ister istemez bilinçaltında bulunuyor yanlış birşey olduğu.

0|0
    0|0
  • Bakirelik kutsaldır

0|4
    2|0
    • Beylerin bakireliğide bizim için önemli o zaman...:) ilk olmak istiyoruz :P

• @ceza

+1, kesinlikle bu hakkındır , burada bazı ahlakı kurallara göre konuşuyoruz da bakma sen sonuçta gayri resmi ilişkinin adı bu ahlaki kurallara göre malum bildiğin isim, yani zinadır. Yine aynı dairenin hükmünce iffet gömleğini yırttırmış zina edenlerin, temiz eşlerle evlenmesi oldukça zorlaştırılmıştır ! Buna kaç kişi uyuyor dersen işte orada kamyonun yardan aşağı devrildiğini görürsün.

• ceza mantık doğru

• Bakirim, ve bunu ancak sahibi olacak bozabilir.

0|1
    0|0
    • Hadi içi döküp yalan söylemeyim, son 1 yıldır fıtri olan bu ihtiyaç beni kötü etkiledi acil evlenmem lazım

• ümitsizliğe sürüklemeyeyim ama burada bizim gibi namuslu insanlara kız çıkması zor...

• Anlıyorum, arayışımın merkezine hiç koymadım zaten, doğrusuyla yanlışıyla bir parça konuların geyiğinin yapıldığı bu mekana bir parça şahit olup gülmek bir parçada kelam edip öğüt bıraktığımız yerlerden öteye geçemezdi zaten.

• evet keşke yapmasaydım dedim keşke hala bakir kalsaydım çok dedim 1 kere yaptım o hatayı birdaha yapmam da evlenene kadar

0|1
    0|0
    • niye hata denir. bana saçma geliyor. zorlamamı yapıldı ki hata olsun. tecavüze mi uğradın yoksa :S karşındaki seni tongaya mı düşürdü?

• evet tongaya düşürdü ve içim acıdı bir kızın bakireliği oldugu gibi bir erkeginde bakirligi vardır.

ve ben bazı şeyleri bilseydim yalan soylenmeseydi gene kabul ederdim belki ama ayrılmamın sebebi yalan ve guvensizlikti ve suan bakir degilim bir yalan ugruna

• giden gittikten sonra hiç bir önemi olmuyor. zaten o anda insanın gözü hiçbir şeyi görmez...

0|0
    0|0
  • bence cogu kısı evet yanıtını vermıstır

1|0
    0|0
  • Sukurler olsun ki oyle bir hata yapmadim

1|0
    0|0
  • Ben hiç demedim :D

0|0
    0|0
  • Selam ablacim sorun devam ediyor mu

0|0
    0|0
  • bakire kalmak demek dünyanın sunduğu güzelliklerin bir kısmından kendini mahrum bırakmak demektir. temiz, yüce herhangi bir tarafı da yoktur. o yüzden benim gözümde "çikolata yemeyen" ile bakire arasında ünvan büyüklüğü olarak pek bir fark yok. üstüne bi de tecrübesiz oluyor.. amaaaan hiç çekilmez..

yine de kişisel tercihtir. saygı duyulur.

2|0
    0|1
  • inan bir çoğu içten içe pişmanlık duyuyor.

ve aslında anlatmaya çalıştıkları hikayelerin tamamı içlerini ferahlatmak için.

yaptıklarını meşrulaştırmak için.

0|2
    1|1
  • O kadar çok diyen var ki.. söylebilenler olduğu gibi söyleyemeyenlerde var.Kaybettiğin zaman ikici el eşya konumundasın.belki kim bilir kaçıncı el..eş için önemli! fakat senin haya damarının çatlayıp çatlamadığnın göstergesi.. hayvanlarda önüne gelenle yatıyor nerde seni insanlığın o zaman!

Bir de şöyLe düşün başka türlü kendinin özel olduğunu nasıl hissettirecektin.tüm hayatını ona vereceğin kişi olmalı.

bu konu o kadar ucuz mu?

0|3
    2|2

Kızlar Ne Diyor 20

• Pişman olmadım, bekaretimi verdiğim kişi kocam...

9|7
    1|1
    • +1 Helal olsun...

• 3 ün birini:D yetmez mi:D töbe ya:D

• Ne vermesi gerekiyor bana sence? Yada bana ne vermeliki ben onu bekaretimle ödüllendireyim senin gözünde. Bana aşkını verdi, sadakatini verdi, özverisini verdi, yalansız güvenli huzurlu bir aile verdi. Başka?

• milliyer gazetesinde okmuştum yapılan bir araştırmaya göre bekaretini eşine veren kadınlar,diğerlerine göre evliliklerinde daha mutlularmış.

Allaha şükürler olsun böyle bir yanılgıya düşmedim.herkesin kendi fikri tabi çok sevdim pişman değilim diyenlere de saygı duyuyorum

2|7
    0|0
    • biz nasıl ki kendimizi eşimize saklıyorsak inanıyorum ki bizim gibi erkeklerde vardır.sonuçta herkes aynı olacak değil ya.

her sabah farklı biriyle uyanmaktan bahsediyor bazıları.

bunun soru olarak sorulması bile çok ilğinç. sanki biri taraftar arıyor.

• ben boşandım ama kesinliklede mutlu olamadım.mutlluluk ne yazıkki bekarete bağlı olmuyor..

• senin ki farklı bir durum hazan

• kaybetmedim kiiii..kaybetmeye de hiç niyetim de yok!

2|7
    1|1
    • Evlenincede mi? :)))

• saçma yorumlarınızı kendinize saklayın..ben bu konuda eski kafalıyım..evlenince olmasını istiyorum..

• Eski kafalı felan değilsin.Sapıklar akılları sıra bizleri kandırmaya bakıyor.. sapık herifler siz erkek misiniz?erkeklerin yüzkaraları :D

@joker senin yaşım 20 ne o kaybetsem geri mi gelicek...34 yasında mısın yoksa 5 yaşında mı kadınlar hakkında hiç bişey bilmyosun. bu kadar seviyesiz yorumlar yapma çok gülünç oluyorsun.

• pişman olmadım. neden olayım ki? erkekler milli olduklarında pişmanlık duyuyorlar mı sence. ben neden kadın olduğumda pişman olmak zorundaymışım. evlenmeyi falan da düşünmedim. hatta tecrübe gözüyle bakıyordum o zaman bile. gözü açtığım ilk adamla evlenecek kadar aptal değilim çok şükür.

2|4
    0|6
    • hala bekar olmanızın bunda etkisi var mı?

• Hem tadını çıkarmak varken neden pişman olasın

• hala bekar olmamla bir ilgisi yok. nasıl olabilirdi ki zaten?

• ya bu konuların bu kadar rahat konuşulması beni rahatsız ediyor. kültür çatışması yaşıyoruz . eskiden önemliydi zamanla bazı şeyler değişir ama bu biraz hızlı oldu sanki çok yaşlı olmadığım halde yetişemez oldum. bakire olmak önemli bence . bu benim fikrim

2|3
    1|1
    • Katılıyorum evlenmeden çok ahlaksız birşey bence bir erkeğin kendini kadına bir kadınında kendini erkeğe saklaması gerekir

• Bakire olmak ve bakire kalmak fikrinize sonuna kadar saygı duyarım. lakin konuların konuşulması konusundaki tutuculuğunuzu da sonuna kadar kınıyorum..

Başımıza ne geliyorsa, konuşmadığımızdan ve ikiyüzlülüğümüz yüzünden geliyor.

• bir olayın çok konuşulmaya başlanmasının nedeni görüşlere saygıdan değil çok fazla olmaya başlamasındandır diye düşünüyorum . bakirelik önemli değil diyen ve çok sesi çıkan bir grup yüzünden insanlar gerçekten önemsiz olarak kabul etmeye başladı . bence 25 - 30 yaşına gelince böyle bir kararı verebilir ama daha 18 inde ya da 20 sinde bu kararı vermek için erken ve bazı art niyetli insanlara inanıp sonra önünü alamayanlar olmuştur. ben 30 yaşına birinin verdiği karara saygı duyarım .

• Yaptığım yaşadığım hiç bişeyden asla pişman olmadım. İyi kötü benim hayatım çünkü. İsteyerek bilerek bir zamanlar sevdiğim insanla yaşadım. sonu olmadı ama asla pişman olmadım..

3|4
    1|3
  • Arkadaşım eger boyle bır sounun varsa buna uzulup uzulup durma.. Olan olmuş.. Olmuşla ölmuşe çare yok psıkolojını bozma..

1|0
    0|0
  • pişman olmadım ama bazen acaba yapmasaydık bana daha mı çok değer verirdi diye düşünmüyo diilim

2|2
    0|4
    • aynen bende bazen düşünüyorum acaba daha mı değerli olurduk gözlerinde diye

• end enter onu değer olarak gördüğünü düşünmüyorum elbette.ama bazen aklımdan şöyle düşünüyo olabileceğini geçiriyorum;birlikte olduğumuza göre ne yaparsam yapayım benden ayrılamaz.benim öyle biri olmadığımı biliyo elbette.onla sırf beraber oldum diye aramızda sevgi kalmasa da,beni aldatsa da onla ilişkimi sürdürmiyceğimi.ama belki aklından geçiriyodur bu yüzden de kendini ilişkide egemen hissediyodur.birini ne kadar tanısan da bazı düşüncelerini bilemezsin.vermeseydim peşimde dolanırdı

• veya romantizmden ölürdü olayı diil.3 yıllık ilişkimizin ilk 2 yılında seks yapmadık ve o yine romantik sevgi böcüğü bi erkek diildi bende beklemem zaten böyle şeyler.ama ne biliyim belki o zamanlar ayrılmanın beni o kadar etkilemiyceğini şimdi ise ayrılmamak için herşeye katlanabileceğimi düşünüyodur kimbilir.yoksa elbette vermeseydim alana kadar peşimde süründeydi diye bi arzum hiç olmadı.beni elde etmekten başka amacı olmayan bi erkekle zaten ilişkimi sürdürmezdim ve onla beraber olmazdım

• pişman olmadım ve neden takılayımki gelmişim buyaşa halen bekaret arayanlarda bi sıkıntı var bence,nihayetinde bayanda olsak bizde insanız bunu ertelemek ne kazandırabilirli

1|3
    1|1
    • zarperest diyoruz biz onlara :)

• ümit hocam diline yüreğine sağlık

• umityilmaz sizin gibi düşünenler içinde kızlar olmadık şeyler yapıyor ya ters ilişki bekaretini korumak adına yada zar diktirme ,sen belli yaşı aşan bayanda bunu bekliyosan ozaman kandırılmaya mahkumsun sen ve sen gibiler üzgünüm.bekareti korumak adına iğrençlikler yaşayanları duyyoruz işte burda siz yanılıyosunuz

• hayır hiç pişman olmadım

5|4
    5|10
    • daha 18yaşındasın.. muhtemelen geçen sene yada bu sene denemişsindir.o nedenle henüz pişmanlık duymuyorsun.çünki henüz bulutların üstündesin ve hatta ilişkiye girdiğin için kendini daha tecrübeli, daha farklı görüyorsun arkadaşlarına karşı...şöyle 1-2 yıl geçtikten sonra yine burada senin yine yorumunu görmek isterdim..ama belki alışkanlık olmuş ise 10 yılda geçse farketmez sizler için.

• helal olsun ne diyim.. :)

• eksi verenler devammmmmmm edinnnnn hepinizin fikirlerinide çok iyi biliyorum ben:)

• kaybetmedim Allaha şükür

0|5
    0|1
  • malesefki kimse bakire kalmayacak.ölene kadar bakire kalınamaz.ve zaten dınımizdede evlenip cocuk yapmak gereklıdır.o yüzden olaya şöyle bakmak gerekır bu önemlı şeyi kime verdık..deger bilmeyen bızi döven asagılayan aldatan kocamızamı yoksa askımıza karsılık veren ve bızı cok seven sevglmızemı? seven sevdgne verdigi hiç bişeyden pişman olmaz,..kıymetını bılene vermek dogru olandır..sırf bana nikah yaptı diye lanet bı adama versem pışman olurdum..

0|1
    0|0
    • kendini avutma gibi olmuş bu cevap

• diline sağlık diyorum aqua bencce sen lanet bir adama benziyorsun ki karşı çıkıyorsun bu duruma.

• arkadasim ne demek istedn.galıba uykum geldi.cümlelerı bile yanlıs anlıyorum.:) bu agua ne demek istemıs.burcu kötü bi kız mı demek istemış.?

• Hayır çünkü bu işi benim seven biriyle yaptım .

0|2
    1|2
  • Allaha sukur oyle bır yanılgıya dusmedım evlenınce yapılması gerektıgını dusunenlerdenım.yapanlarada saygım var herkesın kendı hayatı ama bence yapanların bazı kısmı gereksız bahanelere sıgınmamalılar sevıyordum kandım yaptım adam evlenecegını soyledı yaptım vs. vurucaklar ellerını masaya ıstedım yaptım dıcekler demelıler

1|0
    1|0
  • Yanlış insanla yaparsan ilkını pişman olasılığı yüksektir.

Ben olmadım pişman

2|2
    1|3
  • demedim, cinsellikten güzel bir duygu yok ki. sonuçta sonsuza dek bakire kalamazsın, evlenirsin kaybedersin. o yüzden bunu demenin bi mantığı yok.

0|1
    1|2
  • pişman olucağımı bildiğim için ( ama bu pişmanlık mahalle baskısı yada ilk gecede napıcam korkusu değil kesinlikle ) asla böyle bişey yapmıycam

0|0
    0|0
  • pişman olmadım kesinlikle...

0|1
    2|3
  • Onu demedim ama iyi ki bakireyim diyorum.

3|3
    1|2
    • senin gibiler az bulunur oldu.Tebrikler...

• edima geç kalma çıkma teklifinde bulun. belki kabul eder de ilk götüren sen olursun. tövbe tövbe

yaşlara baktığımızda yaşı küçük olanların böyle düşünmesi çok normal geliyor. yaşım küçükken ben de utanırdım muhabbetinden bile. ama büyüdüğünüzde neden hayatın gerisinde kaldım diye içiniz yanarsa benim omuzumda ağlamayın. tabii bu ilk gördüğünle yatacaksın anlamı taşımaz. yanlış anlaşılmak istemem.

• hiçbir zaman demedim. bekaretimi verdiğim kişiyle evliyim. fakat onunla evlenmeseydim bile pişman olmazdım.

3|2
    2|3
Yükleniyor...