Sperm cildi canlandırır mı?

Spermin cilde sürüldüğünde içindeki canlı hücreler sebebiyle cildi gencleştirdiği doğrumu?

Güncellemeler:
Şimdi p*rno yıldızlarının cildi neden pürüzsüz ortaya cıkmış oldu :))

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• olum bugün kaçıncı soru la bu artık ticarete atılma vakti gelmiş..

arkadaşlar sperm satılır ! 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz sperm 100 TL

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canlandirsa da oyle canlilik olmaz olsun

1|0
    0|0
    • Bencede

• Bence on yargilisin kucuk capli bo arastirma yap ve gor haklisin. Igrenc bir olay ama. Bu onun olmadigi anlamina gelmez :)

• ohaaa o nerden çıktı öyle? :)

1|0
    0|0
    • Valla nerden cıktığınıda ben mi söyliyim :)))

• püü de sana..

• Yarabbi şükür ayıp ayıp denir mi öyle

• Beyler hiç yaşlanmazdı o zaman puhahaha çok komik ve saçma :D:D

0|0
    0|0
  • Yok artık. Iyyy

0|0
    0|2
  • Sevgilim yuzume boşaldığında ertesi gun çenemde deriler soyulmuştu yanaklarında siyah noktalar gitmişti cildim parlamıştı. Evet cdden çok yararlı ve çok zevkli :D

0|0
    0|0
    • Haha boş konuşmuyoruz burada :))

• Aynen :D

• 👍fazla alışma ama ikinci burun cıkmasın yüzünde :)))

• araştırdığıma göre doğruymuş maalesef :D keşke onun yerine başka biseyde olsaydı bu özellik :/

0|1
    0|0
    • Ne yazık ki doğruymuş :))

• hayır dur simdi maske yapim, gidiyim marketten 1 kg alayım diyebileceğin birsey de dei :D

• Üretimi direk kendimize ait hahaha :))) düşünsene ya Sperm maskesi nerde acaba diye soruyosun reyoncuya :)) abla surda acık var taze

• Of kıçınızdan uydurup uydurup yaZmayın şuraya saçma sapan şeyler..

0|0
    0|0
  • evet canlandırır ve guclendırır cıldın yapısını cok yararlıdır cunku ıcınde protein vardır.

0|1
    1|0
    • içinde 1 gram protein var. Protein çok lazımsa süt sürün yüzünüze.

• hayır 1 gram yok ben tıp okuyorum ve bızzat bılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Cok eski bir arastirma ya gore sperm cilde burundaki sihay lekelere ve ozlelikle goz altinda ki torbalanmalari onler ve kadin icin bir cok urunden daha kaliteli ve etkilidir erkek spermi okadar degerlidir ki eger dayaba bilsek ve daha az mas. Ve bosalma yapsak inanin daha genc ve saglikli kaliriz bosalmadan cinselligin doruguna ulasmayi ogrenen erkek daha uzun ve saglikli yasar arastirin ve kiymetini bilin sperminizin gencler :)))

0|1
    0|0
  • Yok daha neler.. İçimizde barınan birşeyin böyle bir özelliği olsa ölümsüz olurduk..

0|0
    0|0
  • Dene de görelim kardeş.

0|0
    0|0
  • itina ile istenilen bölgelere sperm boşaltılır irtibat için 05xx xxx xx xx:D

0|0
    0|0
  • isteyen bayanlara satabilirim depo boşalmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...