Orgazm anında göğüsten akan sıvı?

Cinsel ilişki sırasında orgazm olmaya yakın göğüs uçlarımdan süt gibi bişeyler akmaya başliyor. Orgazm olduktan sonra kesiliyor. Sağlık sorunu mu yoksa çok zevk aldıgım icin mi boyle oluyor başına gelen var mi?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• hormonlarına bir baktır bence.

0|0
    0|0
    • Çok az sayıda kadın sadece göğüsten uyarılmayla orgazm olabildiği tıbben bilinen bir durumdur. Bunun sadece cinsel ilişkide mi yoksa mastürbasyon sırasında da olup olmadığı da önemli bir durumdur.

• Neye bağlı olabilir ki

• bu senin fizyolojik yapın ile alakalı, kadınların memelerinde bulunan süt kanalı orgazm sırasında alınan haz nedeniyle duyarlılık göstererek sıvı akışına sebep olabilir. nasıl ki cinsel ilişkiye başlamadan önce duyulan heyecan ile vajina kendini ilişkiye hazırlamak için ıslaklık oluşturuyorsa, memelerde de bu tür reaksiyon olması muhtemel. dolayısı ile kadınların orgazm anındaki kasılmalar, vücudun gereken gerilimi atmasına yakın olduğu anlarda bu sıvı akışını yapabilir. normal bir tepkidir aslında ama ender görünen bir durumdur.

Erkekler Ne Diyor 16

• Prolaktin hormonuna baktır derim.

0|0
    0|0
  • Normal hatta ozel bir durum bu eger kendini gelistirirsen dogal yonlerden regl bile olmaya bilirsin istedigin zaman ve dogum kontrolu yapmana gerek kalmaz bosa giden enerji vucudunda kalir ve boylecr dahavgenc kalirsin :)

0|0
    0|0
  • O nasıl birşey ya? bir Dakka ya ! Yoksa... Benim yattığım kızlarda kesin fabrikasyon hatası var defolularla mı beraber oluyorum şimdi ben senelerdir?

0|0
    0|0
  • hiç denkgelmedim

0|0
    0|0
  • doğurdunda haberin mi yok acaba süt falan omasın :)

1|0
    0|0
    • Komik olma lütfen ciddi bir şey sordum

• ilk defa göğsünden boşalan birisini gördüm :)

0|0
    0|0
  • Cokmu azmi tuhaf ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Iliklerine kadar boşalma bu olsa getek nasıl zevk aldiysan :)

0|0
    0|0
  • memelerin sertleşiyormu

0|0
    0|0
  • Bunca yılın sevişgeniyim, böyle bir şeyi ilk defa duydum.

0|0
    1|0
  • hiç görmedim duymadım

0|0
    0|0
  • Zevkten kudurmak bu olsa gerek...

0|0
    0|0
  • Ordan bosaliyosundur belki

0|0
    0|0
  • Bunuda ilk kez duydum.. Hertaraftan bosaliyorsun massaallah.

0|0
    0|0
  • Gögüslerinden boşalıyorsun canım

0|0
    0|0
  • Doktora git bence ilk defa duydum.

0|0
    0|0
    • Gidicem :(

• Ne çıkıcak merak ettim

• Bişey çıkmaz bana kalırsa :)

Kızlar Ne Diyor 1