Reglm gecikti korkmaya başlıyorum?

Normalde 28 gün arayla regl olurdum ama bu kez acayip gecikti 35 günü bile geçti sizce neden gecikmiş olabilir? Ne yapılmalıdır?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• havaların yoğun değişiminden dolayı olur arada canın sıkılır gecikir mutlu olursun gecikir herşey gecikir bazen erken gelir olur böyle ya takmayın bu kadar :)
    iettnin geç kalmasına bile bu kadar takmıyor insanlar :))

0|0
    0|0
  • Bu konuda uzman değilim ama bildiğim bazı şeyleri paylaşmak istedim.

Psikolojik sebeplerden dolayı kadınlar böyle şeyler yaşayabiliyorlar. Onun yanı sıra yeme içme alışkanlıklarının değişmesi de etken olabilir. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çoğu bayanda stres ve sikintidan ötürü olabiliyor ya da genelde adet düzensizligí son dönemde okul iş ya da aile tarafindan stresli bir dönem geçirdiysen etken olmuştur sikinti yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • mevsimseldir muhtemelen, biliyor olman gerekir aslında bunu

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlar regli etkiler ama bir cinsel ilişkin olmuşsa biraz daha bekle ve doktora git ama bir haftaya olursun ;)

0|0
    0|0
  • Psikolojik etkenler iklimsel şartlar herşey etkiler tabi ilişki yoksa

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girmediysen korkma :D

0|0
    0|0
  • bazen böyle olur kafana takıcak bişey değil gecikme 15 günü bulursa bir uzmana danışmanda fayda var,

0|0
    0|0
  • Eğer ilişkiye girip Saçma sapan birşey yapmadıysan korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • hamilesin:)

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla falan ilişki yaşadınmı?

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorsunuzki arada gecikmeler olur sizin psikolojik durumunuzla bile alakalı olabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Stresten uzun yolculuklardan hava değişiminden olabilir.

2. ayıda geçerse kistten şüphelenebiliriz. Adetlerin çok sancılı mı geçiyor?

0|0
    0|0
  • Bazen gecikebiliyor hamile olmadigini dusunursek

0|0
    0|0
  • Hamile olma ihtimalin yoksa arada sırada dış etkenlerden ötürü gecikmeler olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...