Günde 15-20 defa boşalabiliyorum?

Günde hatta 5-6 saat içinde 15-20 defa boşalabiliyorum. hatta her boşalmada ilkinden biraz daha az geliyor. Ama yeteri miktarda sıvı geliyor. İlk boşalmada 2-3 metre ileriye doğru fışkırıp duvara patlıyor. Ondan sonra ki boşalmalarda fışkırma olmuyor ama sperm fazlasıyla geliyor. Günde 15-20 defa boşalabiliyorum bu normal mi? Bu ne anlama geliyor

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini aşırı zorluyorsun isteğine sınır koymuyorsun. İleride ciddi problemler yaşayacaksın bundan emin ol.
    Öncelikle erken boşalma sorunu oluşacak. Ayrıca mast. a alıştığın için bu alışkanlığın yaşadığın ilişkiye zarar getirecek. Bu denli fazla yapman yüzünden hormonlarında etkilenecek hatta düzgün performans gösteremeyeceksin. Çünkü vücut sürekli bir yorgunluk çekecek.

Bunlar tahmin ama boşa salladığım şeyler değil. Bu konuyla ilgili biraz araştırma yaparsan eğer anlarsın zaten.

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim hocam. Dikkat edeceğim

• Rica ederim biraz daha dikkatli ol ve spor yap. faydasını göreceksin.

Kızlar Ne Diyor 6

• motormusun :D

0|0
    0|0
  • İlk seferde karşında olmak istemezdim 😁

0|0
    0|0
    • Bende istemezdim. Duvara boşaldığımda yapıştı su döktüm şimdide iz kaldı. Yani bir kızın içine boşalsam zarı felan delip geçerdi diye düşünüyorum. Bu yüzden evlilikten soğudum ve hiç cinsel ilişkiye de girmemeye karar verdim. Masta devam )

• Aman Tanrım didim o. O

0|0
    0|0
  • O ne l*n amanin :-D:-D:-D

0|0
    0|0
  • Satabilirsin spermlerini.

0|0
    0|0
    • Ucuza vermem sonuçta bende değerli bir adamım

• Hmm. Fakat yapma bunu ilerde sorunmuş. Yani fazlası zarar.

• Biliyorum :D

• kavonoza koy sakla :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yazar evlenince; erken boşalma problemimi nasıl aşacağım diye gizli bir soru sorma adayı.

2|3
    0|1
  • umarım arkadan hortum dayamıyolardır senı kandırıp.)

0|1
    0|1
    • Yok kanka cidden. Hatta 20 yi bile geçebilirim çünkü her yapışımda sperm geliyor

• tm ahbap bşla şmdiden akşama kadar devam et mk.)

• Atma Ziyaaaaaaaa😄😄

1|1
    0|1
    • ciddiyim usta salladığım felan yok

• A,, Y, S I :)

0|0
    0|0
  • ergenlikte ardarda 11 yapmistim sonuncuda gelmemisti )

0|0
    0|0
  • Çükün düşecek be kardeş

0|0
    0|0
  • 15-20 mi sence normal midir? bir erkekte belirli miktarda döl bulunduğunu duymuştum eğer doğruysa seninki bitebilir haberin olsun ;)

0|0
    0|0
  • Ne mi anlama geliyor. Senin beyin sıvın gitmiş ellere

1|1
    0|1
Yükleniyor...