Travesti ne demek?

arkadaşlar dalga geçmeden ciddi cevap verin lütfen.travesti ne demek onlar kadın mı erkek mi kendilerini nasıl hissediyorlar ve o bi hastalık mı?

0|0
13|36

En İyi Erkek Görüşü

• bu kişiler erkek olmakla birlikte herhangi bir cerrahi müdahale geçirmeden sadece kadınlık hormonlarıyla dış görünüşlerini değiştirirler. kadınlık hormonları sayesinde göğüsleri belirginleşir filan. transeksüeller ise cerrahi müdahale geçirmiş erkeklerdir. testisler ve penis vücuttan alınır. transeksüelliğe en iyi örnek ses sanatçısı bülent ersoy'dur. vs vs bööö gece gece soruya bumu aklına geldı :D

0|1
    0|0
    • geldi napıym :D bülent ersoy önceden erkekti nasıl insan bunu yapar kendine bi erkek için penis çok şey ifae ediyor o tamamen attırdı vucudundan testislerini üreyemeyecek demek ki kadınlara bişey hissetmiyor.hastalığın tedavsi vardır belki..

• izmir alsancakda 6 ay kaldım ızmır deme lutfen :( ızmırden nefret ettırdıler.. allah kadını kadın erkegı erkek ozellıklerını guzellıgını zekasını dusunmedıgım bınlerce ozellgıyle yaratmıs bende buna katılıyorum tedavisi evet sart senın benım dememle olmuyor ama :S devlet komur vs vs dagıtcana bu sorunlara bır el atması lagzım gosterıs ıcın degıl ama cozum ıcın.

• aynen öyle taksimde gece geç saatlerde yanlız yürüyemiyorsun zaten her an karşına çıkabilir..böyle insanları yargılamıyorum ama dediğin gibi devletin yardımcı olması lazım seçim zamanı makarna dağıtmak değil ama ne yazık ki..öyle yorucu işlerle uğraşmaz devlet..terörle bile uğraşamıyor travestilerle hiç uğraşamaz.

Erkekler Ne Diyor 35

• bu tarz kelimelerin hepsi aynı anlamlar ifade eder. ama sanırım travestiler kadın gibi giyinmek, konuşma, onlar gibi hissetmekten hoşlanan kişilerdir. ameliyatlı veya ameliyatsız olup olma zorunlulukları yoktur ve erkeklerden de kadınlardan da hoşlanıp iki türüde cinsel anlamda arzulayabilirler. merak varsa daha ciddi araştırılması elzemdir.

0|0
    0|0
    • hem erkeği hem kadını arzulayan iğrenç ya

• kadın için de erkek için de kesinlikle..

• son derece..

• Tam olarak neyi merak ediyorsun?

0|0
    0|1
  • elinde bıçağıyla "gelsenize lan gelsenize" repliğini memelerini sallaya sallaya söylerken erkekliğinden hiç bir şey kaybetmeyen topuklu delikanlı

2|2
    0|0
  • Gayımsı lezbiyen

1|1
    0|0
  • Asıl cinsiyeti erkek olanların kadın görünümüne bürünmüş halleri. Erkekten kadın olmaya çalışanlar yani.. Bu da cinsel tercih gibi kişisel bir mesele. Kendilerini o şekilde daha mutlu ve daha iyi hissediyorlar..

0|0
    0|0
    • hastalık mı ya da süs için mi yapılıyor

• teşekkür ederim yorumlar bilgiler için :)

• Rica ederim :)

• "Bursa çocuğuyum her yerde sksirim ben" diye polise bağıran saplı sultanlar :/

3|2
    0|1
  • travesti cinsiyetini değiştirmemiş erkeklerle ilişki yaşıyan görünüş olarak kadın gibi olan erkekler.

0|0
    0|0
  • Doğuştan fiziksel olarak erkek olan ancak kadınsı duygularının ağır bastığını fark edince kadın olan erkekden dönme kadınlar.Ruhsal bir problemdir karmaşıklık sözkonusudur.Knedilerini kadın gibi hissederler.Her halleriyle kadınlara benzerler göğüslerini yaptırır,saçlarını uzatır ve boyatırlar ,kıllarından tamamen arınırlar.

0|0
    0|0
  • Seçimlere saygı duymak lazım.

0|1
    0|0
  • bu kişiler erkek olmakla birlikte herhangi bir cerrahi müdahale geçirmeden sadece kadınlık hormonlarıyla dış görünüşlerini değiştirirler. kadınlık hormonları sayesinde göğüsleri belirginleşir filan. transeksüeller ise cerrahi müdahale geçirmiş erkeklerdir. testisler ve penis vücuttan alınır. transeksüelliğe en iyi örnek ses sanatçısı bülent ersoy'dur.

Özet: biri pipili diğeri pipisiz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Uçan memeli ne eksik ne fazla diyelim.

0|0
    0|1
  • hayat erkeği :))

özellikle taksim'e çıkarken çok karşınıza çıkabilecek aslı erkek olan kadın müsvettesi.ilk izlenimde kadın sanıbilir genelde uzun boylu ve düzgün fizikli ve ağzında jilet olabilenleri mevcut aman ha dikkatli oluna...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • ters iliskiye giren genelde hormonla yada amelyatla goguslerini buyuten erkekden donme kadın bozuntusu

0|0
    0|0
  • Malum kişilerin cenaze namazında "er kişi" diye niyet edilir :)

0|0
    0|0
  • travestiler hem kızlardan hem erkeklerden hoşlanırlar o yüzden iki cinste onlardan nefret eder. bazı midesizler onlarla ilişkiye giriyor .. ben burdan kılzarı uyarayım kız ggibi görünebilir erkek ve kızlara ilgi duyar..

0|0
    0|0
  • kadın görünümlü erkek.

0|0
    0|0
  • travesti demek erkek demektir erkeğin kadına dönmüş hali demektir. gavad dır yani :D kadına benzeme cabası türkçe karsılıgı BÜLENT ERSOY

0|0
    0|0
    • şimdi mesela bülent ersoy kadınlara karşı cinsel bişey hissetmiyor mu?

• ahahaahah :) yuu yuu face fılan kullanıyormusun :D harbi merak ettım senı

• boşver :)

• kadın görünüm lü erkek

0|0
    0|0
  • ne erkek ne kadın. ikisinin ortası bişey işte. hem sapı var hem tepeleri:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu bir hastalık tabiki tamamen hormonlarla alakalı

0|0
    0|0
  • gay demek

0|0
    0|0
  • Erkekten kadın...

0|0
    0|0
  • Peçete yerine yanlışlıkla rahme karışmış spermler,Allah ıslah etsin...

1|0
    0|1
  • hasta ister ruh deyin ister maddi getirisi için yapıyo deyin hasta hasta

0|0
    0|0
  • erkek o*****su

0|0
    0|0
  • Mide bulantısı

0|0
    0|0
  • Senin pipin farz et al sana tro

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• link vikiden bilgi alabilirsin.

1|0
    1|0
    • teşekkür ederim

• Kişiye ve sebeplerine bağlı biraz

• zor bir durum gerçekten

• :)travestinin ne demek oldugunu biliyorsun kızlardan etkilenip etkilenmediğini sormak istiyorsun.sorunu güncelle de anlasınlar sen de cevabını al

0|0
    0|0
  • erkeklerde kendilerini kadın sanıyorlar kıvırta kıvırta yürüyorlar tabi bazılarının ağzının suyu akıyor adam bir konuşuyor büyü bozuluyor , bunların yanında toplarda var onlar ayrı salak :)

0|0
    0|0
  • abla kılıklı abiler

0|0
    0|0
  • cinsel tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • bülent ersoy.

1|0
    0|0
  • kadın gbı gorunurler ama erkeklerr zaten tıplerınden seslerınden bellı oluyorr

0|0
    0|0
  • sen ben gibi insan onlar da.

0|0
    0|0
  • Bizim bi durak aşağımızda her gece oluyorlar.

0|0
    0|0
  • kadın kıyafetleri giymeyi seven erkekler.memesi olan ve penisini ters çevirttirenler transeksüel

0|0
    0|0
    • penisini kestiren tamamen belki de

• ben onu iç çeviriyorlar diye biliyorum.görmüşlüğüm yok.travesti dediğin penizli yani.

• Kadın görünümlü erkek, bazıları penislerinide kestiriyor.

0|0
    0|0
  • Belden üstü memeli dişi,belden aşağısı kalkış yeteneği olmayan takımları bozuk organ barındıran giyimleri kadın güçleri sesleri erkek olan iğrençlik abideleri.

0|0
    0|0
    • Allah yar ve yardımcıları lsun

• Travesti menisi görmediğim için bir şey diyemicem. Ama rast gele bir filmde erkekle cinsellik yaşarken gayet sönüktü penisi bir kalkış görmedim sallanıyordu allahım iğrençti aklıma geldi yine midem kalktı öff.

• ne sapık kızsın be görmedigin bişey kalmamıs

• buraya sorcağına googlea yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...