Bir ay sonra evleniyorum ben napıcam :(?

Çocukken vajinamda kurt varmış annem de çok büyük değilmiş yaş olarak, yaşlı bir kadın o kurtları almazsanız çocuğu olmaz falan demiş annemde cımbızla alayım derken kızlık zarını bozmuş. Ben yeni öğrendim. Hiç cinsel ilişki yaşamadım şimdiye kadar. Bunu nişanlıma böylece anlatsam mı yoksa gidip diktirsem mi? :(

0|1
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• nisanlini al annenin yanina getir gerekeni anlatsin olay dogru ise isterse ceksin gitsin. sevsen ne olacak seni böyle kabul etmiyorsa. zaten sevmemistir seven af edersin en kötüsü olsa onla evlenir

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bir bu bahaneyi duymmaistim:)

3|2
    0|0
  • Bunu evlenmeye 1 ay kala mı söyleyeceksin? Bak bakire olup olmaman ya da sebebinin ne olduğu önemli değil. Benim evlenmeme 1 ay kala evleneceğim kız böyle birşey söylese ben evlilik kararından dönerim.

0|0
    0|0
    • Ben yeni öğrendim annemde anlaşılır zaten darlığından dedi bilmiyorum

• Annen ilişkiye başladığında söylemeliydi beni tatmin etmez bu durum. Evliliğe kalmış 1 ay beni mi kafalamaya uğraşıyor bu ne derdim. İlişki de daha evlilik kararı yokken bunu söylesen kabul edilebilir ama sen uzatmalarda söylüyorsun olmaz o iş. Annen hatalı burada. Adam seni bırakırsa bişey diyemezsin yani.

• Anlatma sakın kurt murt olayı bir kere tiksindiriyor insanı soğur senden direk evlilikten geri döner hani bahane değilse gerçekten böyleyse olay bu evlilikten 1 ay önce söylenmez. Kaybedersin onu. Bırak belki farketmez bile.

0|0
    0|0
  • Annenin üstüne at

2|0
    0|0
  • Fıkra gibi olay anlatsan inanmaz annen anlatsın desem olay çok garipleşir zor durum.

2|0
    0|0
  • annen anlatsın bu durumu

1|0
    0|0
  • ahahah ne güzel bir senaryo yazmıssın ama daha iyi olabilir canım :)

0|2
    0|0
  • Ne denirki pes.. anan kurdu bulmuşmu bari :)

1|0
    0|0
  • Doğruysa eğer git diktir :/

0|0
    0|0
  • bir hafta ıcnde ne olduysa bılıyor doktora gıdıldıgı taktrde ama ama harıcınde sen ne dersen de cocugun aklında hep bır suphe olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ulan ne güldüm cbjhz gjzsvj

0|0
    0|0
  • Bu olmaz yemez yani cımbızla kızlıkmı bozulur yahu

0|0
    0|0
  • Bunun yalan olduğunu düşünecektir. Dediklerin gerçekse başka bir yol bulmalısın.

0|0
    0|0
  • gerçekmi bu ya

1|0
    0|0
    • Yemin ederim

• Annem zaten ben anlatıyım dedi

• tamam o anlatsın sende ol orda ama tut elini sevgilinin

• Eğer doğruysa tekrar kanar bence ilişki sırasında. İlgili doktora görünüp ona sorun.

0|0
    0|0
  • Hadi bee

0|0
    0|0
  • Yalan be inanmayin bu kadar sacmalik olmaz troller

0|0
    0|0
  • vajinada kurtmu ne işi varmış haylazın orada o bile yapıyor biz hala :)

0|0
    0|0
  • Senaryo iyiymiş koy samanyolu'na oynasın :)

1|3
    1|0
    • Senaryonu s.. Arkadaş şurda fikir soruyoruz bir gidin allasen

• kusacam ya

6|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• O değil de ben bir erkek olsam ve bana böyle bir şey anlatılsa, zekama hakaret edildiği gerekçesiyle tek celsede nişanı atardım :(

2|1
    0|0
  • Söyle bence doktora da danış rapor al

1|2
    0|0
  • Cımbızla bekareti bozmak pek mümkün değil. Baya zorlayıp parçalara ayırması lazım zarı. Zedelemiştir biraz belki ve kan gelince de zarın yırtıldığını düşünmüştür. Basit bir şekilde kendi kendine dahi bakarak anlayabilirsin aslında zarın gidip gitmediğini. Bana ulaşabilirsen yardımcı olurum canım.

0|0
    0|0
  • Güzel senaryo, bu senaryo ile kandırmak istediğin o şanssız kişiyi kolayc

0|0
    1|0
    • Kolayca kekleyebilirsin* (:

• Geceler (:

• Gizli olman da özgüven tetiklemesi yaratıyorsa vay canına. Bu arada bakireyim. (:

• Hayal dünyan baya geniş. Oturup annen ile bu yalanı mı buldunuz çocukcağızı keklemek için? Bravo l*n , bravo!

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın.

1|0
    0|0
  • Ohaaaa cok acayip bir olay

0|0
    0|0
  • İğrenç kurt olmaz vajinada iykkk

0|0
    1|1
  • Anlat Bakirelik zar degil. Iliskiye girmediysen hic anlar

0|0
    0|0
  • Hiç ama hiiiiç inandırıcı gelmedi. Bu şekil anlatırsan ne olur bilemicem.

3|1
    1|0
Yükleniyor...