Beyler geciktirici sprey ve hap kullananız var mı?

Sevgilimde erken boşalma sorunu yok, ama çok özel bir gün geçireceğimiz için normalde olankinden biraz daha uzun sürsün istiyor.
Ama tabi bir zararı olur mu, gerek var mı, nereden geliyor ilaçlar yan etkileri var mıdır? gibi şeylere takıldı.

Öneren ve ya hiç önermeyen var mı? Önerirseniz ismi nedir?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• bence geciktiricili preverzatif kullansın sorun 1 2 dk daha uzar. ama çoğunlukla bu psikolojik. ben aklımda işi hallederek 2 3 saat boşalmadan aralıksız yaptığımı bilirim. yeri gelir 2 dk da bitiiririm. yani partnerin beceriksizse ve deneyimi hiissetmek istiyorsan çocuğu değiştir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• geciktirici spreyler aslında bir lokal anestezi yani uyusturucudur. yan etkisi yotktur sprey kullandıktan sonra orhan ucu uyusur ve ilişiki uzun surer. sprey kurumadan birlite olmayın yoksa sizin bayanında bölgesi uyusur zevk almazsın ya da sprey ustune kondıom taksın

1|0
    0|0
  • İnternette yazan yorumlarda spreyler lokal anestezi etkisi gösterip hisleri düşürüyor diyorlar.

ekşisözlükte bir oku derim.

Çok şükür öyle bir sorunum yok diyorum kendime.

0|0
    0|0
  • Geciktiricili prezervatif kullandım ama hiç tavsiye etmem kötüydü. Biraz alkol aldığımda falan daha uzun sürüyor sprey falan denemedim.

0|0
    0|0
  • tek kullanımda bır sorun yok dıye bılıyorum hıc gerek duymadım gercı

0|0
    0|0
  • Gerek duymadim,

0|0
    0|0
  • Kullandıktan sonra Erken Boşalma nedenleri çıkaracaktır. En doğal hali ile boşalmaya yakın 5 dk dinlenin tekrar başlayın uzun sürsün

0|0
    0|0
  • burada hiç ihtiyacım olmadı diyenlerin çoğu ihtiyaç halindeler :)

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim var hemde zararı yok 3 tuborg kırmızı 😉 çok yorulacan 😁

0|0
    0|0
  • Sprey kullanın ama oral yapma sakın ağızın uyusur bir zararı yok belinize kuvvet :)))

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede boşaltıyor?

• Spreyin orjinalliğine bağlı 20 25 dakika sürer sonra 5 dkk dinlenin daha sprey sıkmasın 2. de

Kızlar Ne Diyor 1

• ihtiyaç yoksa kullanmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...