Tek testisi olan bir erkek kısır mıdır?

Tek testisi olan bir erkek kısır mıdr?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benim testislerim yapışık olduğundan biri aşırı gelişmiş diğeri tek dencek kadar minnak sünnet olurken sünnetçi doktordu benim o babama sperm sayımın normalden daha fazla olacağını söylemişti ama bunla alakalımı bilemem kısırlığın bunla alakası olamaz hayır sperm az diyosanız 2-3 posta atar olur biter yani

0|0
    0|0
    • Umarim kisir degildr yakinda evlencz. Kisir olsada evlenirm ama bu zor durumda olmayz insallah

• Olurmu oyle sende kardesim

• Dmi olmasi ya

Erkekler Ne Diyor 13

• Yarı yarıya düşer çocuk ihtimali.

1|0
    0|0
  • Sanmam. Bence diğerinin yedeği diye düşünüyorum. Önemli olan spermin hacimsel büyüklüğü değil, içindeki canlı sperm sayısıdır.

0|0
    0|0
    • Spermide az geliyo. Iki yemem kasigi ya var ya yok normalmi acaba. Yani. Ildgm tek erkek o. Baskalari nasil bilmym

• Bir boşalmada o kadar geliyorsa iyi tabii ki.. Sen kepçeyle istiyorsun galiba.)).. Sperm kalitesinde sorun yoksa tek testiste iş görür.

• yok benim amca beyin askerde fitigi olmus birini almalarina ragmen 2 cocugu var. tek yumurtada gereken spermi verebiliyor

0|0
    0|0
    • Umarim ya. Boyle bir ihtimal var mi acaba

• korkularin varsa ve anne olmak istiyorsan tek caren sevgilini ya da erkek arkadasin kisi her kimse doktara gidip spermlerini kotrol ettireceksiniz. ama sundan eminim tek yumurtadan bile cocuk olabiliyor

• Değildir ya.

0|0
    0|0
  • Teke çifte bakmaz bu Bilinmez.

0|0
    0|0
  • Dedem de tek testisli olduğunu söylemişti. Ben varsam o kısır değildir.

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • Evet Kısırdır Yanlış anlamayın ama 2-3 cm den yukarı kalkmaz :)

0|0
    0|0
    • Ooo gormen lazm o zaman :D

• On dokuz. yazamamisim:D

• o deyil de neyi görmem lazım ben onu da anlamış deyilim :) yurt dısında falanmı kalıyorsun sen türkce 0 :)

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Sen rahat ol enişte yıkar geçer :))

0|0
    0|0
  • Benim babamın bir tanesini at Isırdı patlattı ama yinede kardeşim oldu

2|2
    0|0
    • Oha at orayi niye isirmis

• Bilmiyorum ki ablacım hayvan işte

• Hayir ya niye kisir olsun

0|0
    0|0
    • Bencede ama salagin biri kafami karistrdi

• Insallahh

• Ksir olsa evlenirim demisin ama cok buuuk skinti yasin kucuk ilerde anlarsin amaa degil kardesim skinti yapma

• tabi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değildir. 2 tane olmasının nedeni birine birşey olursa diğeri çalışsın diye zaten. Fakat normal bir erkek kadar fazla sperm üretemeyebilir. Yani sperm sayısı düşük kalabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...