Bakire bir kızı sekse nasıl ikna edersiniz?

erkekler bu konuda ne gibi taktikler yapıyor? nasıl kandırmaya calısıyorsunuz?

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Senle evleneceğim nasılsa kadinim olmanı istiyorum ha şimdi ha evlendikten sonra nasılsa benimsin. İstemiyorsan benle gelecek kurmayı düşünmüyorsun demektir.
    *Heralde kızda erkeği seviyorsa bu güven konuşmasından sonra ikna olur eğer kendini hazır hissederse :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bakire bulduk bide kandıralım
    1 hem o kızın günahına girip ahını almam
    2 sevgilimse zaten evlenirim.

1|1
    0|0
  • Hiç oyle bir girişimin olmadı olmayacakta tecrübeliler söz sızde

1|0
    0|0
  • Sen kızmısın ya ne biçim soru bu nasıl kandırırsınızda ne demek bir bakireyi kandırıp yapan varsada burada çıkıp yazmaz :/

0|0
    0|0
    • ben kızım evet ve cogumuz kandırılmaya calısıyoruz neler soyleyerek bızı keklemeye calısıyorlar onu merak edıyorum anlatabıldımmı?

• Ne yapar adam sana değer verir ilgi alaka romantik sürprizler hediyeler canımlar cicimler evlenicez der hayaller kurar seninle içine içine işlemeye başlar sen o kadar kör olursunki artık sana cinsel ilişki teklifiyle gelir sen hayır dersen nasıl olsa evlenmeyecekmiyiz erkeğin ihtiyaçlarım var başkasıylamı yapıyım gibi söylemlerde bulunur ee sende aklını çalıştıramayan ve tekmeyi basamayacak bir kızsan sevdiğini kaybetmemek için yaparsın ve beklenen son :/

• Kimseyi ikna etmem... iki seçeneği var, beni isterse benimle birlikte olur istemezse de birlikte olmayacağını söyler.

0|0
    0|0
  • Öyle bir girişimim olmadı olmazda. Ama evlilik vaadi herhalde.

1|0
    0|0
  • bakire bir kizin vebalini alamam.. en garantisi basarim nikahi alirim komple hatunu :)

1|1
    0|0
  • Bunu yprsak iliskimiz daha uzun sürer çok mutlu oluruz biraz acır ama çok zevkli olur benim olursun kimse olmaz bundan sonra daha sayayimmi :)))

1|0
    0|0
  • muhabbeti kurarım zaten kıvama gelir o. eve davet ederim gelirse zaten niyetlidir. gerisi fanfini fin fon :D

0|0
    0|0
  • keyfı bılır

0|0
    0|0
  • Ne bakire nede bakire olmayan. Asla ugrasmam boyle biseyle gunahini alamam o kizin

1|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar erkekleri kandırmaya çalışıyor.

1|0
    0|0
  • ben girmen o toplara

0|0
    0|0
  • Bakıre bı kızın günahına asla gırmem

1|0
    0|0
  • Etmem.. Yapan şerefsizler genelde evlenme vaadiyle kandırıyor.

1|0
    0|0
  • Bakire kıza dokunmam ben. Günahı büyüktür kimse altından kolay kolay kalkamaz

1|0
    0|0
  • kandırmaya çalışmıyorum çok şükür

1|0
    0|0
  • bir kizin dudaklarina sahip olmak herseyeine bedel. Cok kiz kapakladim 3 u aldim diyerleri surtusmeydi sadece dudak kizlik dedin sey...

0|0
    0|0
  • Yerim seniiigibi

0|0
    0|0
  • şükür daha kiseyi kandırmadım kandırmam da kmsenin günahını alamam

0|0
    0|0
  • Bekaret bozmadan da yapılır. Güvenirse yaşanır.

0|0
    0|0
  • öyle bir niyetim yokk

1|0
    0|0
  • evlenirim anca öyle olur.

1|0
    0|0
  • Çok kolay uğraşmıyorum açık kapı varken kapalıyı kırabilmek için zaman harcamıyorum sonra onunla dırdırını dinlememiş oluyorum gerek yok

0|0
    0|0
  • Dünyanın en büyük orospusu el değmemiş bakire gibi görüyor kendini karşımda :))

0|0
    0|0
  • bakire yapmadım hiç. yapmamı isteyen olduğu halde

0|0
    0|0
  • Sevişince ve azgınlık tavan yaptığı zaman kız kendi istiyor zaten boz beni diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenecem senle diyor işte bizim mallarda zina yapmayı kabul ediyor çok masumca dimi seviyolar bence hiçte masum değil.. Nefis yaramaz bir çocuktur eğitmesini iyi bilmek gerek

1|1
    0|1
  • kızı aşık et sonra gideceğini söyle, aldatma riski ver

0|1
    0|1
Yükleniyor...