Acaba hamilemiyim?

2 3 aydır şüpheleniyorum ama ilişkiye girmedim sadece arkadan oda başlar başlamaz bitti onun üzerine adetlendim şimdi sanki içimde bişi tekme atıyo geziniyo gibi acaba psikolojkmi lütfen düzgün cevap verin?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilk arkadan hamile kalmışsın sen durum vahim o şimdi arkadan çıkmak zorunda bide :D ahahah

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu bekar kızlarımıza hamile kalmanın ne kadar zor olduğunu öğretmek için bir kamu spotu yapsalar da bizde rahatlasak

2|0
    0|0
  • Kaç kez adet oldun dediğin ilişkiden sonra?

0|0
    0|0
    • Yeni çok geçmedi 1 kez bu ay 2. Olck

• kiz senin yas kac. nerenden girilince hamile kalinip kalinmayacagini bilmiyormusun. arkadas arkadan ya da sürünme ile sperm vajimanin üzerine geldi hamile kalabilirmiyim bilmem ne böyle sacmalik olmazya. spermin kdin yumurtaliklarina belli bir sayida ulasmasi lazim.. ( kaldi ki sen 2 3 aydir adet olmuyormusun.) bana fantezi gibi bu sorun

0|0
    0|0
    • oldum ama gecikti şimdi bu ay olmam için daha vat

• hamile degilsindir. tamamen psikolojik. en kolayindan rahatlamak istiyorsanda. eczaneden test alip baka bilirsin.. cift gelirse hamilesin tek gelirse degilsin :-) korkmana gerek yok

• Makattan hamile kalınmaz.
    Psikolojik.

1|0
    0|0
  • piskoloji olarak hissediorsun imkansiz gibi birsey seninki hem adetin olmaz ya da degisiklik olurdu

0|0
    0|0
  • Mideni usutmussundur... yahu Haydar dumenin kulaklarını cinlatacak sorular geliyor bazen hakikaten.

1|0
    0|0
  • hayır degılsın pskolojık

0|0
    0|0
  • Psikolojik arkadan yemis dana gibi korkuyon

0|0
    0|1
  • neyse g. tten halime kaldınsa s. çarken farketmeden belki erken doğum yapar sifonu çekersin :D

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun evlimisin yoksa gayri iliskimi

1|0
    0|0
  • arkadan ilişki den cocuk mu olur saçmalıyorsunn

0|0
    0|1
  • hamilesin. kacarin yok.

0|0
    0|1
  • Tabiki psikolojik

0|0
    0|0
  • çok geç hamilesin sabaha doğrursun ama s. çarak :D:D

0|0
    0|0
  • Öyle hamile kalmazsın ama sense zar var diye bakiresindirde şimdi pabucumun bakiresi Allah belasını senin gibilerin

0|0
    0|0
  • Arkadan girip vajinana ulasmis olabilir dikkat et işin zor :((

0|0
    0|0
  • Psikolojik ya niye hamine kalasin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dünyada bir ilk olur heralde ordan hamile kalsan

0|2
    0|0
  • takinti yapmisssin bence

0|0
    0|0
  • Ya sen adetin ne OLDUĞUNU biliyormusun o adet olayı yumurtalıklarının döllenememesi durumunda dışarıya atılan kan olayıdır adetlisen nasıl hamile olma ihtimalin var

1|0
    0|0
  • Regl olmazdin o zaman psikolojiktir

1|0
    0|0
Yükleniyor...