Rahatsız edici koku vajinada?

Bugün orayı özel jelle yıkadıktan sonra yeni çamaşır giydim hala koku var nasıl geçer bu koku doktora gitmeye çok utanıyorum ya?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yerinde olsam en güzel şey bir kadın doğuma gidip kadın bir doktor bulurdum.

Sağlık için utanma. Ya kötü bir şey çıkarsa?

0|0
    0|0
    • Doğruda iste çok utangacim ben ya

• Iyide annem bile görmüyor ki utanıyorum işte

• O zaman ben bir şey diyemem. Yerinde olsam internetteki sağlık forumlarına takılırım oralara sorarım bu soruyu.

Erkekler Ne Diyor 9

• Akıntın var mı?

0|0
    0|0
  • o kokunun sebebi mantardır beyaz sıvı gibi akıntı vardır sende çaresi o kadar basit ama bir o kadarda zor

0|0
    0|0
    • O kadar basit ve zor?

• basit olan tarafı ş 1 krem ve haftada 1 kullanacağın 2 tablet var toplam 4 kapsül ve sabah akşam kullanacağın krem var zor olan tarafı ise iç çamaşırlarına dikkat et onları mutlaka çamaşır suyu ile yıka nve çok iyi durula tedavi sürecinde günde 2 veya 3 kez iç çamaşırı değiştir. iç çamaşırlarında özellikle külottan bahsediyorum tahriş edici türden iç çamaşırı giyme birde özellikle dikkat et giydiğin çamaşırlarda deterjan sabun kalıntısı kalmasın tedavi sürecine gelince 2 günde geçer ama ilaçlarını sonuna kadar kullan 2 hafta iç çamaşırına yukarıda yazdığım gibi dikkat et bide pamuklu iç çamaşırı kullan

• en azından bir teşekkür hakettik değilmi

• Tıpta utanma yok, sende var anlıyorum ama,
    sağlık önemli. Doktora git mutlaka. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • iltihap var.

0|0
    0|0
  • mantar büyük ihtimal özel jel falanda kullanma

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Hipo dök gecer 😃

0|0
    0|0
  • Git bir kadın doktara göster sevgiline hiç mi göstermedin :P

0|0
    0|0
    • Hayır

• Sağlığın utanması falan olma ne olur ne olmaz git sen.

• İltihap falan vardır doktora git ya da antibiyotik kullan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canım enfeksiyon veya mantardır tedavisi çok basittir fakat ihmal edersen gittikçe kurtulması zor bir hal alabilir. Bana bir mesaj at bir kaç soru daha soracağım. Sonra ilaç tavsiye ederim 3 günde geçer diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • doktora git utanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Hala utanmami kaldi? Neyin utanmasi bu? Sagliktan soz ediyoruz..

0|0
    0|0
  • Git ya nolcak sanki daha görcen doktoru :D

0|0
    0|0
  • Bakiremisin.. istersen ilaç adı verebilirim benim doktorum vermişti bana o jel de sadece dıl bökge hijyeni için

0|0
    0|0
  • Kendini sıcak tut özellikle ayaklarini sanirim üsüttün ve akintin var

0|0
    0|0
    • Akintim var doğru usuttugum mu bilemiyorum

• Ayrıca doktora gittiğinde vajinai açmak zorunda değilsin utrasonla bakiyorlar

• Üsütmüssün ayaklarini sıcak tut ayrıca üsütmen yumurtalıklarda intihap yapar

Yükleniyor...