Zarını diktiren var mı?

Sadece ciddi yorumlar yapın lütfen. Zarını diktiren kişilerde cinsel istek oluyor mu onu merak ediyorum. Yani zar bozulunca cinsel istek artarmış ya hani diktirince de öyle mi yoksa o istek geçiyor mu? Diktirmek nasıl bir operasyon, kaç dk sürüyor, acı oluyor mu ve ücreti nedir? Bir de ne kadar gidiyor? Dikildikten sonra ilk hali gibi mi oluyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Diktirdin diyelim. Bedenen birşey anlaşılmadı hiç birşey olmadı. Ruhen ne yapacaksın ruhen nasıl kandıracaksın? Mızrak çuval da saklanmaz. Yaptıklarından pişmanlık duyduğunu karşı tarafa hissettirebilirsen tövbeni edersen mevlam karşına birisini çıkartır ki hayata bir kez daha bağlanırsın.

1400 tl dikim +600 tl özel bir ilaç var onu kullandıktan sonra hiç bir allahın kulu anlamaz. Ama suç piçtir elbet karşına çıkartır.

Dürüst olacaksın neysem oyum diyeceksin beni seven böyle sevsin diyeceksin.

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum, haklıısınız

• İzmirde Burun Estetigi Yapmak İçin Gitmiştim Doktor Söyledi 1.500 TLmiş yaklaşık 1-2 saat sürüyormuş ama düzenli kontrele gitmen gerekiyormuş.

0|0
    0|0
  • Diktirmesen Daha iyi

0|0
    0|0
  • ben hiç diktirmedim malesef :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok ciddi bir yorum olmuş. Özellikle belirttiğim halde

• tm gerçekten ciddi ciddi söylüyorum. benim zarım yok

• gizlilik icinde ortalama 30 dk süror ve 2bin tl civari

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bilgiler için

• BIKTINMI MİLLETİN A. YATMAYA... bence önce beynini diktir..

0|1
    0|0
    • Size göre bir insan böyle bişey söylüyorsa milletin altına yatıyordur, ya da yolludur dimi? Ne kadar çok seviyorsunuz insanları yargılamayı. Üstelik içlerini, ne yaşadıklarını, başlarına neler geldiklerini bilmeden. Sizin gibiler yüzünden bu ülkede milyonlarca insan baskı altında kalıyor.

• Sebep

• hiççç.. sanki isteyerek yapmadığın bir konu hakkında konuşuyoruz ondan

• Öyle bir derdinmi var. Biraz sıkıntı çekersin ilk zamanlar

0|0
    0|0
  • Hayırdır diktirmeyemi karar verdin bunun vicdan azabı var yapıyorsunuz ama sonrasını düşünmüyorsunuz cinsel istek tabi olur ama diktirmiş oluyor ee artık bakire tabi çakmada olsa yapsa yine gider diktirmek ufak ameliyat gibi iyi bir doktora yaptırmazsan kanamama ihtimali yüksek kalıcı dikim var diye biliyorum uzun süre gidiyor ama dürüst ol karşındakine derim bir ömür geçmez böyle Allah çıkartır bunun acısını.

1|0
    0|0
    • Ben de senin gibi düşünüyorum eğer bir şey yaşarsam evleneceğim insana söylerim zaten bunu. Ama bazı insanlar nedense direkt yargılıyorlar insanların başlarında ne olduğunu bilmeden

• Kimse kandıramaz bence, ben de kandıramam. Ama insan sevdiği kişiye de inanmaz mı? Önemli olan kişinin hata yaptığının farkına varıp pişman olması bence

• Bana göre öyle değil ama kabul eden çok erkek var.

• Bakireyimm ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Disardan mudahale hormona etkisi olacagini sanmam

0|0
    0|0
  • Detay bilmiyorum ama o oyle aylarca dikilimca kalcak bisey degil canım . Evlenmeden 1 gun once yaptircan anca oyle anlik kandirma gibi dusun !

0|0
    0|0
    • Anladım, teşekkür ederim. Peki nasıl bir operasyon bilginiz var mı?

• Yok ama zor degilmis. Olanlar oyle soyledi.

Yükleniyor...