Evliliğe giden bir ilişkide cinsellik yaşanmalı mı? yaşanmamalı mı?

Bir ilişki yaşıyorsunuz çok seviyor ve seviliyorsunuz.Ciddi düşünüyorsunuz.O hayatınızın kadını/erkeği cinsellik yaşanmalı mı?Yoksa herşeyi o gece mi yaşamak isterdiniz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sen diyorsunki evliliğe giden bir ilişkide cinsellik yaşanmalımı yaşanmamalımı. Tamam çocuga coook güveniyon seni coook seviyo bi yanlısını görmedın.Coookda temiz cocuk Diyelim.Bu dünyada 1 saat sonra yaşayacağımız belli değilken.Sen ilerisi garanti olmayan bi evliliğe Bence kesinlikle yaşama cinsellik.Evliliği bekle kesinlikle.

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence yaşanmamalı çünkü hiçbir şeyin garantisi yok. Karşı taraf seninle ilişki yaşadıktan sonra seni bırakıp gitmeyeceği ne malum. Veya sen ilişki yaşadıktan sonra karşı tarafı bırakıp gitmeyeceğin ne malum? Yani buna bırakıp gitmek gibi değil ufak bir şeyde ayrılma gibi bir şeyde olabilir.

1|0
    2|0
  • Aslında cevabı hepimiz biliyoruz.Tüm dünya biliyor aslında.Hiç kıvırmaya gerek yok.Ne Tevrat'ta ne İncil'de ne Zebur'da ne de Kur'an'da aksi yazıyor.Ama işte şeylerde durmuyor :) Doğruya doğru

1|1
    1|0
  • Yaşanmalı bence. Ten uyumu diye birşey her ne kadar yok gibi gözükse de var. İnsanların uyumsuz olmasından kaynaklı bir ömür mutsuzluğa mahkum kalabiliyorlar.

2|0
    0|0
  • Zaten evleneceksen evlenince yap.

1|2
    2|0
  • şu soruyu sor kendine ... yaa ben bunla evlensen ne olcak evlenmesem... ? bu 1 .

cinselliği yaşasam ne olcak yaşamasam bu 2

cinselliği yaşadık evlenmedik .. suçluluk duyarmıyım ? bu 3

bi bak bakalım cevabı kendin vericeksin sonuçta ...

ver desek vermicen yok desem yok mu dicen ?

0|0
    0|0
  • bu insandan insana, zihniyetten zihniyete değişir... kimisi işte nasıl olsa evlenecez kızlığını hiç tereddüt etmeden bozabiliyorlar.. kıyaslama yaparsan azınlıktadır.. çoğunluk ilk gece olan gerdek gecesini bekliyorlar..

0|0
    0|0
  • bu düşünceye bağlı bişey değil.tamamen duygularla ilgili.

1|0
    0|0
  • yaşanmalı tabiki de...

1|0
    0|0
  • şimdi sen böyle anlatınca çok masum geldi sözcükler bana. o yüzden sırf bu masumiyet nedeniyle o gece çok özel olmalı diye o geceye kadar birşey yapmamak en iyisi . ama ben yaptım çok kez o yüzden kim ne isterse yapsın.

0|0
    1|0
  • evlenene kadar bekleyemiyormusunuz her seyin bir sirasi var dogurusuda bu

0|2
    2|0
  • En iyisi en doğrusu paşalar gibi evlenir cinselliğimi yaşarım arkadaş

0|1
    1|0
  • Yaşanmamalı evlenince yapılmalı

0|1
    2|0
  • nasip kısmet bu işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herşey zamanında olması gerektiği gibi olmalı. sadece burda değil her yerde görüyoruz yaptık ama beni bıraktı aşığım diyodu ama sonradan beni istemediğini söyledi şöyle yaptı bunu dedi diyen kızları. önceden olsa yaşanmalı insan sevdiğiyle bunu doyasıya yaşamalı evlilik o kadar da gerekli değil zaten seven insan yanında olur derdim ama yaşayıp gördüm öyle değilmiş. bizim çoğu erkeklerimiz daha bunu tam kavrayamadılar evlence diyip yapma konusunda ısrar ediyolar sonrasında da kıza o* gözüyle bakıyolar zaman geçtikçe uzaklaşıyolar ilgileri azalıyor sadece o anlamda görmeye başlıyorlar ve sonrasında bırakmaları kolay oluyor. olan bize oluyor. boşver evliliğe giden bi ilişki varsa bırak evlilikte olsun en azından için rahat olur

1|1
    0|0
  • evlilik öncesi cinselliğin yaşanması bana göre çok önemli. sonuçta bir ömür geçireceğiniz insanın cinsel anlamda problemi var mı yok mu ya da tensel uyumunuz ne durumda bütün bunları önceden görmek gerekir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...