Erken boşalma var kendime hakim olamıyorum?

Hiç cinsel ilişkiye girmedim ama mastürbasyonda bile erken boşalıyorum mastürbasyon yaparken bile çok heycanlanıyorum kalbimin atış hızı falan degişiyor dalga geçecek olanlar cevap vermesin bazı kişiler cinsel ilişkiye girmeden anlıyamassın diycek ama zaten mastürbasyon penisin başına odaklanarak yapıyorum cinsel ilişkide böyle olcak eminim yani

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon ile cinsel ilişkiyi birbiri ile mükaye edemezsiniz. Masturbasyon o anlık durumunu kurtarmak için can simitidir.. Ama cinsel ilişkide partnerinizin ne kadar süre olacağı önemlidir.. Yaşınızdan dolayı heyecan yüzünden erken boşalmalar olacaktır ama cinsel ilişkiniz bir standar düzeye geldiğinde heyecanınız bitecek ve profosyonel şekilde hem kendiniz hem karşınızdaki partnerinize daha zevk alabilmeniz için deneyim kazanmış olacak ve ona göre değişiklikler uygulıyacaksınız..

1|1
    0|0
    • ama mastürbasyonda bile heycanlanıyorum cinsel ilişkidede çok heycanlanırım diye korkuyorum bied ztn mastürbasyon penisin ucuna baştan sona sıvazlayarak yapıyorum ki cinsel ilişkide faydası olsn diye bide boşalmaya yakın kendimi durduruyorum 30 saniye sonra tekrar devam ediyorum

• özgüven önemlidir eğerki özgüveniniz yoksa bu cinsel ilişkinize yansır.. İlla cinsel ilişki birleşme değiltir bakın bunu özellikle söylorum.. Cinsel ilişkide oral dediğimiz yöntemlerde vardır hem karşınızdaki partnerinizin hem sizinde bu yöntemler ile etkiliyebilir ve cinsel birlikteliğinizi uzatabilirsiniz..

• ben karşımdakine oral yaparım iyi yaparımda o bana yapınca zaten cinsel istek dahada çok artıyor o zaman boşalmaya yaklaşmazmıyım yani çok saolun yazdıgınızı sadece ben degil çogu arkadaşlarm okuyor bilgileniyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• İlişkiye girince değişir olay merak etme

0|0
    0|0
  • İlişkiyle obie tutulamaz ve ilişkiye girdiğin partnerine görede degisir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bendede erken boşalma var

0|0
    0|0
  • Bir üroloğa görün.