Esnek zara sahibim. Bu durum rahatsız edici mi?

Doktora gittigimde ogrendim kafam cok karisti esnek zara sahip olmak cok tuhaf bisey bence iliskiye giriyosun ama girmemis gibi oluyosun esnek zarin patlama ihtimali yok mu? Bu durum karsimdaki kisiyi de rahatsiz etmez mi sizce?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı durumlarda doğum esnasında patlar. Bazende birkaç birleşmeden sonra. Ne zaman olacağını kestirmek zor.
    Bu durum bazı kızlar için avantaj.
    Her erkeğe kendini bakire tanıtır. Oysaki kaç erkekle olmuştur.

0|0
    0|0
    • Daha önceden yaptığım düşünülmezmi demişin. Bence daha önceden zaten yapmışsın ki doktora gidip sormuşsun. Sevgiline dürüst ol. Zaten gerçekden sevdiyse öylede kabul eder seni

• Hayir hic yapmadim yapsaydim doktora niye gideyim kendimi biliyo olmam gerekirdi doktora gitme amacim cok baska biseydi tek korkum yaptigimi dusunmesi bu beni cok incitir

• Bilemezsin ne düşüneceğini. Ama seni seven ama gerçekden seven birisi buna takılmaz. Çok çok doktora götürür seni zarının esnek olduğu anlaşılır. Hala sana güvenmiyorsa o zaman kendi bilir.
      Aldatacak olan kişi evelndikden sonrada aldatır. her haltı yer. Zar olup olmaması zarın o erkek tarafından yırtılması bir kadının aldatmasına manimidir. Yoksa kadının namusumu mani olur aldatmaya.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence değil ayrıca seni seven güveniyorsa rahatsız olmaz.

1|0
    0|0
  • ne anlayacak da rahatsız olacak?
    eğer durumu idrak eder sorun çıkarmazsa ilişkide sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Tabi benimki de bakir daha el değmemiş

0|0
    2|0
  • bazı zarlar doğumda yırtılır kafana takma

0|0
    0|0
  • Rapor al öyle bişey derse kafasına çarp.

0|0
    0|0
  • devasa alet olursa parçalar

0|0
    1|0
  • Ne güzel ya esnek zar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu durumda problem ne ki

0|0
    0|0
    • Daha onceden yaptigim dusunulmez mi yani? Sıkıntı bir durum yapmadim yapmisim gibi davranilmasini istemiyorum

• Onu düşünebilecek bir hanzo seçtiysen milyarlarca erkek içinden o zaten hakettiğin bir durum olur..

Yükleniyor...