Onu kaybetmek istemiyorum. Çok çaresizim.

20 aylık bir ilişkim var.Sevgilimle çok zor dönemlerden geçtik. Şuan bana çok aşık, bende öyle onunla birlikte oldum kızlık zarım esnek olduğundan kan gelmedi ve benim başka biriyle birlikte olduğumu düşündü benden o zamanlar soğumuştu benimde ondan soğumam için elinden geleni yaptı. Beni kullanıp attığını düşündüm. Uzun bir dönem ayrı kaldık çok piskolojim bozulmuştu. Hiç geri dönmeyeceğini düşündüm ve bir gün deli gibi içtim. Başka biriyle yattım. Düne kadar çok güzel giden bir ilişkimiz vardı bu yaptığım şeyi ona anlatmak istedim aramızda gizli saklı kalmamalıydı. Evlenecektik. Ona bunu anlattım. Bunu nasıl yaptın dedi bana duyduğu güveni kaybetti. Onu çok seviyorum ve çok pişmanım. Ölmeyi bile göze alabiliyorum ne yapıcam şimdi ben çok çaresizimmm

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bi ipi boynuna dola ucuna taş bağla,üstünede benzin dök ve denize atlarken kafana sık.mermi beynine girerken kurşundan çıkan alevle üstüne döktüğün benzin tutuşacak sonra denize düşeceksin yani ikiside öldürmezse boğulursun artık bundada ölmezsen diyecek birşey bulamıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence saçmalama önce mantıklı düşün bunu söylemeden (vicdanın rahat olmadan) evli olmak mı daha iyiydi yoksa böyle yaşaman mı? keşke demek kadar berbat bi durum yoktur

0|0
    0|0
  • naptın kızım sen :S

0|0
    0|0
  • oupss ne yaptın sen ya :S

0|0
    0|0
  • bende öl dicem ama once bi tövbe et gideceğin yer daha sıkıntılı olabilirr

0|0
    0|0
  • git diktir şeyini 400tl ye dikiyorlar :D

0|0
    0|0
  • ölmelisin bence

0|0
    0|0
  • bana pek inandırıcı gelmedi. seni böyle kim kabul eder

0|0
    0|0
  • Ölme fikri hoşuma gitti onu deniyebilirsin

1|0
    0|0
  • öl tabelan ne bu içmişde yatmışda bide anlatıyosun ne olursa olsun adamın aklı karışmış esnek zar nedir bilmıyo belkı gitsenydınız beraber bır jınegoloğa osöleseydi size durumu adam da doğal yoldan ikna olurdu sen ne yaptın fırsatı bulup başka tatları yaşadın bide anlatıyosun bunu adama buna medenı cesaret denmez aptallık denir resmen

0|0
    0|0
  • Boğazdan atla. Blog sitem var. Saat günü söyle. iyi para kaldırırm var ya..

Bak mesajını bekliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlış yapmışsınız, başka birisi ile, tabiki kabullenemez.Keşke durumunuzu önceki ona izah etseydinizde diğerini yapmasaydınız.

0|0
    0|0
  • ya tamam bunlara bakma sen arkadaşlar boe konuşuyosunuz ama bole bişeyi gerçekten yapsa ne yaparsınız soruyorum kendine zarar verrirse ne olacak vicdanınız rahat edecek mi

0|0
    0|0
  • siyanür iç . hitler tarzı acısız hemde bikaç saniyede zamazingo :) bu ne la film gibi salak mısın niye söyledin ahtta niye yattın ayrıca önce bi doktora gideydiniz de o diyeydi

0|0
    0|0
  • kızım naptın sen yaaa:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...