Şimdiye kadar sabrettim ama artık dayanamıyorum :( Ne yapmalıyım?

arkadaşlar şimdiye kadar hiç cinsel ilişkiye girmedim, kendimi eşim olacak kişiye sakladım hep ama artık dayanamıyorum .. ne yapmalıyım bilmiyorum .arkadaşlarımın birçoğu bakirliğe veda ettiler ama ben bekliyorum ...inançlarım ve mantığım beklememi söylüyor ama biyolojik olarak dayanamaz oldum .. aklımdan hiç çıkmıyor cinsellik .ders çalışmamı etkiliyor .. sürekli mastürmasyon yapmak istemiyorum , çünkü sonrasında hep pişmanlık yaşıyorum .. pişmanlığı geçtim bedensel olarak çok yorucu oluyor . kafayı sıyıracağım :( :( :( şeytan git kurtul bakirlikten diyor ama diğer taraftaki olumlu düşünen melek bu yaşa kadar niçin bekledin o zaman diyor .. ( birde bugüne kadar hiçbir kızın ahını almak istemedim .. ilerde karşıma çıkacak kişinin temiz olmasını istiyorsam benimde öyle olmam gerektiğini düşündüm hep ) ..

Güncellemeler:
siz beni yanlış anladınız .. benim temizlikten kastım bacak arasındaki namus değil ki .. namus bacak arasında değildir .. zihindedir .. zihni temiz olsun demek istedim .. eğer bi gün karşıma biri çıkarsa hafızasının , geçmişinin temiz olmasını istiyorum .. benim geçmişimin temiz olduğu gibi ...eğer ondan bir beklentim olacaksa kendimin de ondan beklediğim kriterlere uyuyor olmam gerekmiyor mu ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• biraz daha sabret dostum hata yapma.. sabrın sonu selamettir. eğer kendini bırakırsan bu işin sonu gelmez emin ol. unutma!

SIFIRLA BİR ARASINDAKİ FARK BİR İLE ELLİ(HERHANGİ BUYUK BİR SAYI) DEN ÇOK DAHA BUYUKTUR!

bir kere yaparsan bu asla birde kalmaz... ama yapmazsan hep sıfırda kalırsın ve kendini daha huzurlu hissedersin... kendini kontrol etmenin yollarını bulmalısın. bunu çözümünün bir kızla yatmak olmadığına o işi yapmadan farket lutfen... eğer o işi yaparak bu düşüncelerden kurtulunsaydı, mevcut cinsel suçların hiçbiri olmazdı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cinselliği yasayıp yasamamak temizlik kirlilik orneği değildir, asıl onemli olan yasayış biçimidir karakterli olmak dürüst olmak , sozunun arkadasında olmak, ona buna dil uzatmamak , en buyuk temizliktir!

3|2
    0|1
  • helal.çok beğendim seni.özellikle son cümleni.bazı erkekler var 10 kızla yatmış bakire kız istiyorum diyo.gelde dövme.sen devam et.olma biriyle yeni bi hobi geliştir.enstrüman çal falan eğer biriyle olursan sonradan pişman olucaksın bunca yıl dayandım diye.sen bilirsin yinede :)

0|1
    0|0
    • soruyu sorarken düşündüğüm işte buydu.. bir tek ben mi çekiyorum bu sıkıntıyı diye .. ne bileyim yok mu buna bir çözüm bulan .. bu düşüncelerden kurtulabilmiş birisi :) dediğiniz gibi hangi alanlara yönelirsem bu düşünceleri aklımdan savurabilip hayatıma yön verebilirim ... her dakika cinsellik düşünmek istemiyorum ...

• bence senin gibi çok var.normal şeyler bunlar.işte bi hobi geliştirmen lazım.ben enstrüman öneriyorum.eğer çok istiyosan yat biriyle.çok ta büyük bi sorun olmaz.ama eğer biriyle olursan bakire kız unut..unut derken elbet bakire kızda seni sever ama özellikle bakire arama yani bunu demek istiyorum :)

• Cok sevdim bak seni:) ama kendini bu kadar tutma eğer yapmak istiyorsan yap sevdiğin kişiyle ilk yasamak bir kızı zor durumda bırakmak istemiyorsun anlıyorum ancak bir erkek olarak anlaşılan senin buna ihtiyacın var bu durum senin hayatını etkiliyor. Bana sorarsan kedini tutma derim zaten bu düşünceleri yazan yemız bir kalbe sahipsin nerede ne zaman durman gerektiğini bilirsin. İste biz kızların hayatımızda senin gibi erkekler olması lazim

0|1
    0|0
  • bakire olmayan temiz değil mi yani?öncelikle bu düşünceni değiştir.bakire bi kız istiyorsan doğru yoldasın şeytana uyma.eğer kız bakire olmasa da olur gibi bi düşüncen olacaksa git istediğin kızla yaşa cinselliği.

1|2
    0|1
    • sen yaşanan ilişkiler sonrası karşına çıkan kişilerin tertemiz mi olduğunu sanıyorsun ? bedensel olarak belki ya ruhen ? yeni ilişkilerini hiç etkilemiyor mu ?

• iyi duyguları ne kirletebilir ya da iyi düşünceleri?önemli olan sevmek saygı göstermek ve sadakatli olmaktır.

• sabrettt.

0|1
    0|0
  • bakire olup herşeyi yapan kızlar da var arkadan verip de kızlığı gitmemiş olsa onada temiz diycek misin ? bunun temizlikle bi alakası yok tek bi zarla da alakası yok. önemli olan kişinin kendisi sevgisi karakteri düşünceleri. hayatında biri olsun onla herşeyi yaşa ilerde de evlen diycem. ama eğer ben illa da evlenirken bakire isterim diyosan madem beklemişsin az daha bekle

0|0
    0|0
    • temizlikten kastım bacak arasındaki değil ki ..işte tam değinmek istediğim noktaya basmışsın ..hayatıma giren kişinin zihinen , ruhen , düşünce yapısı olarak temiz olamsından kastedmiştim ben .. dediğiniz gibi çok insan var namusu sadece bacak arasındaki o zar sanıp diğer bütün her pisliği yapan ..

Erkekler Ne Diyor 5

• karar senin ama zor durumun kaldıgı bakirligine versen kim anlayacak ahlak savunuculuguda bir yere kadar demedi deme bu sene sen herseyi yaparsın anal oral vajinal sonra bir bakmıssın

kazanova diye etrafta dolasıyorsun

uni bitecek askerlik iş bulma anca evlenirsin o zamana kadar deli dana gibi dolasırsın :-)

bakire olması kızı namuslu yapmaz bakire olmamasıda namussuz yapmaz .

2|1
    0|0
  • ayni sekilde ben de boyle diyodum, sonra dedim yapiyim lan yeter artik bi yaptim su an 2-3 hafta oldu daha da fena istiyorum bu sefer evlenme hic aklimda yokken bu boyle olmaz artik evlenmek sart diyorum cunku canim surekli cinsellik istiyo bide engelleyemiyorum 1 saat kendime engel oldum diyelim sonraki saatler illa ki yine aklima geliyo. bence hic yapma evlenmeden bosu bosuna

0|1
    0|0
    • haklısın düşündükçe bende o karara varıyorum ..

+1

• boşver en güzel duygularını eşinle helalinle yaşa. ama dikkat et seçtiğin kişi bunları haketsin.

1|2
    0|0
  • şap kullan

0|0
    0|0
  • hmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...