Erkek arkadaşımla beraber oldum bakireliğimi aldı şimdi ise inanmıyor bakire olduğuma! :(

arkadaşlar ben bakireydim erkek arkadaşlar ne yapıcam benimle evlenmesi gerekicek bunu ona nasıl anlaticam yardım edin şimdi mesajıma bile cevap vermiyo :((

Güncellemeler:
nasıl evlilige ikna edebilirim

0|0
15|35

En İyi Erkek Görüşü

• gecmiş olsun kızım yedi gün icinde sikayet edersen tecavüzden iceri alırlar doktor raporuda bunun kanıtı olur 7 günden sonra ne zaman ilişkiye girdigin nalasılmaz . ben anlamıyorum sizi

erkek arkadasın bir baltaya sap olmus mu askerlik var ögrenci ise birde nasıl evlilik mevlilik hayalleri kuruyorsun yada seninle yattı diye evlenmesi gerek lafını nerden cıkarıyorsun

sen onu bosver artık hayatına bakacaksın ondan sana hayır yok

madem sana ulasmasını saglayacaksın bakireligimi aldın aileme söyleyecegim seni de bak bakalım pesinden kosuyor mu :-)

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 34

• bakireliğe önem vermeyen gerçek aşklar yaşayabilirsin bırak o arkadaşı yerin dibine girsin. hayatta çok daha akıllı kişiler var. öyle salakların peşinden niye koşarsın ki...

3|0
    0|0
  • Git öldür yada polise tecavüze uğradığını söyle

1|1
    0|0
  • bunun için bir gereklilik yok bu bir, ikincisi inanmıyor olduğu için değil işi bittiği için inanmamazlıktan geliyor, sen bu kadar güvenip buna izin vermemliydin, demek ki karakteri bozuk erkek arkadaşını iyi tanıyamamışsın.

3|1
    0|1
    • adamın seninle evlenmek gibi bir niyeti yok ki, neyi ikna edeceksin. işini görmüş, istediğini almış senden. artık yüzüne bile bakmaz senin...

• ne o gerçekleri söyleyince eksiledin mi?

• evlililege ikna edemessin artık burda bakire olsun diyenlere erkeklerde bakire olsun ozaman diyenlerin arasına katıldın hoş geldin geçmiş ola

1|0
    0|0
  • Çocuk senle evlensin diye mi ilişkiye girdin? Ayıp utan kendinden. İlişki yaşadığından değil bundan doğal bir şey yok fakat buna bu gözle baktığın için. Tek kelimeyle ayıp. Bir ömür senle geçmezmiş be güzelim çocukta haklıymış.

0|0
    0|0
  • eyer evlenmeye niyetli olsaydı..çoktan senin yanındaydı... meramına ermiş ve bir erkekliğe hiç yakışmayacak şekilde kenara çekilmiş... bunu kızlığını vermeden önce düşünecektin.. laylayloma

kanıp seni yarı yolda bırakmış... demekki istemiyor seni...yazık çok yazık..

0|0
    0|0
  • Eğer evlenmeden önce bakirelik konusunda bu kadar hassasiyetin vardıysa ilişkiye girmeyecektin. Bazı insanların bu hassasiyeti yoktur, sorun etmezler ama sen hem sorun ediyorsun hem de sorunu kendi kendine çıkarıyorsun. Denebilecek çok bir şey yok.

0|0
    0|1
  • bence ondan sana hayır yok...

boşuna zaman kaybetme...

aklı başında birini bulmaya bak...

her erkekte bakirelik diye saplantı içerisinde değil sonuçta...

uygun şekilde anlatırsın...

2|0
    0|1
  • Aşağıdaki yanıtlarından anladığım kadarıyla, sen ona bakire olmadığın konusunda yalan söylemişsin ki, bekaretini bozsun ve seninle evlenmek zorunda kalsın. Ben maalesef seni bu konuda art niyetli ve haksız görüyorum. Bence ektiğini biçiyorsun...

0|0
    0|0
  • bakire değilsen bile, evlenmeyeceği biriyle neden cinsel ilişki yaşıyor. ya bunlar vicdansız, ya ben salak ya da iiki yüzlünü tekiyim.

0|0
    0|0
  • Üzgünüm uzun bir depresyon dönemi seni bekliyor.

0|0
    0|0
  • işte bi ergen daha sonunu düşünmeden atlıyon olaya bu çocuk mesajna cevap vermiyorsa bu saatten sonra evlenelim demen mecburiyet olur zorunlu olur isteyerekte olmaz kız üstüme kaldı davasına döner mutluluk pencereniz kapandıkça kapanır öncesinde demeliydin beni bozarsan evlenirsin şartını koşmalıydın neyse geçmiş olsun...umarım bundan sonra yanlış işler yapmazsın kapı açık diye kendini üşütmyesin sonra hastalanırın mazallah

0|0
    0|0
  • adam işi biliyor.

0|0
    0|0
  • onca yıl durup sonra denyonun tekine veriyonuz bekaretinizi siz de be kardeşim

0|1
    0|1
  • ikna olmayacaktır .. zamanla alışırsın onsuz yaşamaya ..

0|0
    0|0
  • Neydi Çilekeş'in miydi o neydi?"Gidenin ardından bakıp ağlanmaaaaz." Diyordu :) He yok şarkısı.Bol bol onu dinle :PP

1|1
    0|2
  • Geçmiş olsun canım .

Kendi hayatını kendin bitirmişsin .

0|2
    1|2
  • inanmadığı şey için nasıl ikna edicen..

sen şansını boşuna zorluyorsun...

vakit kaybetmene değmez..

0|0
    0|1
  • Vermeden önce düşünseydin.

0|2
    1|2
  • İş işten geçti :D Hayırlı olsun.Çocuk aldı zevkini.Köprüyü geçene kadar ayıya dayı dedi :D .Bitti gitti

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun evliliği aklından sil bu şekilde evlensen bile sana inanmayan biriyle o evlilik 2. yılı görmez

0|0
    0|0
  • karsıdaki ni kişiliği ile alakalı yaptığını arkasındaysa seni bırakmaz ancak sorumsuz kişiliğe sahipse ise hiç zorlama

0|0
    0|0
  • İkna falan edemezsin erkek arkadaşın almak istediğini almış sana tekmeyi vurmuş artık önüne bakacaksın akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş artık başkasına bak seni böyle kabul edecek birini bekle ...

0|0
    0|0
  • iyide neden inanmıyor bi sebep varmı buna?

0|0
    0|1
    • evet ona ben bakire degillim dedim kimseyle ilişkiye girmedigmi soylemiştim başımdan bi kaza gecti dedim onun benimle evlensin diye bakire oldugumu soyleseydeim beni bozmazdı

• evet bu yaa

• bak güzel kardeşim benim türkiyede yaşıyoruz bekaretin bu toplumda nekadar önemli bişey olduğunu sana anlatmama gerek yok. bir hastanede böyle bir olay olduğu zaman bunun raporu zaptı tutulur hatta davası açılır eğer dediğin doğru ise bu belgeleri gösterirsin adama inanır.

• Yaramaz bir herifmiş zaten bu anlaşılıyor, bunu öğrenmen sana pahalıya patlamış ama...

0|0
    0|0
  • iyi yapıyo

0|0
    0|0

• Çok kötü bir durum. Polise şikayet et.

0|0
    0|0
  • seninle evlenmesine gerek yok, o durumda sana sahip çıkmayan biriyle evlenme zaten

1|0
    0|1
  • ıslak mendil gibi kullanıp atmış seni yan haline

0|0
    0|0
  • geçmiş olsn hata sende başta girmiyecektn ilişkiye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 15

• Bak güzelim, yemissin bir bok, burda her yazilanlara kafani takma. Benden sana bir abla tavsiye veya bir soru diyelim,.. Bu cocuk senin bakireligini aldi, ve üstellik bakire olduguna inanmiyor. Bununla hayatini paylasa bilirmisin? Yapabilecegin tek sey var, ne kadar acida olsa ondan ayrilacaksin, direk ona BANA Adam gibi Adam lazim, senin öyle oldugunu sanmistim, namusuna sahip cikacak adamlik yok sende. Bosver.. Yapabilecegin baska bir yöntem yok. ZOrla onu ikna edemezsin seninle evlenmesi icin.. VE buraya bi kac kisi diktir falan yazmis, sakin öyle birsey yapma, senin seven seni oldugun gibi sevsen, insanlara yalan söyleme. Bununla yasabilirmisin? Millete kendini bakire olarak yutturarak?

1|2
    0|0
  • Anacim demedimi anen evlemeden önce pipilerle oynamak yok! evlenmez o seninle bu saatden sonra, al karsina son defa adam gibi konus ve eyer dedigin gibiyse bakire oldugunu kanitla... Illede hayir diyorsa sen yoluna o kendi yoluna buda sana ders olsun umarim birdaha da yapmasin!:

0|0
    1|0
  • seni sevmediği kesinmiş onunla evlensen ne olur..

0|0
    0|0
  • mezara götürseydin keşke böceklere verirdin bekaretini.YEMEYİN BU SORULARI YA, REYTİNG AMAÇLI HEPSİ , GÖRMÜYOR MUSUNUZ?

0|0
    0|0
  • bence yapacak bırsey yok ıllakı ılerde hayatında bırı olacak sımdıkıler de artık hazır bakıre olmayan kızlara boswer hıc takma kafanı aramasın sormasın yaptıgın hatayı tekrar tekrarlama herseyın sonu degıl ya boswer

0|0
    0|0
  • bence salla gitsin onun gibi biriyle evlenme de zaten kendi haline bırak gerçekten seviyosa seni bırakmaz zaten

0|0
    0|0
  • kafan karışmış. İkna edemezsin zor.

0|0
    0|0
  • resmen kandırmış seni.almış alacağını gidiyo şimdi de :S onunla oldun diye onunla evlenmek zorunda değilsin.keyfine bak boşver sen onu.

0|0
    0|0
  • artı yanlıslıkla da bozulmadıgı ayna gıbı ortada sen bence artık çal çal oyna hahaha

0|0
    1|0
  • sızın gıbılere ergenlere oh olsun dıyorum sımdı kım yardım edecek bakalım sana

0|0
    2|0
    • Hem kaybediyor hemde gelip küfrediyor :) İşine gelmeyince eksiliyor ba ba ba ba ba :PP

• birlikte olmanın nedeni haz duyman değil miydi? evlensin diye mi yaptın? anlamadım. :s

0|0
    0|0
  • adam bence bakire olduğunu biliyordu ancak anlamamazlıktan gelme bahanesiyle senden uzaklaşmış.

0|0
    0|0
  • alamamis demekki ):

0|1
    0|0
  • aslında her kadınının basına gelen birsey değil bu, senin karsındaki adam karaktersiz mi evlenmemek için bahane arıyor bakire değildin vs gibi aslında biliyor bal gibi bakıre oldugunu, kızım madem o oyle yapıyor kısasa kısas cok kafana takıyorsan daraltıp flep yontemi ile diktirirsin bu yontemle dikilen bakireliği kadın dogumcular bile anlamıyor...

1|0
    0|2
    • sen kızı o hale dusuren adama serefisz demiyorsun bir sucu gunahı olmayan kıza mı laf atıyorsun işine gelmeyince kızlar serefsiz oluyor asıl senin gibi dusunen zar kafalardan ben nefret ediyorum

• ben bakir biri değilim öylede bir savım yok bana göre namus bekaret kavramı beyinde ve ruhta olmalı senin bakire olup olmaman beni ilgilendirmiyor bi tarafnının taksimetresi ben değilim olmaya niyetimde yok

• o zaman sakın ama sakın kimseyi eleştirme senin bekaret mevzusunu ağzına bile almaya hakkın yok...

• birlikte olmadan önce seninle evlenmesi gerektiğini söyledin mi?

3|2
    0|0
Yükleniyor...