Bayanlar regl iken cinsel ilişki yaşadınız mı? Beyler regl bir bayanla cinsellik yaşadınız mı?

Bayanlar regl iken cinsel ilişki yaşadınız mı? Beyler regl bir bayanla cinsellik yaşadınız mı? Yapacagımdan değil merakımdan soruyorum. Yargılamadan cevap verirseniz sevinirim.

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olmuyor...

0|0
    0|0
    • Paylaşır misin? Nasil oldugunu

• Bazen o dönemde daha istekli olduğunu söylüyorlar. Ama his açısından farklı olduğunu söyleyen olmadı. Gerçekten ilginç ve merak edilecek bir yanı yok. Normal-temiz zamanda olanı, iki taraf için de daha iyi.

• Tesekkurler arkadasim

Kızlar Ne Diyor 7

• evet

0|2
    0|0
    • Nasil peki? Yani erkek arkadasinizin ve sizin tepkiniz neydi? Hijyen acisindan koku vs vs

• hangi ayı o halde yaklaştı

• dusta yaptik koku falan yok ozmnda hornnlr daha yuksk oluyo dha iyi orgazm yasiyosn

• Hayır, hem hijyenik değil hemde kadın açısından zor. Hem o ağrı, istemsiz mide bulantısı falan.. Zor yani.

1|1
    0|0
  • Çok mecbur kalmazsam yaşamam

0|2
    0|0
  • İğrenç. O koku o kan falan ıyy. Kusucam.

1|1
    0|0
  • İğrenç ötesi birşeydir herhalde

1|1
    0|0
    • Bakalım tecrübe eden kişiler varsa bende merak ediyorum :S yani hiç hijyenik olmaz ki diye düşünüuyorum insanı sogutur cinsellikten diye düşünüuyourm

• Bencede ya

• Yapan var mı valla ben bile merak ettim bence hiç hoş bir durum değil :D

0|1
    0|0
    • İşte bende merak ettim , yani hijyenik olmaz ve rahatsız edici olur diye düşünüyorum ben

• Cinsel sağlıkda açtım ya pek bakan olmadı sanırım soruya. Cinsel yaşamda mı acsaydım diye düşünmüyor değildim ama sağlık bu yani neyse bakalım belki cevap gelir

• Reglin son gününde ilişkiye girmiştim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insan olan yapmaz

0|1
    0|0
  • Çok pis kokuyor

0|1
    0|0
  • Azgınlıkla yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • Ben kız arkadaşım regl iken değil de kızlık zarının yırtılmasından sonra buna benzer bir olay yaşadım. Çarşaf kan oldu heryere bulaştı ama benimki devam etmemi istedi. Ortaya pek iyi bir görüntü çıktığı söylenemez...

0|1
    0|0
    • Sorum regl ile ilgili dostum yani saglıksız olması koku kan vs vs gibi :S

Yükleniyor...