Lazer epılasyon dan memnun musunuz yaptıran var mı?

özellıkle vajına ıcın acıma oluyor muu memnunmusunuz tuyler gercekten gıdıyor mu acı esıgım cok dusuk dayanabılırmıyım kremler ıse yaramıyor bende tesekkurler

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Lazerle Hemen Tüylerden Kurtulmazsın En Az 6 Seans Gerekir Acıma Yok Yani Ben En Kıllarıma Yaptırırken Acı Felan Hissetmedim Ama Acı Çekenlerde Yan Etki Yapmışsa Bilemem Vajina Bölgendeki Tüylerin Bir Daha Çıkmaması İçin En Az 1 Yıl Lazere Gitmen Lazım Çünkü Oranın Tüy Kökleri Daha Kalın

0|0
    0|0
    • Ensemdeki Kıllarıma Yani

• allah allah ılgınc pekı tesekkur ederım

• Rica Ederim

• ben yaptırcam lazer de çok para yaa

0|0
    0|0
    • nereye yaptırcaksın

• ben kendı dusuncemı soyledım naparsan yapp be bananeee

• düşünceniz de yalan sizin

• epilasyon uzun ama memnunum

0|0
    0|0
  • Yaptırınca nolucak sanki

0|0
    0|0
  • Lazer tekniği lazer ışını ile tüy köklerinin buharlaştırılması (yakılması) ile yapılır. haliyle can yakar ve özenli yapılmazsa başarı sağlanamaz.

0|0
    0|0
    • acısına dayanamam dıye korkuyorum

• Doğru söylüyosun valla biri şakasına kolumdaki tüyleri çekse nasıl kızıyorum. sizin işiniz de zor yani

• hah sunu bıleydınn

Kızlar Ne Diyor 9

• Vajinanda daha once jilet kullanip koklerini kalinlastirmadiysan daha erken yarar sagliyor. Kokleri yakma islemi oldugu icin cok az aci hissediliyor. Temiz vr doğru dürüst yapilmazsa koku bile yapabilir. Madem yaptırmayi düşünüyosun bir omur agdaya vereceğin parayi bir seferde ver kurtul :)

0|0
    0|0
    • tam aksıne kalınlastırmamı soyledıler daha cabuk yakıp kayboluyormus

• Ilk gunki ciktigi kadar zayif olsun demedim zaten bu yasina kadar jilet kullandiysan iyice kalinlasmistir epilasyondan once zaten jiletlenir

• Bir arkadaşım yaptırıyordu 1 yıldır. Ve deli para harcadı yani öyle basit bir yere de gitmedi. Tam bitti dediği an sonrasında tekrarlamaya başladı. Hani bu en basit örnekti karşımda. Yakın akrabam da yine öyle, hastanede yaptırdı, şimdi ağda yaptırıyor azalma oldu diyor ama yine ağda yaptırıyorum diyor. Benden söylemesi canım iyi düşün.

0|0
    0|0
    • tamamen yok olmamıs mı yanı

• yapma yaa ben vaz mı gecsem acaba cok kararsızım

• Bana yazsana, sana bir kaç bir şey anlatayım tatlım.

• Aci olur tabi ki kil koklerini yakiyor cunku. Gitmeden 1 2 saat once jiletle temizlersen daha az aci hissedersin.

0|0
    0|0
    • neden oyle kı jıletle olunca daha mı az acıyor mus 1 gun onceden dedıler de bana

• 6 seansdan önce çok farkeden bişey olmuyor ama aşırı acımıyor ama acı eşiğim yüksek benimi.

0|0
    0|0
  • Acı oluyor evet. Ama ağdanın acısından yine iyi. Tüyler gerçekten gidiyor ancak %100 başarı elde edilmiyor

0|0
    0|0
  • genital bolgeme yaptırıyorum ilk basta tuy kokleri cok sert olduğu icin felaket acıyor ama 2 seanstan sonra hafifliyo acısı, ben memnunum açıkça

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok canım ilk seansta cok hafif bir aci oluyor hissetmezsin bile ama genital bolge islak bir bolge oldugu icin alt kisimlarda hemen etki gostermez ama bir kac seansta etkisini gorursun ve iyi ki yaptirmissim dersin

0|0
    0|0
  • Acıyor ama ağda acısıyla kıyaslandırılamaz bile.

0|0
    0|0
    • agda nın kı mı lazerın kı mı fazla

• Acı acı acı...
    Cok acıyor ama ilk iki seansta. sonra alısıyorsun ya koymuyor :D memnun kalırsın tertemiz oluyor

0|0
    0|0
    • acı esıgım cok dusuk agdaya bıle dayanamıyorum

• hımm anladım tesekkurler

• Rica ederim

Yükleniyor...