Tecavüze uğrayan erkek çocuk?

Arkadaşlar, erkek çocuk 20 yaşında. 12 yaşındayken başına geliyor bu olay ve arkasında iz kalmış. O iz tamamen yok edilebilir mi estetik cerrahiyle?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• O izi kimse farkedemez ama o kişi bu izi yokettirmek istiyorsa estetik cerrahi ile başka bölgeden deri taşınarak kapatılabilir. Önemli olan sfinkter kaslarının durumunun ne olduğu , bunlarda zarar varsa bu da başka bir onarım geçirmek durumunda kalır

0|0
    0|0
    • kardeş şunu diyim. anüsün 1 cm üstünde deri yırtılmış kalmış öyle. 9 yıl geçti. tüy dökücü krem kullandıktan sonra oradaki izi farketti.

• kalça içinden deri alıp üretilerek buraya yama şeklinde konup kapatılabilir. Bu konuda estetik cerrah ile görüşmesi gerek , her hastanede olmaz , özelde bazı hastanelerde yapılabilir iz kalmadan

• peki saol teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 9

• off cok kötü oldum soruyu okuyunca...
    bence sen bızzat doktora gıt sor derım.

0|0
    0|0
    • ya illa soracam ama işte internet elimin altındayken burada yazmak istedim

• ameliyatla olmayan şeyleri bile yapıyorlar, kopan parmakları dikiyorlar, göz takıyorlar, yanan yüzleri naklediyorlar onu da yaparlar sanırım
    tıp çok gelişti

0|0
    0|0
    • işte kesin bir bilgi lazım. yazdım google ye ama genelde kızlarla ilgili çıktı. erkeklerle ilgili bişey bulamadım

• erkekliği bozar diye kimse yazmaz onu
      bir doktordan öğren de sen yaz artık

• peki teşekkür ederim abla

• Şu tecavüzcülere idam gelsede kurtulsak topundan. Bu konuda bilgim yok ama umarım bir çaresi vardır.

1|0
    0|0
  • Yok edilebileceğini düşünüyorum. Yalnız bu ne iğrenç bir durumdur, bunu yapan nasıl bir insandır, aklım almıyor. 12 yaşındaki bir erkek çocuğuna bunu yapanı diri diri yakmak gerek.

0|0
    0|0
    • yakacaktık zaten polisler olmasaydı. Tanıdık bir estetik cerrahi falan var mı? sorulabilecek.

• Maalesef yok. Geçmiş olsun kimin başına geldiyse. Allah kimseye vermesin...

• amin, kardeşlerinizi koruyun, özgür falan bırakmayn

• Iz nasil kaliyo pardon? Ayrica cok kotu bir durum estetikle gecse bile psikolojisi nolucak o gecmicek

0|0
    0|0
    • üzerinden 9 yıl geçmiş. psikolojisi için o izin yok olması bile yeter onun için

• Umarim gecer

• inşallah

• edilebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • iz derken nasıl bişi yani?

0|0
    0|0
    • anüsün üst tarafında bir yırtılma. bildiğin deri yırtılmış

• bişi söylemek zor. bir doktora danış istersen. geçmiş olsun kötü bir durum Allah yardımcın olsun

• saol gidecem

• Lazer tedavi ile ameliyat izleri bile gecebiliyor , plastik cerrahiye git sen kardesim. Ve lutfen tecavuz edenlenlere idâm gelsih diyorum. Ben cocukken tacize ugradim hala daha aklimda :/ tecavuzu dusunemiyorum bile bunu yapanlar insan olamaz tiksiniyorum

0|0
    0|0
    • saolasın. en kısa zamanda gitmeye çalışacam. öncelikle bir plastik cerrah bulmalıyım konuşacak. Saol

• Ne kadar rezil bir durum. bu kadar şerefiz insanlar var demek ki😞

1|0
    0|0
    • çok daha beterleri var. konu hakkında bilgin var mı peki? sordğum soru ile alakalı

• Senin başına mı geldi orasını bilmiyorum artık ama Allah sabır versin o kişiye...

• amin saol

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş psikolojimi bozdun

1|0
    0|0
    • gerçek kardeş, ne kadar iğrenç olsa da gerçek...

• nasıl bır ız?

0|0
    0|0
    • deride ufak bir yırtılma

• bı genel cerrahla ya da plastık cerrahla görüş belkı yardımları olur kı teknolojı hat safhada emınım çözüm bulurlar

• inşallah..

Yükleniyor...