İşedikten sonra penisimin ucunda bir damla meni veya zevk suyu kıvamında kaygan şeffaf bir damla kalıyor. Sebebi nedir?

1 aydır neredeyse her gün bu durumla karşılaşıyorum. Yılbaşı gecesi sigarayı bıraktım o günden sonra her gün sigaraya verdiğin 10lirayla kuruyemiş alıp yiyorum. Ceviz-badem-fındık karışımı. Haliyle şu ara daha fazla istekliyim ama işten güçten aşna fişnaya zamanım yok. Ayrıca sigarayı bıraktıktan sonra onunla (parliament) olan 6yıllık ilişkimizi bitirdiğim içinde ağır depresyon yaşıyor gibiyim. Hiç bir şeyden zevk almaz oldum. Haliylede hiç bir şey yapmaz oldum. Yaşama hevesim kalmamış. Sevgilimi bile 1 aydır aramıyorum hala sevgili miyiz ondan bile emin değilim.
Cinsel hayatımda şu şekilde; haftada 1 gün mast gecem olur o gün 3-4 posta mast yaparım onun dışında elimi sürmem.
Durum bundan ibaret arkadaşlar. Ciddi bir mesele olduğu için uzun yazdım. Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de aynı durum var ama ben görevdeyim ve neredeyse 35 gundur elimden uzağım... Elemana da dokunmuyorum ve her gunum kahvaltıda tahin pekmezle geçiyor... İki kez ruyalandım... 10gundur de rüya da yok... Ama dediğin gibi idrarı bitirdikten sonra şöyle bir son damla için kasıldığımda koca bir damla koyu bir zevk suyu gelir... Senin de boyle mi bilmiyorum... Ben bunu kadınsızlığıma vuruyorum... Sağlık açısından açıklamasını bilen varsa faydalanmak üzere takipteyim

0|1
    0|0
    • Evimden ve eşimden uzakta olacaktı

• Aynen öyle galiba... Ben de tam tersi evden uzak iken vücut hormonları normal doğal seviyesinde olsun bari diyerek aşağıya hiç dokunmam... Ruyalanarak doğal dengesini de arada bir bulsun istiyorum vücut... Onun dışında evlendikten sonra da mast. Filan öncesi gibi hiç haz vermiyor... Oyle... Başka da gorus yapan olmadığına göre muhtemelen yediğimiz o fındık fıstık çekirdek tahin pekmez ile kadınsızlığın birleşkesi... Anlaşıldı

• (İşim vardı cevabını yeni okudum) Kafama takıyordum sayende rahatladım. Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...