Ne yapmaliyim yardim edin?

25 ys Annem surekli dillendiriyor bu konuyu Bakire olmasaniz hemen evlilik yolunu secermiydiniz beni bu halimle kabul edecek biri var napiyim yatdim edin

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Zarini degil beynini yuregini karakterini koy evlilikte.. kisi seni her halinle jabul ediyorsa bir sansida hakeder bence.. yalniz kesinlikle ve kesinlikle evlenmis olmak icin evlenmeyin dunyanin en fikirsiz isi olur bu.. bu adam benim aradigim demiyorsaniz denemeyin... yamulursunuz!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yahu seni bakire istiyorsa bir erkek
    Kendisi de bakir olmalıdır.
    Kendisi bakir olmayan kadını bakire isteyemez.

1|0
    0|0
  • Bekaret onemli bisey degil
    hepimiz insaniz ve hepimizin istekleri meraklari olmustur bu hayatta sen nefsine yenik dustuysen bu senin sorunun
    ve ben beden sonrasina bakarim
    oncesi beni ilgilendirmez insanlar bizleri yaptigimiz hatalarla kabul etmeyi kabullenmeyi ne zaman ogrenir iste o zaman dunya yasanilacak bir hal alir

0|0
    0|0
  • ne varmış halinde.. seni bekaretin olmadığı için kabullenmiyorsa bir erkek.. onun sevgisinden de kadına bakış açısında da şüphe ederim...

0|0
    1|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • vallahi ablacım nasip kısmet işi hayırlısısa olur hayırsızsa uzakdur

0|0
    0|0
  • Bekaretini bir başkasına teslim ederken niye düşünmedin bunları? Toplumun kalıplaşmış tabularını biz nasıl yıkalım? Kimse yardımcı olamaz sana, Allah yardımcın olsun.

0|0
    1|1
  • sevmıyosan evlenme kucuk bır yerde mı yasıyosun?

0|0
    0|0
  • Evlen.

0|0
    0|0
  • Yahu bakirelik değil iş. Seni sen olduğun için kabul etmeli.

0|0
    0|0
  • Seni kabul eden varsa sorun yok. eğer adam yüzüme vurur daha sonra diyorsan işte o sakıncalı

0|0
    0|0
  • ewln hmn nmsunu temizleeeeeee

0|0
    0|1
  • kısmet bu işler.

0|0
    0|0
  • Ver ona ustune kal

0|0
    0|0
  • Nasil yani ya 25 yasinda dileniyon mu

0|0
    0|0
    • ahah ılk bende oyle okudum di-llen-diryor yani sürekli yüzüm vuryor emk isdedii koptumm :D

• Ne alakasi var yo dilenmiyorum sadece fijir almak istedim ne var bunda

• Tabi olum ne alaka bakiresin diye asik olacak sana

• Sıkıntılı durum. Keşke bekaretini vermeseydin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız değilim diye seni böyle kabul eden ama sevmediğin bir adamla evleneceğine şunu dene diktir kızlığını paşa paşa istediğinle evlen.

0|0
    0|0
  • Cok cok kotu bir durum. Hatan varsa bedel odemk kacinilmaz oluyo bazen. Senle evlenmk isteyn kisiye sans ver.

0|0
    0|0
  • Direk kabul et

0|0
    0|0
  • Dua er

0|0
    0|0
  • Bakirelikten dolayi degilde zaten tam evlenme yasin karsindada iyi biri varsa bosuna bekleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...