Kapat

Kizlik zari kanamasi?

Tamamen bilincsizligimden soruyorum yasayan bilen varsa yardimci olabilir mi? Bir suredir tedavi goruyorum ve 1.5 hafta sonra dugunum var. Kizlik zari yirtildiginda ne kadar kanama oluyor ben hasta oldugum icin ekstra olacak o yuzden kendimi hazirlamak istiyorum 😄 bazilari bir pedi doldurur diyor bazilari 1 damla diyor nedir bu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aspirin vs. tarzı kan sulandırıcı kullanmayı bırak ve gerdekte heycan yapmamaya hatta mümkünse gerdek gecesi ilişki yapmayın cinsel açıdan kendini hazır hissetmiyorsan. Onun dışında merak etme kişiye göre oran değişsede çok fazla kan gelmiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır arkadasım gelen kan bir en az bir tatlı kaşıgıı en fazla yemek kaşıgını doldurur fazla olursa ilişkiye ara verin saban kalktıgında devam ediyorsa terslik vardır doktora başvurun saygılar

0|0
    0|0
  • Çok kanamaz kişisine göre

0|0
    0|0
  • Direk gerdekte mi vereceksin?

0|0
    0|0
  • pedi dolduracak kadar diyenler abartmış 5-6 damla kadar maksimum

0|0
    0|0
  • Biz abartısız tam bir ay uğraştık... Bizimkisi çok korkuyordu... Biraz da minyon tipli olup benim organ ona göre az biraz orantısız olunca... Çok zorlandık... Ama o da olsun diye dua ediyordu... İstem dışı kendini kastığı için ben zerre ilerleyemiyordum 2 cm den ileri gidemiyordum... Sonra abartısız 2 -2.5 saat on sevişme oral vs sonrasında artık tamamen açılmıştı o bolgesi... ellerini ayaklarını tuttum... O istedi çünkü... Zorlaya zorlaya anca girebildim... Ama zar kolay kolay yırtılmadı... Çok guçlu bir şekilde yuklenmemle yırtıldı ve kan almaya başladı... Hemen ilişkiyi bıraktık... Biz hazırlıklıydık bez vs felan... Yani damardan akar gibi değil ama ne diyeyim parmağını kesersin de şöyle beş altı damla yoğun bir şekilde kan akar ya öyle... Zaten hemen devam etmiyor... Senin bu durumda hemen lavaboya gidip tuvaletini yapar gibi davranmak gerekiyormuş bizimkisi oyle yaptı... Birkaç gun boyle denedik kanadı ve o işlemi yaptık... Sonra artık tamamen bitti... Hissediyordum engel kalmamıştı... İşte bizim tek sorunumuz... Eşimi çok iyi hazırlamadığım muddetçe ilişkiye girmede sıkıntı yaşıyoruz... Yani girmiyor... Durup dururken derhal gireyim desem olmaz yani... Once bir ilgi şart oluyor artık bana... Umarım eşin bu konuda anlayışlı çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hastaysan yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...