Kullandıklarınızın arasında en i̇yi̇ ve etki̇li̇ tüy dökücü krem hangi̇si̇?

Kızlar popo bölgesindeki kıllardan çok şikayetçiyim birkaç kez jiletle aldım ama uğraşmak istemiyorum, uzun sürüyor uğraştırıyor, sporda yaptığım için terleme filan hiç hoş olmuyor, kurtulmak istiyorum.. kullandığınız etkili bir tüy dökücü krem varmı? Söylerseniz sevinirim...

Güncellemeler:
Güncel...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tuy dokucu kremler koklerini kalinlastirir sakal gibi cikmaya baslarlar. Mecbur popoyu acip lazere tutcan.

0|0
    0|0
    • Kardeşim sağolda, elin herifinede kıçımı açmam, jilet kadar kalınlaştırmıyordur herhalde...

• Haklısın kardeşim tabuları yıkmak lazım bazen.. internetten araştırıcam lazeri...

• Baska bir sehire git orada yaptir. Antalyaya filan git tatile o esnada da yaptir. tabi arada gitmen gerekir bu bir dfalik bisey degil. Yani bir kac defa acilcak popo :))

Kızlar Ne Diyor 1

• jiletin yaptığı gibi yapar veet marka en iyisi

0|0
    0|0
    • en fazla jilet gibiyse zararı ben veet kremi kullanıyım, jiletle çok uğraşıyorum çünkü çok zamanımı alıyor.. popo bölgesi zor oluyor yaa jiletle..

• tamam okurum, çok teşekkür ederim tekrar, görüşmek üzere.. iyi bak kendine.. çok sağol...

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• yapma onu herkes zararlı diyo

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir soru sormayı düsünüyordum ama cevap yok pek

0|0
    0|0
    • Evet yok ama başka kadegoridede sordum, tüy dökücü krem tavsiye etmiyorlar, zararlıymış yeni çıkan kıllar kalın oluyormuş, lazer epilasyon öneriyorlar...

• Hadi ya anladim tesekürler

• Bioder iyi gibi. Kızlar onu kullanıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...