Adet süresi 10-12 günü geçiyor.

neredeyse 2 haftaya yaklaşan adet olurmu allah aşkına bizimki de can. şafak sayıyorum her ay neredeyse. spiral kullanıyor. ama yıllardır hep aynı 10 günün altında değil.

millet varmı böyle spital sonrası günleri uzayan.

bişey değil rahatına çok alıştık çıkarttırmak ta istemiyorum. 3.cocuk için yaş geçti.

Güncellemeler:
17 yıldan bu yana aynı doktora sürekli olarak gidiyoruz.

tüm arkadaşlara da doktor konusunu hatırlatıyorum. kadın sağlığı ihmale gelmiyor.

doktor kontrollerimizi ihmal etmeden yapıyoruz. doktor tüm testlerin normal olduğunu söylüyor.

bazı bünyelerde böyle oluyor diyor.
zaten alıştım artık dediğim gibi rahatına da alıştık yoka aktımı , damladımı , ikinci için yıka bilmemne yok devam.

spiral kullanmayı düşünenler varsa bu konuyu dikkate alsın kalan 15 20 gün bize yeter ne edelim.

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• 10 gün sürdüğünden emin misin peki? Belkide sana öyle söylüyordur.

Ayrıca bir haftadan fazlası anormal.

0|1
    0|0
    • kendi kontrolümü yapıyorum ama malesef yalan da söylemiyor.

• bünyeden ve normal diyorlar. gitti hayatımın 3 te birisi :)))

• Herşey cinsellik değil...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazı doğum kontrol hapları adet periodunu düzene koyduğu gibi süresini de 2-3 güne düşüyor. Bunun için bir jinekoloğa müracaat etmeniz halinde eşinize en uygun hapı yazacaktır.

1|0
    0|0
  • spiral de oluyor ne yazikki !

0|2
    0|0
    • sende spiral varmı , kaç gün sürüyor.

• spiralli olan kisiler taniyorum hepsininde uzun sürdügünü biliyorum

• spiralin böyle bi sorun yarattığını duymuştum. yine de en iyi tavsiyeyi doktordan alırsınız elbette.

0|0
    0|0
  • benimkide 8 gün sürüyor hep cok stressli oldugum bir dönem iki kere arda arda 12 13 gün felan olmusdum baskada bilmem ama normaldir herhalde hep öyleydiyse basa gelen cekilir

0|1
    0|0
    • zaten pazara kadar değil mezara kadar aldık. yoksa 18 yıl geçmez.

• aynen mutlugunuz sevginiz hic bitmesin amiiin

• 10 günü aşan kanamalar normal değil benim bildiğim kadarıyla doktoruyla bir görüşsün derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...