Kızlık zarimi diktireyimmi?

Bekaret takıntısı erkeklerden bıktım ln onlar her istediğini altına alıyor sonra bakire el değmemiş kız arıyorken iyi biz yapıyorken kötü nasıl olsa onlarınkı anlasılmıyo dmi rahatsınız yeter bee bende dıktırcem kandırcam evlencegim erkegi nasıl olsa oda bı ıbnelık yapmıstır yerınde durmamıstır nasıl olsa zarı yok nasl anlıcamki dmi ne yapaym :/

0|0
12|42

En İyi Erkek Görüşü

• yanlışın var erkekler asıl anal oral yapan kızlardan nefret ediyor. önden yapmış olması tamam o da kabul edilmez ama en azından kız yapmıştır hatayla olabilir yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
    • bende ztn oral anal yapmıyorum

• şayet evleneceğin kişi ben olsaydım. bana dürüstçe baştan böyle böyle oldu deseydin kabul ederdim. önden ilişkiye girmiş kızlar diğer ilişki türlerine girmiş kızdan daha masum geliyor. diktirme sakın aklını kötülüğe çalıştırma. Allah büyüktür.

Erkekler Ne Diyor 41

• Diktirmek yerine, modern bir erkekle evlensen? Yani diktirip kandrımak zorunda kalacağın maganda ile hayat geçer mi sence? Seksin kadınlar içinde normal olduğunu kabullenebilmiş, medeni bir insanla evlen bence.

Hatta sadece evlilik değil, öyle insaların ortamlarında takıl, magandalarla uğraşma.

1|0
    1|1
  • Ruhunu diktir canım sen.

3|1
    0|0
  • boş ver kız yine yırtılacak

0|1
    0|0
    • amac evlendiğim adam bakire bilcek evladim anlamadinmi :D

• tabı korkcaklar elı masalı kızım ben :D

• yelkenleri suya indirmişsin ama hiç boşuna gürleme :D

• kocanı kandırrsın ancak ALLAHI kandıramazsın.

4|0
    0|0
    • kendını anlattırma smdi

• Anlatmassan İnsan Degilsin ! Beklıyom

• İşte Dicek bişiy Bulamayınca Hemen kacarsın Senden Korkcagmımı sandın !
      Ayrıca Erkeklerde neden zar yok ya Gibi ergen ergen laflar kullanan zatla Tartısmaya Bile Girem Hadi bb.
      Hee Unutmadan Cinsellik sorularına cevap verıyorum evet en cokta onlara yazıyorum bu benım sapıklıgımdan degil bilgim ve tecrubenden dolayı yazdıklarımada bakarsan anlarsın Hadi nasş.

• dikiş tutarmı acaba o zara..

1|1
    0|0
  • diktirme illa diktireceğim diyorsan komple vajinanın ağızlarını ayakkabı ipliği ile dikebilirsin

ay mengele ah zamanında neler yapardın Yahudilere <3

1|1
    0|0
  • http://hizliresim.com/W4Qn5N tövbe bismillah.

1|0
    0|0
  • umarım tertemiz bir erkek denk gelir sana ve büyük pişmanlık duyarsın bu yaptığından

1|1
    0|0
  • Savunma mekanizmana hayran kaldım. Bu mantıkla çok yaşamazsın bence sen... Neyse önereceğim şeye gelecek olursak çivi çiviyi söker mantığını kullanmışsın burada. Sana tavsiyem kandırma işlerini hiç girmemen. Seni böyle kabul edecek biri elbet çıkar ama bu zihniyetle kimse kabul etmez. Tavsiyem o ki önüne bak, elbet gerçek aşk karşına çıkar. O zaman o kişi bunlara aldırmaz bile.

0|0
    0|0
    • kac kez cıktı seks yasadı sonra tekmeyı koydu hanı nerde?

• Diyorum. Denemekten zarar çıkmaz. Uçkur düşüklüğünün önüne anca gerçek aşk geçer.

• ıyı fıkır denıcem bu taktıgı.

• İstiyorsan diktir, senin bileceğin iş. Kimsenin senin namusuna dil uzatmaya veya sorgulamaya hakkı yok bence.

0|0
    0|0
  • Kendine yakıştıracaksan diktir. Unutma ömür boyu o yalanla yaşayacaksın.

Yerinde olsam sokarım zarına derdim.

0|0
    1|0
  • Bak bir hata yapmışsın bunu kabul et sonra evlenceğin adam belki ilklerini eşi olsun isteyen bir adam benim gibi adil ol önemsemeyenlerde var duygular ile oynamanın anlamı yok şimdi sana hakaret etmeninde bir anlamı yok yaptın şeyden ve inandığın dinden sen sorumlusun sadece yanlışlarn üstüne yanlış yapma derim doğru değil

0|0
    0|0
  • Bakirle evlenip sonra snn bakire olmadığını anlarsa direk boşar snn yapacağın şey doymuş erkek bulmsk

0|0
    0|0
  • Maalesef
    toplumun tabuları ve erkeklerin beklentileri böyle
    zaten akıllı erkek bilir karşıdaki bir şey yaşamıştır
    ama özellikle ister
    kadın bana yalan söylesin beni kandırsın diye.

0|0
    0|0
  • yaşamışsın aldatma olmazmı

0|0
    0|0
  • Diktiriver gitsin.

0|0
    0|0
  • sevgilinle mi yaptın?

0|0
    0|0
  • kim kızdırdı bu hatunu boyle, git ablacım sen bir seviste gel

1|0
    0|0
  • Tadını çıkart ne yapacaksın diktirip , seni isteyen kabul eder

0|0
    1|0
    • ıstıyo gıbı yapıyolar seks yasıyolar kullanıyorlar sonrte tekmeyı koyuylar ama?

• Sen de zevki yaşa evlenene kadar isteyen gitsin isteyen uzun kalsın yanında , son erkek sorun etmesin yeter

• İnşallah evlendiğin erkekte zinaya bulaşmış biri olurda birbirinize yakışırsınız.

0|1
    0|0
  • inşallah evde kalırsın kızkurusu olursun amin

1|0
    1|0
  • Keşke tanrı bizim çükümüzede zar koysaymışta senin gibi insanlara söz hakki doğmasaymış

0|0
    1|0
  • İnşallah hayırlısı olur bütün kadınları zikmeye niyetli olupta bakire kadın isteyen erkeklere aslında iyi olur ama her erkeğide mutlaka itnelik yapmıştır deyip vicdanını rahatlatma sakın

0|0
    0|0
  • iğne iplik lazımmı. sen öndende verme arkadanda verme. kendini kocana sakla. neden arkadan verenleri örnek gösteriyorsun.

0|0
    0|0
    • sen sus karısma bana.

• karışmıyorum ister bakire ol istersen olma. ama bakire isteyen erkeklerede saygı duy.

• işte bende onu diyorum sen vermezsen öbürü vermezse erkekte iradesine sahip çıksa daha iyi olmazmı. ben erkek yapsın kız yapmasın demiyorumki.

• Bakir Erkek Denk gelirse ne b*k yicen o zaman onu düşünüyom vicdan?

0|0
    0|0
  • Bu kadar kasma bence

0|0
    0|0
  • hep yanlış insanlari bulmak zorundamisiniz siz yaw :D

0|0
    0|1
  • Diktirme. Rahat ol biraz

0|0
    0|0
  • Dıktır canım mmm

0|0
    0|0
  • çift dikiş attir sağlam olsun urgan la falan garanti olur ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen beynine bir format at

4|4
    0|1
  • Kandırmana ne gerek var ya. Madem yaptın açıkça söyle.

1|3
    1|0
    • ama abkıre kız arkadan verır önden verır bakıreyım der yıne sevılır bas tacı edılır

• Ruhunun zarini kim dikecek?

5|1
    0|1
  • Merak ediorumda ananiz babanizdan utanmiormusnz

3|4
    1|0
  • Vay Arkadaş ne zarmis motosiklet tekerleği mübarek yırtıp yırtıp diktirin

3|1
    0|0
  • Bakire olmamak namussuzluk, karaktersizlik değildir. Bu senin geçmişinde yaptığın bir tercih. Ama zar diktirmek ruhsal çöküntü yaşatabilir insana, kendine olan güveni saygıyı kaybedersin. Hiç değişmeyen zarın değil karakterin olsun.

1|0
    0|0
  • Aynen yap

1|0
    3|4
    • en iyisi ya hakedıyorlar haksızlık bu onları nıye zarı yok?

• Kimi kandirican kanka

0|0
    0|1
    • evlenceğim adami. bakireyim diycem bakire olmayan kadını istemiyorlar bunlar.. ama kendileri yaparken iyi pişkinler.

• Yazık sizlere biz millet olarak ne ara bu kadar küçüldük anlamış değilim.
    Ya tamam insanız bir hata yapabiliriz birini seversin, inanırsın, kanarsın hataya düşüp birşeyler yapabilirsin. Hatta sevdiklerine kanıp bekaretini veren kızlar, sırf o zar patlamasın diye sürtünme, oral, anal yapıp vermeyen ruhu or*spulaşmış kızlardan dha namuslular ama insanları kandırmayın yapmayın tamam bir hata yapmışsın o zar gitmiş bikere sevdiğin seni kandırıp alacağını almış gitmiş peki sana geleninde burada suçu ne? Belki o adam sana tüm sağlığıyla gelecek belki o asama sırf kendini eşi için saklayanlardan olacak sen orda burada yiyişip yiyişip evlenecğin zaman her erkek yapar mantığıyla zarını diktirdiğinde vicdanını susturabilcekmisin? Yapmayın yapmayın kendinize bunu yapmayın bukadar küçülmeyin. Madem birşey yaptınız arkasında durun suçsuz insanlarıda peşinizden sürüklemeyin. Sakın yobaz kelimesinin altınada sığınma.

2|0
    0|0
    • Kendini tatmin etmek için böyle şeylere sığınma.
      Erkeklerin zarı neden yokmuş sanane sorgulamak sanamı düştü ya az karakterli olun ya yaptınız arkasında durun.
      Nedense veren kızların hepside bu yobaz kelimesine sığınıyor. O altındaki zarını diktirdikten sonra birde ruhunun icabına bak olur mu?
      Belki ben yobazım ama şükürler olsun ki hiç bir zaman kötü insanların hatalarını iyi insaların üstüne yüklemedim.
      Senin kendini teslim ettiğin sevdiğin adam sana tekmeyi bastıysa bunun hesabını başka insanlardan kesemezsin. Keşke sende biraz benim gibi yobaz olabilsen.

• seni kandirirlar.

• :) keşke bir de verebilecek cevabın olsa :)
      Gülünç duruyorsun. Küçük düşürüyosun kendini yapma yazık sana :)

• Yaptığın hatadan pişman olursun yaşarsın bir yerde napiyorum der tövbe edersin Allahla senin aranda olur artık bu konu ama bu şekilde yapıp birini kandirman vicdanına kalmış daha 5 6 ay tanidigin insana bunu söylersen kullanır atar seni tabi kimseye söyleme güvenirsin tamam seviyor dersin soylersin ama seninki artık isteğe giriyor sende istiyorsun erkeklerin suclayamazsin bu durumdan k. bakma

2|1
    0|0
  • nasıl olsa diktiricen bari biraz erkeklerin gönlünü eğlendireydin..

1|0
    2|3
  • erkekler böyle or*spu olmasa diktirmezsin. ama kendi yaptıkları her haltı yiyip bakire kız diye takmaları. böylelerine reva bence .

4|1
    1|2
    • ya valla bacim erkeklerin yuznden

Yükleniyor...