Kızlar/kadınlar Adet Oldugunda Neden Bartırsınız? Gel gitim Geldi Oram şiş Buram Şis ! Neden abartırsınız?

Adetim var diyip triplere giren kızlara hıc kendimi anlatamamısımdır ifade edememişimdir ama Bu videoda hersey ortada :D
https://www.youtube.com/watch?v=nEIuGj1DdfQ

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• vallahi cem yılmazın bu dalgasına sonuna kadar katılıyorum. tamam çok ağrı çekiyoruz evet ama yani nasıl diyeyim dışarı yansıtacak kadar o kadar abartı hastanelik olacak kadar kadın 100 kadından 2 ya da 3 kişidir..

0|0
    1|0
    • varmıs ıste yazanları gormuyonmu hala ınkar edıyolar :D

• yok kardeşim ya benimkide çok ağrılı oluyor eğer evde olduğum güne denk geliyorsa sıcak su torbamla yatarım. dışarıda olmak zorunda olduğum gün ise hapımı içer kendime gelirim yarım saate. ben kızların psikolojik olarak kendilerini abarttıklarını düşünüyorum.

• ben dıyınce kızıyolar abartıyolar sallıyolar oram ole buram bole dıye tamam zordur tabı zorluıkları varda o kadarda degil ya yorumlara bak

Kızlar Ne Diyor 9

• şekerim şöyle açıklıyım bayılmıyorum agrıdan ama gerçekten çok canımın yandıgı bunalmış hissettiğim zamanlar oluyor bir kere genelde ilk günler çok sancılı geçiyor ayrıca herkeste aynı seyretmez bunun çok ileri boyutu var pms diye bir hastalık var mesala o dönemde cinayet işleyen kadının cezai indirimi bile oluyor :D yani herkes adetken ölüyomuş gibi davranmıyor bazıları gerçek bazıları kapris olabilir ama cidden hoş bir süreç değil sikin kanasa alır koynuna yatarsın yani :D

0|1
    0|0
    • tamam ama coguda abartıyo kabul et :D

• komikti ya ama haklı adam ne diyim :D

0|0
    0|0
  • Kız oldugum halde seninle aynı fikirdeydim ama ilthaptan dolayi hayatmda bir defa adet sancısı cektim ve ciddi ciddi olecegimi dusundum bdaha hatrlamak bile istemyorum

0|0
    0|0
    • senın gıbı dusunen bır ıkı kıısı var gerısı bana caz yapıyo sankı yalan soluyoz :D

• Nasıl ağrıyıp sızladığını bilsen pipini kesersin gelmiş burada allem gallem ediyosun yazık

0|0
    0|0
    • al bir tane daha :)

• O yalandan abartanlar zaten... aynen ya boşver onlarıda bazilari yani benim gibileri yaklasmaya yakin sızılar oluyor olunca da oluyor :( gerçekten

• oyyşş kıyamam :)

• Fizyolojik, biyolojik, nörolojik ve psikolojik neler çektiğimizi bir bilsen, abarttığımızı düşünmezdin... :)

1|0
    0|0
    • hep sennle konusmak ıstemıstım nerden tanıyon dersen 36 45 yas aralıgı bır kısı var oda sensın buldum senı :D

• Ahhh keşke yaşıtın olsaydım, seni hayatta kaçırmazdım ;))

• ama ben olgunlardan hoslanıyorum zaten dedım ya :)

• sanırım benım dün sormus oldugum soruya hıtaben sende boyle bı atak yaptın gercekten anlaysıssısınız Allh sızın esınıze sabır versın cunku onu anlıcak bı esı yok

0|0
    0|0
    • snn sordgn soruya neden karslık verıyım kı? Bazı yorumları okursan evet abartıyolar dıyo bunu dyen hemcinsiinz?

• abartılmıyor her kızda aynı seyler olmayabılır... mesela şöyle düşün her erkek kıskancmı hayır eee her kızda bu dönemde agrı cekmıyor olabılır ama cekenler ıyı bılır her regl dönemınde hastaneye gıdenler var

• sen benı anlamadın ki. ben genel olarak herkes demıyorum. tamam haklısın agır sancı cekende vardır aba bazıları yalandan abartıyo ben onu demek ıstıyorum sen yanlıs anlıyon :)

• Sacmalik. O agriyi o aciyi o dengesizligi kendisi yasasin bakalim. Milletin erkekleri de neler yapiyor ama o anca orda oturmus baskalarini elestirsin

0|0
    0|0
    • Ne oldu işinize gelmedi demi.

• Dün agridan bayılmışım gözümü hastane de açtım sence de biraz rahatsız olmamiz normal değil mi sadece ilk 2 gün için konuşuyor um

0|0
    0|0
    • al işte ! sizin gibilere diyorum ben bunu.

• sorun değil arkadaşım görüşüne saygı duymalıyim benim hatam kimse kimsenin ne yaşadığını anlayamaz zaten

• okk

• abartmıyoruz olan bişeyi söylüyoruz adet oldugumuzda gögüşlerimiz şiş oluyor ve cok acıyor. ve cok gergin oluyoruz cünkü halsiz kalıyoruz ve baya bir agrılı geliyor. tabi siz yasamadıgınız için cok basit demi? kasıklarınız azcık agrısa kıvranırsınız. ama biz o agrıyı max. 7 gün cekiyoruz. Kan kaybından halimiz kalmıyor. sence abartıyor olabilirmiyiz bu durumda.

0|0
    0|0
    • vıdeoya inanırım ben sana ınanmam adam ne guzel acıklamıs siz kadınsınızda onlar kadın degilmi onu anlatmaya calısıyom

• ayrıca videoya inanırım ben sana inanmam ne demek. o adam yasamıyor biz yasıyoruz okey.

• eig e bak

Erkekler Ne Diyor 2

• Hahahahahahahahha ulan bu adamı çok seviyom harbi dobra adam

0|0
    1|0
  • Oylede kolay bisey degil biraz saygi duymak yaptigi haraketlere goz yummak gerekiyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...