Eşime karşı cinsel isteksizlik konusunda yardım.

Eşimi seviyorum, ona sarılmayı, öpmeyi de ama onunla cinsellik yaşama fikri bana hiç çekici gelmiyor, hatta kimi günler iğrendiriyor; bana o şekilde yaklaşmaya çalışınca çok sert tepkiler veriyorum. Genel bir durum değil, libidom çok yüksek, sık sık mastürbasyon yapıyorum; ama ona o gözle bakamıyorum. İlk evlendiğimizde de seks harika değildi; ama ona karşı istekliydim. Ne yapmalıyım? Bu bir ilişkiyi bitirmek için yeterli sebep mi? Düzelir mi?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• bilinç altınızda sexin kirli bir şey olduğu inancı mevcut olabilir. ülkemizde sıkça görülen bir durum aslına bakarsanız. cinsellik pis ve kirletici birşey olarak aktarıldığı için çocuklara, hem erkek hem de kızlarda ileriki yaşlarda böyle sorunlar görülebiliyor. bakış açınızı değiştirmek çözüm olabilir. eşinizin sizi kirletmek ya da sadece kendisini tatmin etmek için yaklaştığını düşünmek yerine sizi sevmek ve birbirinizi her anlamda tamamlamak için birlikte olmak istediğine kendinizi inandırmnaız lazım. ben bu konuyu eşinizle açık bir şekilde konuşup beraberce çözüm üretmenizi salık veririm. bir de şunu unutmayın sexte aslında en büyük zevki kadın alır. çünkü bayanlar erkekler gibi cinsel uzuvlarıyla değil bütün bedenleriyle orgazm olurlar. bu kadını ruhsal olarak rahatlatacak en kestirme yoldur. orgazmla ilgili okumalar yapabilir belki yatakta sexi sizin için eğlenceli ve zevkli kılacak bir takım oyunlar oynayabilirsiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biraz kendinizi birbirinizden uzak tutun,özellikle siz cinsel konularını iyi değerlendirmeniz lazım,eger siz onun isteklerine cevap vermezseniz cevabı dışarıda arar ve bulur,ön sevişmenizi uzun tutun,muhtemelen direk sevişmeye ilişkiye geçiyorsunuz,canınızın yanmasından korktugunuz için uzak duruyorsunuz,zamanla düzelir,aceleci davranmayın,

0|0
    0|0
  • istekliysen ve ona karşı bu isteği duymuyorsan bu çok büyük bir sorun bu istek eninde sonunda başka bir erkeğe kayar.

0|1
    0|0
  • Şunları sıkıntı yapmayın

yuva kolay yapılmıyor ...

bir çırpıda bozmayın ... Her şeyin başı anlayış...

0|0
    0|0
    • Ben daha 22 yaşındayım, neredeyse 3 yıldır bu durum böyle; bir ömrün de böyle geçmesini istemiyorum.

• İlk evlendiğimizde her gün çok büyük kavgalar ederdik, şimdi pek etmiyoruz.

• İnşallah ayrilmazsınız ... bunlar aşılmayacak şeyler değil ...

• yeterli sebep .. oturup konuştuysan değişmediyse veya konuşmaya yanaşmadıysa yeterli sebep

hee sen daha konuşmadıysan

sen konuşmayı denemelisin ..

0|0
    0|0
  • bence hemen pes etme.. madem eşini seviyorsun.. eşin nasıl sevişmenizde zevk alıyormu?

fantaziler deneyin.. fark eder..

0|0
    0|0
  • insan cok istekli esine isteksiz olur mu yahu nasil yani aldatacakmisin? psikologa git mutlaka altinda yatan sebepler vardir

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapma. Sonra bu psikolojiktir kesin bir yanlışı vardır sana karşı kesin ama kesin beyin ondan tepki gösteriyor iyi düşün ne kırdı seni eşin hakkında yatakta vs..

0|0
    0|0
  • bir psikoloğa danışın iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • o adamım suçu ne ya bu işi eşinle yapmıcakta kimle yapcak :S

0|1
    1|0
  • ikinizde performans ilaçları alın

0|0
    0|0
    • Performanslarımızda bir sorun yok ama; ayrıca ben çok istekliyim, sadece ona karşı istekli değilim.

• o zaman alkol al, kafa yapınca belki eşin gözüne brad pitt gibi gözükür... :))

• zor bişey sek anlamında bir ilgin olamdığından seki onla hiç aklına getirmiyormusun

0|0
    0|0
  • Doktora git...

0|0
    0|0
  • Durum vahim daha yaşın kaç :S cevap veremiycem hayırlısı olsun. Haydar Dümen'e bi yaz istersen

0|0
    0|1
  • yakında aldatırsa şaşırma .

bu yaşa gelmişsin bizmi öğretek bir yolunu bul normal değil bu .

senin işin kafasında soru işaretleri oluşur .

ayrılığa kadar gider , ilişki yok diye değil kim bilir ne düşünecek

0|0
    0|0
  • Lanet olsunki çok kötü bi durum benimde eşimde var bu durum... ço0k kötü boşanmaya kadar yolu var

0|0
    0|0
    • Eşiniz neden böyle olduğuyla ilgili bir şey söyledi mi?

• Bizim de genelde ayda 1 gibi, eşim sürekli istiyor ama gerçekten yapamıyorum.

• derhal doktora git bence

Kızlar Ne Diyor 3

• internette "cinsel tiksinti bozukluğu" olarak arama yap. en azından derdinle ilgili bir çok açıklama bulacaksın.

0|0
    0|0
  • Büyü yapmş olabilirler mi size .ş

0|0
    0|0
  • tıpkı beni anlattın çok iyi anlıyorum seni:(

1|1
    0|0
    • İnşallah ikimiz de bir çare buluruz. =((

• Umutsuz ev kadınları modundan çıkın biran önce.Tıbbi destek alın.Çaresi olan bir durum bu.Eşlerinizi seviyorsanız geçiktirmeden tedavi olun.Bizden destek ne kadar olabilirki.Yinede netle aranız iyi değilse yardımcı olur gerekli tedavi merkezlerinin linklerini falan buluruz.

• bende yaşıyorum karşımdakıyle

Yükleniyor...