Son 4 5 aydır adetim gecikmeli gelmeye başladı.

Oncelikle duzgun cevap vermicekler lutfen yazmasin . kizlar son 4-5 aydir adetimin duzeni birden bozuldu gecikipte geliyor neden boyle anlamadim. smdi adet sokturucu kullaniyorum 2 gun oldu baslayali hala tik yok . Korkuyorum kotu bisey olmasin . ayrica benim sigortam babamin ustunden hastaneye jinekologa gitsem muayene olsam bakire olmadigim anlasilir mi ? Ve ailem jinekologa muayeneye gittigimi anlarmi ? yardmci olursaniz sevinirim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 aydır gecikiyorsa doktora gitrmen iyi olur.Stres,pko,miyom gibi şeyler olabilir.Doktor bakire olup olmadığını sorar ama kimse bilmez bunu.Sonuçta duruma göre muayene yapıyorlar çünkü.Adetim gecikiyor ondan gittim dersin ailen sorarsa da:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yalnız gidersen kimseler anlamaz :) ama önce bir gebelik testi al eczaneden her ihtimale karşı. Ondan sonra git, doktor ailene telefon açıp kızınız bakire değil demez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Anlamazlar, öğrenmezler, kist olacağını sanmıyorum kist olsa engel olurdu sende geçikme var doktora git bide adet söktürücü ilaç kullandığın zaman ilaç bittikten sonra adet görüyorusn

0|0
    0|0
  • sende doktora alttan muayene ettirmezsin oda ultrason çektirir sadece . bakire olmadığını dr anlasa bile ona ne.

0|0
    0|0
  • bakire degilsin demek,

daha kotusu hamile olmayasin?

0|0
    0|0
  • yas kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır jinekoloğa gittiğin anlaşılmaz.doktoruna bakire olmadığını söyleyebilirsin.ben bakire olmadığımın anlaşılacağı bi operasyon geçirdim.ailem beni odamda bekledi.doktorum ağzını açıp tek kelime etmedi bu konuyla ilgili.hipokrat yeminine aykırı gelemezler.

0|0
    0|0
  • kist vardır belki bakire olmadığın anlaşılmaz tabi gebe değilsen

0|0
    0|0
  • Hic cinsel iliskiye girdin mi

0|0
    0|0
  • muhtemelen miyom vardır. kontrol ettirmekte fayda var. jinekoloğa gittiğinde bakire olmadığını söylemezsin. ilişkiye girmedim hiç de. açıp da kontrol etmez merak etme. miyomlar için karnından yumurtalıklarına ultrasonla bakıcak sadece. korkulacak bir durum yok yani.

0|0
    1|0
Yükleniyor...