Cinsellik açısından bazılarımızın hiç bilgisi olmadığı kanısındayım sizcede öyle mi?

İçine boşalmadan hamile kalmaktan korkan Esnek kızlık zarından haberi olmayan kızlarımız var.Yani Cinsellik açısından bazılarımızın hiç bilgisi olmadığı kanısındayım sizcede öyle mi?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bunu defalarca söyledim. Bu konuda mutlaka okullarda cinsellik dersi verilmesi lazım. Hatta seçmeli ders olarak cinsellik dersi de konulmalı. Sonuçta bu konuda da ergenlerin, gençlerin bilgilenmesi lazım. İlk gece korkusu olsun, gebe kalma korkusu olsun, orgazm olamama, erkeklerdeki penis boyu takıntıları, erken boşalma, ön sevişme diye konu başlıkları olursa ciddi manada o dersi seçmek isteyen ve bilgilenmek isteyen bir çok ergen ve gençler olacaktır. Her zaman söylüyorum yine söyleyeceğim eğitim şart!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Her kez birliğini sanıyor ve hiç bir şey bilmediğinin farkında bile değiller.

Bilgimin ve tecrübelerimin yeterli olduğunu bilmeme rağmen her zaman araştırmaya ve yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Bana ters gelen konularda bile, konuyu kestirip atmak yerine araştırmayı tercih ediyorum.

Günümüzde bir bilgiye ulaşmak hiçte zor değil o yüzden her zaman araştırmacı olun.

0|0
    0|0
  • Tatbikli bilenler var bilmeyenler var gayet normal,kimisi pratikten yaşayarak tecrübe satar kimiside bilmez sorarak öğrenmeye çalışır.Hiç kimseyi bilmiyor diye küçük düşüremeyiz,bazen bilmekten daha çok bilmemek iyidir.

0|0
    0|0
  • Bilgisiz bazıları dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Mümkün.

0|0
    0|0
  • kesinlikle...

ama sorduklarında cevaplıcak birileri varmı ki ? ben şahsen cevaplarım ama bunu kaç kişi yapabilirki..

bide yalnış bilgi olayı var..

lakin en açık gerçek yeni nesil hatta eskileri bile bilmediği çok konu var...

0|0
    0|0
  • Çünkü cinsellik ülkemizde bir tabu. Bu konuda eğitmek bile or.spuluk olarak algılanıyor.

0|0
    0|0
  • hayat rengarek

0|0
    0|0
  • sanırım öyle ama sorgulamamak gerek kanaatindeyim. Türk toplumu olarak kapalıyız. örf ve adetlerimiz kaldırmıyor fazlasını

0|0
    0|0
  • öyle

0|0
    0|0
  • eğitim şart

0|0
    0|0
  • Doğru.Birde bu kadar nasıl esnek çıkıyor ben ona şaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.Bilgi yok beceri yok teori yok pratik yok ondan sonra ilişki yürümüyor.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu okurken tek eliyle okuyan erkekler bile var sen ne konusuyon ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gayet normal.

Ayrıca hamile kalmak için iilla ki içe boşalmak şart değil.

0|0
    0|0
  • Senin sorduklarını bilenlerden bile cinselliği bilmeyenler var . Sadece bayanlardan değil erkeklerden de cinselliği bilmeyen dolu insan var .

0|0
    0|0
  • ooooo kesinlikle öyle çok bilgisiz insan var

0|0
    0|0
  • bence de öyle.sevgilisinin içine girip bakireliğini kaybettiğini anlamayan kızlar da var

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • abi herşeyi geçiyorum vajinusmus olan karısını kendisiyle beraber olmaktan korktuğu için bakire olmamakla suçlayıp babasının evine yollayanı duydum ben. bildiin 3. dünya ülkesiyiz anasını satiim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...