Moralim bozuldu paylascak kimse bulamadim ailemi uzmemek icin soylemedim soru detayda?

Bende varikosel vardi sperm sayisinda sikinti yok fakat hareket yoktu aameliyattan once 80. milyondu ameliyattan sonra 66 ya sonra simdi bugun 30 milyona dusmus farkli doktora gidicem biseyler ters gidiyor hareketlilik % 40 oldu ama sayi cok düştü boyle gitmez ins dusunmek istemiyorm

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evli falanmisin? Niye böyle oldu

0|0
    0|0
    • Yok degilim

• Isparta süleyman demirel tip fak

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusura bakmada azosperm olabilirsin benim dayımda öyle oldu ameliyattan sonra Düşe düşe 0 A düştü

0|0
    0|0
    • Korktuğum sey

• dua et benim icin :(

• Tamam ederimde sen küçük çocuklara etir dua

• Sayi neden duser ya benim sevgilimde ameliyat oldu uc ay gecti ustunden dusme oluyomuki herkeste,?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki cok belirgin bir dusus oldu hareket % 40 ama dusus sayida cok fazla

• Hayirlisi kardes kac ayda kontrlle gidiliyo

• istedigin zamn ameliyatin 3. ayinda yaptrdim bn 2 ay gecti bir daha yptrdm sen niye telas yptin

Erkekler Ne Diyor 2

• sağlam bir üroloğa git. hemen tedavi ol. çaresi var tedavisi de basit. yaşın da genç. biz 20 milyonlardan bile tedavi ettiğimiz hastaların şimdi boy boy çocukları var :) üzülme ama muayene olmaktan utanma. eğer şimdi utanırsan doktora gidip açıklamaktan sonra bir ömür utanmak zorunda kalırsın...

1|0
    0|0
    • Yok utanma gibi bir durum insallah sknti olmz

• hmm şey olabilir. bu prostat bezinin yanında spermlerin birktiği bir kese var. bunun çevresindeki sinrlere zarar vermş olabilir.

• Nasil yani her varikosel ameliyat olanlarin sonradan dusuyomu sperm sayisi? @hemşireadam

• prezervatif parası cepte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...