Kizlik zari bisiklete binince ya da agactan dusunce bozulurmu?

sorum acik ve cvplari acik bekliyorum?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarı en yaygın cinsel ilişkide bozulur fakat küçük yaştan beri ata binme bisiklet sürme gibi sporlar yapan kızlarda zar yavaş yavaş birbirinden ayrıklaşır yani bozulur fakat burdaki kızlık bozulmasında kan gelmeyebilir çünkü yavaş yavaş genişleyerek bozulmuştur. Bu nedenle kızlık zarının bozulduğunu farketmeyen kızlar da yaygındır. Bunun dışında tam oraya çok sert darbe alma sonucu özellikle çocuk yaştakilerde oyuncak vs şeyleri sokma kurcalama kendilerini parmaklamaları sonucu bozulanlar mevcut ve tabiki gençlik çağlarında bakire olmadıklarından haberdar değiller. Kızlık zarının bozulması zannedildiği kadar zor değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zedelenir sadece

0|0
    0|0
  • bozulmaz ama çok sarsıntı ve darbe alırsa bozulma ihtimali vardır..

0|0
    0|0
  • ağır kaldırınca bile bozulabiliyor diye duymuştum ama sanmıyorum. Binde bir olur öyle şeyler. Bu tür durumlarda doktorlar rapor veriyor zaten.

0|0
    0|0
  • Bir cismin girmesi ve ya cinsel münasebet ile bozulur, düşme ile zedelenmesi de ayrı garip

0|0
    0|0
  • Kizlik zarindan zarina göre değişir. Hepsi bozulmaz ama sandalyeden düşüp de bozulani bile vardir. Iliskiye giripte bozulmayani da vardir. Düşen kisinin Hassassa hemen bozulur.

0|0
    0|0
  • bozulur net.

0|0
    0|0
  • Çok nadir öyle bir durumda doktor rapor veriyor

0|0
    0|0
  • bozulur mu bilmiyorum ama zedelenir, bir sonraki ilişkide kanamayabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Standart olarak bu tip şeylerden dolayı tamamen bozulması durumu gerçekleşmiyor olsa gerek, ama kesin olarak böyle bir şey söylemek de yanlış olur; hassas bir yapıya her türlü müdahale bozulma gerçekleştirebilir...

Ama daha önemlisi, bu soru niye soruldu? O kadar mı önemli ağacın veya bisikletin zarar vermesi; canı yandığı için değil de bir klişeye konu olması için bir kadının önemsenmesi?

0|0
    0|0
  • hep oyle oluyomus nedense

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya bişi girmeden bozulmaz yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...