Vajinal kuruluk sebepleri nelerdir, nasıl önlenir?

Öncelikle pis fikirlerinizi kendinize saklayın, ciddi anlamda soruyorum. Iliski esnasında kisinin zevk almasına karşın neden vajinada kuruluk olur? Bu kuruluk nasıl önlenir ve erkek bu yüzden boşalma yasayamaz mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanka on sevişmeyi 45 60 dakika arası yapmak gerekio ama abazalar hmn girdiği için kuru olur. Kuru olunca canın yanar. Canın yanınca konsantre olamadgn icin bidada ıslanmaz. Erkek arkadaşını tecrubeli olanlardan sec. He ben cok seviom bu cocugu diosan durex in cilekli kayganlaştırıcısı var. Harika bişi artı zewkide arttıran bir jel. Yalnız kolonya sürmüş gibi bir serinlik hissi verio rahatsz edebilir bir deneyin. Ondan haric erkek boşalır nie boşalmasn. Bnce snn erkek arkında arıza var sende değil.

1|0
    0|0
    • On sevismede uzun sürdü. Üzüldüm benle mi alakali diye çünkü ilk olmasinin verdiği tedirginlikte vardı

• benim başımada son sevgilimde geldi sorun yaşadık. Aşırı kuruluk vardı. İlkse normal banada öyle oldu. İkincide biraz daha iyiydi. 3 de durex aldım migroslarda var raflarda. Durexle cok ii oldu yalnız 4. Bişi sürmedik özgüven uzun onsevişme ve kan ısınınca birbirimize böle bir sıkıntı olmadı. Anlayışlı olmak cok önemli. Umarım erkek arkın anlayışlıdır. Yoksa sana negatif etki yapar. bir zamanda bir başka kız arkadaşımda ereksion cok zor oluodum kız cazgırdı harra hurra. Psikolojimi yerlere batırdı. Ayrıldım tabi anlayışlı olmadgı icin. Başka hic bir kızla ole olmamıştı. Bu onun verdiği negative etkiydi

• Beslenme ve kilo ile alakali olabilir daha once tecruben var mı bilmiyorum ama on sevismede hersey degisir

0|0
    0|0
  • her vajinada olur boşaldıktan sonra zevk suyu kan gibidir... hemen kurumaya geçer bunun çözümü de vajina yağları

0|0
    0|0
    • Erkegin zevk almasini engeller mi o kendini mi tuttu bilmiyorum ama boşalma olmadi ki saatlerce temas halindeydik. Birlesme olmadı

• erkek kendini kasmıştır.. normal bir erkek zaten kasmadan boşalması 2 dk sını almaz

• yapı meselesi olsa gerek. Erkek açısından da iyi sonuçları olmayabilir.

0|0
    0|0
  • kadın dogum uzmanına danış derim

0|0
    0|0
  • Islanması lazım, kurulukta zor olur cinsellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kuru olursa rahat olmaz ilişki sırasında kaygan olması lazım

0|0
    0|0