Cinsel açlığın ana vatanı canım ülkemiz kaç yıl sonra cinsel doyuma ulaşır?

Yoksa umutsuz vakamıyız bir ön görünüz ya da tahmininiz var mı

0|0
2|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ulaşamaz çünkü bu toprakların etkileri öyle yoksa Selçuk Müzesinde o penisi kalkmış heykeli yıllar önce yaşayanlar neden yapmış olsunlar ki !!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• umutsuz vakayız bu konuda. çok derşn ve geniş bir konu. asla bastırılamaycaktır. çocuklar ergenliğe girip çıkarken hemen evlendirilemeyeceğine göre hep böyle kalacağız. hayatta bastıramaycaklar açlıklarını ne kadın ne erkek. ata demirerin dediği gibi beyni ile öteki beyin yer değiştiriyor ergenlikte sonra öyle kalıyor. bir arkadaşım daha söylemişti "cinsel açlığın afrikasıdır" diye. senin görüşün ne?

0|0
    0|0
  • bu memleket bayılıyor kendini kötülemeye :)
    elini tutmanın bile belirli bir zamanı olduğunu düşünen bireyler olduğu sürece, cinselliği bir ödül, bir yem olarak kullandıkları sürece sıkıntı olacaktır.

0|0
    0|0
  • geçen günde bir soru paylaşılmış dı çok beğenmişdim sanırım yine sizsiniz tekrar teşekkür ederim sorunuz için şahsen ben burada yazılanların yüzde sekseninin gerçek olmayıp sadece ego tatmini olduğunu düşünüyorum izlenilen p... esinlenerek hayal dünyasında olduklarını var sayıyorum

0|0
    0|0
  • Siz güzelim kızlar konserve kutularınızın kapaklarını açmaya başladıgınız zaman. Hem vermeyeceksin hem şikayet edeceksin

0|0
    0|0
    • Her isteyenede verilirmi xanım sende nerde var o

• 2023deki yeni türkiye hedefinde yokmuydu zaten cinsel doyum french kiss alt dudak falan :)
    cinsel devrim şart...

0|0
    0|0
  • pembe kar yağdığında

0|0
    0|0
  • osmanlı adetlerine geri dönersek eğer bu sorun ortadan kalkar 15 yaşında evleneceksin çocuklara yeteri kadar dini ve ahlaki eğitimi vereceksin ondan sonra dönüp arkana bakmayacaksın

0|0
    0|0
  • kızlarımız avrupa kızları rahatlığına kavuştukları zmn..

0|0
    0|0
  • Şu sitedeki erğenlere yani yeni nesile bakacak olursak uzun zaman gerektiğini görürüz sayın soran..

0|0
    0|0
  • ataerkil toplum yapısından ne zaman kurtulursak işte o zaman doyuma ulaşırız

1|0
    0|0
  • Bu kafayla giderse daha da artar en sonunda erkekler erkekleri bile z... ler.

0|0
    0|0
  • bir 30 senesi daha var. şu an amerikanın 60-70lerdeki haliyiz bu konuda.

0|0
    0|0
  • yurtdisindan geliorum bu ülke 10 15 yil geride yasior ve gitikce gerilior zor is

0|0
    0|0
  • En az 25 30 senesi var

0|0
    0|0
  • üremeye devam ettigimiz sürece devam edecek.

0|0
    0|0
  • Niye böyle bir soru sordun ki ne alaka yani?

1|0
    0|0
  • bence biz doyumsuz bir milletiz ulaşamayız

0|0
    0|0
  • Her onumuze gelen kizi s*lim mi istiyorsun amac ne? ya da kizlar her onune gelene versin mi?

0|0
    0|0
    • O kadarda değil canım tecavüz ve laf atmalar vs olmasın...

• Tecavuz ve laf atmalar bu yuzden oluyor zaten

• Avrupayı çok mu tok sanıyorsunuz bu konuda ki ülkemiz ne zaman doyar diyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Eğitimle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
    • Okullarda zina eğitimi şart ;)))

• Hele bir Avrupa Birliğine girelim..

0|0
    0|0
  • o biraz zor be

0|0
    0|0
  • Sizlere bagli

0|0
    0|0
  • tahmınımce hiç bir zaman :)

0|0
    0|0
  • Ulaşıldı doyuma herkes mutlu sevişmeyen yok zaten:)

0|0
    1|0
  • Bence bizim ülkede cinsel yönden doyum olmaz sonuna kadar :D

0|0
    0|0
  • bu gidisle ulasmaz.

0|0
    0|0
  • sıkıntınızmı var?

0|0
    0|0
  • Kızlar kezbanlıktan okşanlığa evrim gecirdiğinde olucak bu iş.
    eig sec hakkımı yeme bak.

0|0
    0|0
  • Ülkeye ithal kadın talep ediyorum :-)

0|0
    0|0
    • Bunu isteyen ilk sen değilsin...

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok. güzel bir soru olmus 👍

1|0
    0|0
  • Cinselliği acaba beni kullandi mi kullaniliyor muyum diye yorumlayanlar ololduktan sonra bu ulkede cinsel doyum a ulaşılmaz. yemek yeme su içme nin altinda bir şey ariyor musunuz? Tabiki de Hayır. Cinsellikte böyle bir sey işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...