Arkadaşlar vajinamın sağ dudak kısmında nohut boyutunda elle hissedilebilen ic kısmında bir kitle var?

Kitle dıştan hic belli olmuyo ama el ile hissediliyo ne olabilir bu cok korkuyorum nohut boyutunda ya da 1 cm enine 1 cm genislemesine dusunun ne olabilir bu bilen yardimci olsun doktora gitmeye cekiniyorum

Güncellemeler:
Gereksiz yorum aticak olanlar atmasin lutfen

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Kendiliginden gecer canim o endiselenecek bisey oldugunu sanmıyorum

1|0
    0|0
    • Kist falan degildir dimi internetten oyle bir baktim kist falan yazmislar cogunluk

• Oyle yapicam zaten gecmezse 1 hafta daha gidicem ilk farkettigimden smsiye kadar zaten hic buyumemis aksine cok az kuculmus gibiydi insallah gecer cok tesekkur ederim

• Zamanla gecer canim panik yok :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• Aklıma penisini kene ısıran utandığı için doktora gitmeyen ve ölen belediye işçisi geldi kızım manyaklaşma git doktora görün

2|2
    0|0
    • Kenelik bir durum yok bende :D guldurdun su durumda yinede. Gecmezse 1 hafta daha bekleyip gidicem insallah bisey cikmaz ama

• Klasik Kezban modeli kapatın ışığı anasını satayım seyir zevkinin de içine edin :) görüşürüz

• :D tipim kezban degil ama sanirim kisiligim bu konuda kezbanlasabiliyor :) tesekkurler tekrar

• Bartolin absesi olabilir. Ama muayene etmeden kimse bişey diyemez. Jinekolog ya da genel cerrah'a görünmen gerej.

1|0
    0|1
    • İnternettede hep bu yaziyo evet ama ciddi bisey mi bu bilgin var mi Bu konuda kendiliginden gecermi? Cogunluk nette kendiliginden gecer ya da ilac ya da ameliyat onermisler ama korktum acikcasi 1 haftadir gecmemis hala

• Bence hiç beklememelisin. Geçmiş olsun.

• Tesekkur ederim sagolun

• Ciddi bir şey olabilir, burada ciddi cevap alman zor. Doktora git, utanıyorsan bayan doktora görün.

1|0
    0|1
    • Ondanda cekiniyorum ben annemin yaninda bile ustumu degistiren biri segilim :S internetten baktikca zaten korkuyorum kafayi yicem

• Tıpta ayıp olmaz ki sağlık bu çekinme. Önemsiz birseysede git yani ne olucak kaçan rahatlar

1|0
    0|0
    • Oyle ama ne biliyim rahatsiz hissediyorum ben alisik bir durum degil benim icin

• Doktor bu insanlar neden çekinir ki doktordan senin sağlığın için uğraşan kişi o ne var bunda yani. Doktorlara karşı böyle çekinme falan çok yanlış !

• Biliyorum zaten kuzenimde doktor ama ne diyorum annemin yaninda bile ustunu degistiren biri degilim cekinirim elin kadinina hic gidemem oderece ilerde hamile olsam bile gider sezeryan yaptiririm utancima oyle dusun bu konularda cekingenim biraz

• Zaman kaybetmeden hemen hastaneye mümkünse şimdi

1|0
    0|1
    • Korkutma allah icin ya okadar kotu bir durum mu?

• Ben pek anlamam ama eline kitle geliyorsa doktora görünmen şart. Utancak bir durum yok. Allah muhafaza sonra pişman olma

• Haklisin bakalim dusunuyorum gitmeyi bir hastane yolu gozuktu :S off

• yağ bezesidir bence kadın doğuma git muayene etsin ne olur ne olmaz kist vardır belki kötü huyludur sağlıgınmı önemlki yoksa utanmamı

0|0
    0|0
  • komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim

1|0
    0|1
  • Yağ bezesi olabilir, benimde yumurtalıkların biraz aşağısında çıkmıştı leblebiden daha küçük ele geliyordu, doktor bir ilaç verdi yağ bezesi kayboldu, seninki de yağ bezesi büyük ihtimal...

0|0
    0|0
  • Tabip sen elleme benim yaramı
    Beni bu dertlere salanı getir...

0|0
    0|0
  • Yağ bezesi olabilir ama her şart uzman bir Dr görsün bence

0|0
    1|0
    • Yag bezesi nedir?

• Tanidik doktor var zaten gerek yokki kuzenimle konusucam zaten o ayarlar bir doktor

• Peki inşallah geçer

• Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Bayan bir doktora görün bence

0|0
    0|0
  • Erkekler sizin vajinanızmı var l*n her boka yorum yapıyorsunuz abaza herifler.

1|0
    1|0
    • Bilgileri vardir belki iclerinde saglikci vardir bilemezsin

• Tobe yarabbim tobe arkadasim yazdigim seyden ne cinsellik cikarttin simdi allah icin cinsellikle ilgili sorucak olsam cinsellik konu etiketiylede sorarim ! Cevap verenlere verdigim cevaplari oku ilk once ! Verilen cevaplarida oku simdi on yargini al ve defolup git burdan

• devam et alıkoymiyim seni

• Kıl dönmesi olabilir bir doktora görün zararın olmaz

1|0
    0|2
    • İnternette kist falan yaziyo anlamadim hic aci vermiyo ama dokununca aciyo sadece her hangi bir zamandada agri yapmiyo

• Doktordan korkum yok ama cekingenligim var gecerse artik gidicem tekrar ttesekkurederim

• Rica ederim yeniden geçmiş olsun ;)

• Kurcalamadan bişi demek zor :)

1|1
    1|1
    • Dalgami geciyosun burada ciddi bir konu hakkinda soru soruyorum gereksiz gereksiz yorum atmayin azicik insan olun !

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya buraya sorcana doktora git mantıklı ol biraz

0|1
    1|0
    • burada millete orami burami acmiyorum sorun orda ben annemin yaninda bile ustumu degistiren bir insan degilim cekiniyorum internetten bakiyorum oyle belki bilgisi olan vardir diyede yaziyorum anlatabildim mi?

• Korkmana gerek yok. O bendede oluyo acıyo bıraz sonra kendiliğinde geçiyo. Temizledikten sonra olur genelde

0|0
    0|0
    • Ya ben surekli 2haftada bir agda yapiyorum ccikmasa bile onun zarari olabilirmi?

• Zaten 1 hafta beklemeyi dusunuyorum insallah gecer :S cok tesekkurederim

• inşallah. rica ederim :)

• Nasıl bir cehalet ki doktordan bile çekiniyor..

0|0
    1|0
    • Cehaletle ilgisi yok kisilikle alakasi var ben annemin ya da aile uyelerimin yaninda dahi ustunu degistiren biri olmadim doktorlardan cekinilmiycegini zaten biliyorim ailemdede doktor uyeler var ama kisilik olarak kendim cekiniyorum cehaleti katman manasiz su an

• Bnde onun daha da kucugu cikmsti cinsel hastalik mi kaptim diye triplere girmstm ama bir haftada gecti.

0|0
    0|0
    • İcimi rahatlatti zaten gelen yorumlar cinsellikte yasamadim dedim noluyo :D icimden yumurtaliklarimdan biri dustu galba tobe tobe diye bile gecirdim o derece korktum

• Cinsellikte yoksa hiiiiiiic korkmana gerek yok kendiloginden geciyo. bir hafta bekle baktin gecmiyo doktora git boyle bisyde utanma olmz bekarsnda zaten

• bendede çok olurdu eskiden hatta şişerdi baya bir kısmı ama acı falan hissetmezdim sonra kendiliğinden geçti bidaha olmadı

1|0
    0|0
    • Bendede aci yok zaten elle hissediliyo sadece tuttugum zaman sikiyorum fazla aci hissetmiyorum kayiyo gibi oynuyo sanki insan korkuyo kistmi acaba falan diye

• bir kere bende de oldu bir hafta sonra kendiliğinden geçti

1|0
    0|0
    • Gecer mi yani bendede

• Bilmem.. Ben kurcalamadım geçti :)

• Bende kurcalamiyorum zaten gecen dusta farkettim sabah yine dus alirken farkettim gecmemis korktum bende

Yükleniyor...