Erkeklere kizlarin regl olmasi igrenc mi geliyor?

Erkeklere kizlarin regl olmasi igrenc mi geliyor?

0|0
10|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• İtici gelmez de onun da özenli olması lazım bazı bayanların regl olduğunu gelen kokudan anlıyoruz sağolsunlar

1|0
    0|0
  • Neden gelsin doğal bir durum bu, özellikle sevdiğim kadından böyle bir durum için iğrenmem söz konusu bile olamaz

0|0
    0|0
  • En son erkekleri bağlamak için icirdiginizi okumuştum açıkçası midem kalkmadi değil...

Bunun dışında doğal bir durum kesinlikle iğrenç gelmez niye gelsin? Elinizde mi ki..

1|0
    0|0
  • Herkes oluyor öyle. İsteyerek olmuyorlar sonuçta onları da öyle kabul etmek gerekir

0|0
    0|0
  • Hayır. Sonuçta öyle yaratılmışlar. Biz de kız olarak doğabilirdik. Kız ya da erkek olmak bizim elimizde olan birşey değil ki?

0|0
    0|0
  • bana iğrenc gelıyor sırf bu yuzden ıyıkı kız degılım dedıgım allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • Ya iğrençliğini geçtimde halleriniz oluyor ya onlar hiç çekilmiyor :)

0|0
    0|0
  • Oda allahtan Gelen bisey
    Normal Karşılarız

0|0
    0|0
  • iğrenç gelmesi değil sonuçta doğal bir olay sadece o dönemlerde kızlar fazla fazla gergin stresli oluyor tabi buda bize yansıyor çok trip yiyoruz çok:))

0|0
    0|0
  • anlatırken igenc sekilde dile getirin anlatılırse herkeze iğrenç gelir kocum

0|0
    0|0
  • hayır neden öyle olsun. sadece o dönemdeki ruh halleriniz zor geliyor

0|0
    1|0
  • Yoo sıradan bişi

0|0
    0|0
  • hayatın gerçeği iğrenç gelmez

0|0
    0|0
  • Evet bazılarında öyle koku oluyor ki 3 metreden duyuluyor iyk

0|0
    0|0
  • Hayir neden oyle olsun

0|0
    0|0
  • Ya ben onun regl kanini icerimmmm
    Sen ne diyon?

0|0
    2|1
  • Bana iğrenç gelmiyor, gayet doğal bir şey.

0|0
    0|0
  • Regl olmalarından deyil ped ler Çok itici Bana

0|0
    0|0
  • Bu fitratta var neden igrenelim

0|0
    0|0
  • normal bir şey ama biraz kan felan olunca pek iyi olmuyor.

0|0
    0|0
  • buda bayanlara has güzel birşey niye iğrenc olsun

0|0
    0|0
  • Hayir neden igrenc gelsin ki.. kadinlari saglikli oldugunu gosterir regl olmasi..

0|0
    0|0
  • normal bişey. rahatsızlık. iğrenç değil yani olağan bişey...

0|0
    0|0
  • Irenccc bize pis. diyosunuz. ama.

0|0
    0|0
    • Pislikle ne alakasi var. Bu bizim engelleyemedigimiz bisey ayrica biz yeterince temiz okutoriz

• Bilemem hic. koklamadim

• Evet

0|0
    0|0
  • temiz olurlarsa koku felan gelmiyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Igrenc degil ilginc gelir.

0|0
    0|0
  • Malesef evet

0|0
    0|0
  • Doğal bir mevzu.

0|0
    0|0
  • Evet iğrenç

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 10

• iğrenç niye olsun ki. yaşını başını alanlar bile olmak istiyor. cunku bebek için olmasi gereken bişey. .
    mucizevi hatta. dusunsene rahminin duvarları kendini bir canlı için uygun hale getiriyor. bos bir iş mi bu..

0|0
    0|0
  • Bana bile iğrenç geliyor. Erkekler daha anlayisli karşılıyor

3|2
    0|0
  • Napalım yavrucum iğrençse iğrenç. 12 saat aynı pedi taşana kadar kullanmak var kirlendikçe değiştirip kukuyu yıkamak var..

0|1
    0|0
  • O kadar pis şekilde aksettirilirse tabi iğrenç gelir ben bile bazen okurken midem almıyor

0|1
    0|0
  • Ne haddine onlarin elindemi kizlarin ha durmadan kanayan biyerleri olsa onlarin kokusunuda goruruz vir vir ediyorlsr burada

0|0
    0|0
  • Doğanın kanunu bu iğrenç gelemez.

0|0
    0|0
  • Bna igrenc geliyor ama erkek arkdsm cok anlaysli bu konuda. Bn ozelimi paylasmiyorum ama o harektlermden benim o donemde oldgmu anliyor.

0|0
    0|0
  • Ya o şeyi görünce deli oluyolar, kim acsa ona gidiyolar, üstelik ordan cikiyolr onu mu beğenmeyecekler regl döneminde.

0|0
    0|0
  • bir bayan regl döneminde bile temiz olmuyorsa kokar erkeğe iğrebnç gelebildiği gibi bayanlara iğrenç gelir o yüzden regl döneminde dahada özen gösterılmelı bence temızlığe

0|0
    0|0
    • Bencede katiliyorum bir kiz gordum arkasi full kan okulda dolasiyodu ve unrunda bile degildi

• işte böyleleri olduğu sürece erkekler iğrenmesin de ne yapsın

• benim kendime bile iğrenç geliyor erkeklere nasıl gelmesin tabi regl oldumuz zamanı erkeklere yansıtıp belli etmezsek daha iyi bence doğal bisey deyip herseyi paylaşmaya 'göstermeye' gerekte yok 😜

0|0
    0|0
Yükleniyor...