'Erkek erkeğe muhabbet'e sinir oluyor musunuz?

Ben sinir oluyorum, evet.y Yani cinsellik muhabbetine değil de, karşı cinsle ilgili yapılan erkek erkeğe muhabbetlere gıcık kapıyorum. Hatta büyük kuzenlerim hep yapıyorlardı, hala da yapıyorlar, sırf bu yüzden onlardan nefret ediyorum. babama hiçbir zaman erkek erkeğe muhabbet için fırsat vermedim, annem bazen öyle konular konuşuyor sinirim bozuluyor. bir keresinde ne yapayım kızları sevmiyorum demiştim bana tokat attı niye attı hala anlayamadım.

abim böyle konuları hiç açmaz, o da benim gibidir, o yüzden onun yanında gayet huzurluyum ve şu anda onunla ikimiz ayrı evde yaşıyoruz zaten

ama ne yapayım, ifrit oluyorum ben bu erkek erkeğe konuşmalara. peki siz 'Erkek erkeğe muhabbet'e sinir oluyor musunuz?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gayet normal. normal olan da bir kızın ilk tercihisin.

0|0
    0|0
  • ßeyLerin sohbetini dinlemek zevkli oluyor.. Daha iyi tanıyorsun..:)

0|0
    0|0
    • :-)) erkekleri çözemezsiniz asla...sizlerin yanında hepsi melek, hepsi masum köylü. "asla bir kız izin vermeden ben elini tutmadım", "ben o tanıştığın bildiğin erkekler gibi değilim, ben farklıyım göreceksin", "beni diğer erkeklerle karıştırıyorsun sanırım"... bir de erkek erkeğe kalındığı zaman "oğlum varya kızı bir yemişim göreceksin", " ya varya kızın elini tuttum kendisini bıraktı hemen bana yedim a.q" gibi birçok güzel cümlelerle devam eder...

Erkekler Ne Diyor 5

• yazında bol bol sözcük var ama sorun anlaşılmıyor. erkek erkeğe muhabettın karşı cinsle yapılanını sevmiyorum demişsin . tezatlık var daha açıklayıcı bır örnek verebilirmisin ?

0|0
    0|0
  • Niye sinir olayim erkegim zaten kiminle sohbet edelim travestilerle mi yani normal bisey sohbette ederim dinlerimde

0|0
    1|0
    • ya tamam da o hani erkek erkeğe muhabbette biraz da olsa rahatsız olmuyor musun?

• semem o muhabbetleri

0|0
    0|0
  • evet ya saçmalıktan başka bişey değil...

0|1
    0|0
  • Soru saçma bile olmamış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...