Kararsızım, pişman olmaktan korkuyorum. Ne yapmalıyım?

6 aydır çıktığım bir erkek arkadaşım var. Konu biraz da yüz verdiğimden olsa gerek cinselliğe geldi. Beni istediğini ve birlikte olmayı arzuladığını söylüyor. Aslında ben de istiyorum ama korkularım var. Yaşım küçük. Ya ileride pişman olursam? Ama hayatımın erkeğini buldum diyebilirim. Bundan sonra da yanımda olacağına, beni yalnız bırakmayacağına eminim. Belki de yıllardır birlikte olanlardan daha çok seviyoruz birbirimizi. Aramızda gizli saklı hiçbir şey yok. İstediğimden emin olsam da ilerisi için korkuyorum. Bekaret kaybedildikten sonra insanın hayatında ne değişir? Kafam çok bulanık. Yardımcı olursanız sevinirim..

0|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

• Verme sakin. Bir kiymetin kalmaz emin ol. Bazi seyler gec tuketilmeli, simdiden seks yaparsaniz evlilikte tuketilmeyi bekleyen ne kalacak? Insan garip bir varlik, o yuzden yapma bak yasini bile bilmiyorum gerci ama..

6|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 29

• Sakın öyle bir hata yapma arkadaşım.Bir öümr pişmanlık duyarsın.Ve asla emin olma kimseden.Ayrıca seni gerçekten seviyor olsaydı eğer,evlenmeden önce böyle bir istekte bulunmazdı senden...

3|0
    0|1
  • (hayatımın erkeğini buldum diyebilirim. Bundan sonra da yanımda olacağına, beni yalnız bırakmayacağına eminim. Belki de yıllardır birlikte olanlardan daha çok seviyoruz birbirimizi). gec bunları şu an sana öyle geliyor yaşının ufak olmasından sakın yapma aklından gecenleri seviyosa evlenmek istiyosa bekler.

0|0
    0|0
  • aman hemen sevginin aşkının rüzgarına kapılma.. madem yaşında küçük çok temkinli davran..

bu yaşta hemen senin kızlığına göz dikmesi... kuşkulu bir tavır ? sevgilin kaç yaşında? bence

aranıza azıcık mesafe koyarak devam etseniz en azından bir birinizi daha iyi anlarsınız.. senin ya kızlığını bozup çekip gitse? bunun olmaması için bir garanti yok...

3|0
    0|2
  • sana yaşa ya da yaşama diyemiyeceğim ama erkeklerimizin çoğu bunun sorumluluğunu almaktan kaçıyorlar birşeyler yaşandığında ayrıca senin açından sunu soyleyebılırım ki eger ki yasandıktan sonra pişmanım dıyeceksen hıc bulasma ama ben o an ıstedim oldu bitti diyeceksen ve hala herseye ragmen hayata sıkı sıkı devam edebılecegıne ınanıyorsan sana kalmıs burda bahsettıgım sudur ki sana daha sonradan benı terketti aldattı gittii olmasın hanı burda zorla bırseyler olmadıgı olamayacagı ıcın yasadıklarınızın arkasında beraber durmanız lazım hersey karar için sana kalmış adamını kendi içinde değerlendir kendini değerlendir nasıl reaksiyon gösterirsin böyle birşey sonucunda bunları gözden geçir...

1|0
    0|0
  • ergen detected.

0|1
    1|0
  • Anlattıklarından anladığım kadarıyla , ileriye dönük bir ilişkiniz var.Hayatının erkeği bile olsa beklemeni tavsiye ederim.Madem birbirinizi bu kadar çok seviyorsunuz , bekaretini vermedende birşeyler yaşayabilirsiniz.Bence bekaretini verdiğinde ilişkiniz uzun yıllar sürse hatta evlenseniz bile olumsuz etkilenecektir.

2|1
    0|1
  • çok seviyorsun diye güvenme. çok ağlarsın sonra.. hayatının erkeğini bu yaşta bu düşüncelerle bulduğuna da inanma. seni elde ettikten sonra ilişkiniz çok daha farklı olacaktır ona da hazırlıklı ol.

2|0
    0|0
  • burda ne denirse densin %80 vericeksin %100 pişman olucaksın ve hislerinde yanılıyorsun gençlik ateşi diyelim buna.

3|1
    0|1
  • yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 18

• öyle karar verdim, teşekkür ederim :)

• rica ederim sevindim...

• Zaten hep hayatımın erkeğini buldum diyerek başlar... Sonrarı kocaman bi hüzün... Bakirelik gitmiştir elden... Artık evlenmeye bile korkar olursun...

2|0
    0|1
  • 18 yaşındasın sasırma baskasının hevesi olucaksın cocukluk yapmaa sonra dagılırsın !

3|0
    0|3
  • kafanda bu kadar soru işareti varsa bence bekaretini erkek arkadaşına verme...

3|1
    0|1
  • %100 emin de olsan bekle derim . İstediğine yani buna ulaşan erkeklerde düşünce sapması olabiliyor . Seni bekaretini kaybettikten sonrada isteyip istemeyeceğini bilemezsin ya da duygusal anlamda isteyeceğini . Bence yapma, bekaret önemlidir .

0|0
    0|1
  • Arkadaşım İstiyosan Git Yap Sormaya Ne Gerek Hayat Senn Hayatım Kim Ne Karışır Olan Sana Olacak ßakireliğin Gidecek Masumiyetini Kayıp Edeceksin Ve En Önemlisi ßakir Deilim Diye Sürekli Yapacaksın

0|0
    0|0
  • korkma . ver gitsin :))) agaç yaşken egilir .zamnında istedigin gibi kıvama getirki, senden başkasşını aramasın :) bagımlısı yap kendine . yoksa kaçar kız :))

0|2
    5|0
  • pişman olmaktan korkuyorsan yapma çünkü pişman olacağın kesin. Yani gece yatarken çok kafana takıcaksın şimdiden belli

0|0
    0|0
  • 6 aydır çıktığın bir erkeğe hayatımın erkeğini buldum diyebiliyorsan senin için ilerisini pek iyi görmüyorum

0|0
    0|0
  • yüksek ihtimal pişmanlık hemen sonra olur ilerisnde bile değil

2|0
    0|2
  • ilerde pişman olacagın ve keşke yapmasaydın diyecegin birşeyi yapma ona göre kararını ver

0|0
    0|0
  • bekaretini kaybetme ama bunun haricinde de her türlü sevişebilirsiniz...

0|0
    1|0
  • verme desem de vereceksin.pişmanlık garantilibir iş ver pişman ol

0|0
    0|0
  • ol sende

0|0
    0|0
  • pişman olacağın şeyleri yapma. Birlikte olursan aptallık edersin.

0|0
    0|0
  • baban seninle nasıl gurur duyacaksa öyle bir evlat ol.

2|1
    0|0
  • Sevgilinle yakinmisiniz? Yani uzak sehirlerdemisiniz yoksa aynı sehir mi

1|0
    0|0
    • aynı şehirdeyiz, ve aynı okulda

• Yaptikca daha çok ister durmadan ister.. Ve daha evlenmeden tüm cinsellik heyecanı ölür evlilikten sonra da bise klmz, opusun sarılın el ele dolaşın sinemaya gidin daha 6. Aydan yatakta bulmyn kendinizi kolay elde edilen seyden kolay vazgeçilir zamanın degerini bilin simdi yatarsanız daha hemencecik opusmenin sarılmanın heyecanını kacirirsiniz

• hep bitmiycek gibi başlar...nikah masasına oturmadan verme basiretini

0|0
    1|1
  • Bir ömür biriktirdiğin tasarruflarının yersiz zamansız sebepsiz bir çırpıda elinden uçup gitiitğinde ne hissedersen Bekareti kaybedince de aynı şeyleri hissedeceksin.

2|0
    0|1
  • Valla oturupda 1 ay sonra .Çoook pişmanım beni bıraktı ondan nefret edıyorum yazmaya başlarsın.Onun kaybedeceği birşey yok.Ama sen kendini ve aileni düşün.Elalemin oğlunun seni bozmasına sakın izin verme . ;)

4|0
    0|2
  • pismanlıgı bir ömür sürebilir oral ver anal ver ama kukundan verme derim :-)

5|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Kızım sen dellendin mi , hayatının erkeğini bulmuş :)) buldumcuk olmasın o , bu yaşlarda hep böyle olur hayatın türk filmi tadında yaşarsın .Sakın bu hatayı yapma , yapanlar binpişman , eğer o çocukta seni seviyorsa zamanını beklesin .Her seven verse sevdiğine oo yandık ...

3|1
    0|0
  • yavrum daha 18 yasindasin! Pismalik duyacagini sanmiyorsun, o zaman neden bu soruyu soruyorsun? 18 yasinda ben neler düsünüyordum neler.. AMa ne yazikki, düsüncelerin, fikirlerin degisiyor. O yüzden yapma derim. AMa senin icin bekaretin önemi yoksa, ver gitsin,.. Biri gelir biri gider. BUnda olmazsa digerine verirsin ne var bunda :D

3|1
    1|1
  • Kimse sana iyi olacak ya da kötü olacak diyemez. Kimse gelecekte neler olacağınız bilemez. Tabi ki ben de bilemem. Bunu ancak yaşarak görürsün.

0|0
    0|1
    • ve sanırım buna cesaretim yok

• ilişkilerde ilk 6 ay herkes aşıktır heyecanlıdır ya sonra? hayatının erkeği falan değil hatanın eşiğindesin

0|0
    0|0
  • hayatının erkeği falan değil öyle sanıyorsun/sandırıyor..

bu adilere var ya saçının telini bile göstermeyeceksin.. link bo soruyu okumanı ntavsiye ederim..

ve malesef çoğunluğu böyle..

0|1
    0|1
    • adamın midesi kaldırıyor ve sogudum dıyerek yelpazeleniyorsa ve bu serefsizlikse her erkeğin aynı olmadıgını bilinmeli ve su var ki sana katılıyorum ortada risk var o kesin...

• o yüzden hiiiççç biir şekilde soran arkadaş saçının teline dahi dokundurmasın.. ve evlenirken de bu çakallardan uzak dursun.. kendi gibi bakir bir erkekle evlensin..

• bakir erkek bulabilirse çakal zed.

• İçinden ne geçiyorsa onu yap. ha şimdi ha sonra.ne farkedecek...

0|0
    0|1
  • çok şey yitirirsin en başta masumiyetini...

1|0
    0|1
  • Bekaretini verdikten sonra terk edilirsen hayatın altüst oluyor.İlerde birgün gerçekten sevip evlenmeye karar verdiğinizde bunu o kişiye nasıl anlatacağını seni kabul edip etmeme arasında arafta kalıyorsun hepsi bu.

0|0
    0|1
  • Asla böyle bir hata yapma. Bende aynen senin gibi düşünüyordum.Çok mutlyduk neler neler yapardı benim için kusursuz bir erkekti. Sevgilimle de bu güvene dayanarak bir şeyler yaşadım ve ayrıldık terketti beni. Kullanmış. Açık açıkta söyledi. İyi ki bekaretimi kaybetmemiştim diyorum. Gerçi namus zarla korunmuyor ya. Akllı ol bak yapma hata

0|1
    0|1
  • sakın yapma yaşın daha küçük toz pembe düşünüyosun ilerde pişman olacağın şeyler yapma ne kadar seviyosa sevsin yindede kendini teslim etme hayatının hatasını yapmış olursun başın önde yürüyeceğine başın dik yürü ne belli evleneceğiniz alnınızdamı yazıyo sanki

2|0
    0|1
  • Erkeklere güvenme.

1|0
    0|2
  • Ne kadar eminsin hep yanında olacağına? Dünya hali bu belli mi olur..

3|0
    0|0
Yükleniyor...