Bakireliğim gitti çok kötüyüm ne yapmalıyım?

Bekaretimi kaybedeli 1yil olacak kendimden hala nefret ediyorum depresyondan kurtulamiyorum bir turlu hayattan tamamen koptum kimsenin yüzüne bakamiyorum bedenine bakamiyorum çok inanmistim kendimi hep çok kotu hissediyorum kimse beni kabul etmez boyle :( ne yapmaliyim ben dayanamıyorum depresyon tedavisi görüyorum 1yildir ilaç ama iglesemedim bir turlu :(...

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik falan nasip işi, şans işi nice bakire kızlar var kise talip olmuyo evlenemiyo, nice evlenip boşanan ya da bakire olmayanlar var seven adamı buluyo umutsuz olma bir hata yapmışsın geçmişte kalmış geleceğe odaklan hayatın akışına bırak kendini

6|2
    0|0
    • Helal be şu sitede mantıklı yorum gordum gerçekçi yorum.. ben şok oluyorum hayat kadını bile evleniyor neler duyuyoruz namuslular evlenemiyor

• ` hayatin akisina birak kendini '
      Bu söz beni etkiledi teşekkür ederim.
      Çok mantiklisiniz

• umarım toparlanır mutlu olursun

Erkekler Ne Diyor 23

• Ahh be güzel kardeşim. bu hataya dusmeseydin. neyse evlenemem kimse bana bakmaz diye korkma. sen tanistigin kişiye gerçekten bir güven ver ve basta bu olayi ona anlat. eminim adamsa zaten seni kabul eder. alttaki yorumlara da bakma. onlar çok temis saf sütten cikma ak kasiklar

1|0
    0|0
  • Olmuş artık bu kadar üzülmen zaten iyi bir insan olduğunu gösteriyor. Karşına doğru düzgün birisi çıkar ve seni tanıyınca olduğun gibi kabul eder merak etme.

1|0
    0|0
  • Neden kimse kabul etmesin? Ben bakireliğe bakmıyorum dürüstlüğe bakıyorum mesela

2|0
    0|0
  • hayat ondan ibaret değil onun için kafana takma kariyerine ver kendini seni o kurtarmaz hem söyle düşün o olupta evlenipte aldatanlar onlardan iyidir evlendikten sonraki durumun

1|0
    0|0
  • dünyanın sonu değil eğer kendini iyi hissedeceksen diktirebilirisn

0|0
    1|0
  • İktisat ne der : Her arz kendi talebini yaratır. Elbet senin gibi bakir olmayan bir erkek seninle elgilenir bu kadar takıntı yapma. Yani hiç kimse istemez diye bişey yok ama tercih eden azalacaktır hepsi bu. Hadi git şimdi uyu.

0|0
    1|0
  • Olmuşla ölmüşe çare yok

0|0
    1|0
  • Emin olki karşına öyle biri çıkacak ki tüm geçmişin resetlenecek

1|0
    0|0
  • ilaçlar etki göstermez sende biter olay büyütme o kadar hataydı ve bitti.

1|0
    0|0
  • Ah kızlar, aslında çok safsınız ama bu saflığınızı bile bile inanıyorsunuz her seviyorum diyene, gerçek sevgiler belden aşağıda değildir, göğüs kafesinin içindedir, ah bir anlasanız bunu da bekaretinizi korusanız

0|0
    1|0
  • Gecmis olsun

0|0
    1|0
  • sana bunu yapanın s***de degil

1|0
    0|0
  • Kabul eden olur merak etme ama hak ettiğin biri kabul eder gecinip gidersiniz

0|0
    1|0
  • Olan olmuş bundan sonra, ne yapsan geri gelmez bekâretin bebeyim :((

0|0
    1|0
  • İlla bulursun birini

0|0
    1|0
  • onu yapmadan önce düşünecektin bacım.

0|0
    2|0
  • Boşwer ver gitsin mezaramı götürecen :)

0|0
    1|0
  • 1 sene olmuş kaybedeli 1 sene icinde vurdurmadığon kalmamış şimdide cikmiş yok iyi dilim yok pyskolojim bilmem ne yemezler güzelim ;)

0|1
    6|0
  • Gecmis olsun arkadasım

1|0
    0|0
  • kimseyle birlikte olmadım demişsin altta. bekaretin nasıl gitti tam anlayamadım.

0|0
    1|0
    • İlk iliskimden sonra buda yapmadim bunu kastettim

• Bida yapmadim ilk ilişkiden sonra

• Bnde gecen sene bakire olmayan bir kizla yaptiktan sonra cikamadm. Zqten o olati depresynda oldgm ocin yasadm. ama iste en buyuk hayallermden biri yikildi. ilkimin ilki olmak. hep hayalim buydu

0|0
    1|0
  • Tecrübeli kız arayanlar da var öyle birilerini bulabilirsin.

0|0
    1|0
  • Ne aptalsiniz ya seni böyle kabul edecek bir eşşek bulacan artık

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimse senden daha değerli degil. Ayrica sen zardan ibaret de degilsin. Senin duygularin zekan hayallerin var. Onlarla butunsun. Seni zardan ibaret olarak goren zihniyetten uzak dur. Kendini mutlu hissedecegin seyler yap. Hobilerine saril derslerine saril isine saril. Seni sen olduğun icin seven bir adamla da evlen. Namus bekcilerinin namuslari -cogunlukla- ortada.

1|0
    0|2
  • Bunu düşünerek hayat geçmez, böyle yapma. Sen varsın öncelikle, her şeyden önce sen varsın. Sağlığın var, hayatın var, ilerisi için yaşayacağın günlerin var. Kendini toparla, kimse seni yargılayamaz. Her şeyin bir çözümü, yolu vardır. Güzel düşün, her şey iyi olacak. Üzülme..

1|0
    0|1
  • Olan olmuş. Seni kimse kabullenmez diye bir şey yok. Artık çoğu erkek herşeyin farkında. Sırf bakire değilsin diye seni sevmeyi bırakacak değil. Sevdiğine sadık ol yeter. Gerisi gelir. Yeni bir hayat kur. Hatanı tekrarlama. Seviliyorsun.

1|0
    0|1
  • Takma kafana

1|0
    0|1
  • Bunu düşünerek kendine zarar veriyorsun
    Artık kafana takma bence herşey bir zar dan ibaret değil.

1|0
    0|0
  • Sende korusaydın iffetini biz ne yapalım yani

0|2
    2|0
  • Çok kötü bir durum ama yapacak birsey yok atlatmak zorundasın

0|1
    1|0
  • Guvendigin adam ne oldu cnm? kimseyi yargilamk bize kalmadi gencler

0|1
    1|0
  • herkes kendi hayatına bakmalı istemişsin yapmışsın bu kadar basit geçmişi düşünme artık hayatın tadını çıkar istediğin gibi yaşa

1|0
    0|0
Yükleniyor...