Kadın organları neden birbirinden farklılıklar gösterir?

Kadın organları farklılıklarına çevresel faktörler ve fiziksel faktörler ne kadar etkilidir? mesela göğüsler, birbirinden farklı göğüsler var, kimisi karşıya bakıyor, kimisi yanlara bakıyor, kimisi dimdik hafif yukarı bakıyor, kimisi ise aşağı bakıyor. Kimisi çok dolgun, kimisi küçük. Sonra vaginalar, bir yerde görmüştüm 35 çeşit vardı herhalde yanlış hatırlamıyorsam ve hepsinin şekline görede isimleri vardı. Bunlar tabiki yaratılış gereği böyle ama sizce fiziksel faktörler ve çevre faktörleri nekadar etkilidir?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ama erkeklerinde öyle

0|1
    0|0
    • Çok doğru erkeklerinde öyle ama kadın uzuvlarına göre fazla değişiklikleri yoktur. Ama kadınlarda bu farklılıklar bariz ortda

• valla sağ gösterip sol vuruyorsun. anın anına uymuyor. nasıl konuşacağımıda bilemedim ben sana. sen konuş diyorum onada kızıyorsun

• al işte yazmıyorsun. bekleye bekleye ağaç oldum burada. bir nokta bile yazıp gönderse diye bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Sizinkinin Boyları bir mı acaba? Bizimkinin de değil. Hepinizin testisleri aynı mı? Hayır. Biri uzun biri kısa biri küçük biri büyük. vs vs

0|1
    0|0
    • Ya ona bakarsan herkesin beden boylarıda bir değil, ama kadınlarda birbirleri arasındaki farklılıklar daha fazla

• belirli yaşlara kadar hiç bir farklılık yok ama, bu yaşları geçince farklılıklar ortaya bariz bir şekilde ortaya çıkıyor... Yanlış giysiler ve özellikle evlilikten sonraki özensizlik bu hale getiriyor bence Örn: kilo alımı. İşin genetik boyutu zaten başlı başına bir etken ona diyecek bir şeyimiz yok...

• Aynen öyle.

• Erkeklerinde farklı.

0|1
    0|0
    • Çok doğru erkeklerinde öyle ama kadın uzuvlarına göre fazla değişiklikleri yoktur. Ama kadınlarda bu farklılıklar bariz ortda

• Ama lütfen agresifleşme

• Hepinizin pipisi aynı mı? Biri büyük biri küçük onun gibi abi :D

0|1
    0|0
    • tamam ezmeye çalışmışsın, güzel. güzelde neden alay edip gülüyorsun?

• Ne bileyim alay edip gülen sensin, neye güldüğünüde , müneccim değilimki bileyim. Bilecek olan sensin?

• yaaaa söylesene neden güldün

• Sizinkide kalkınca bir saga bir soga bir anyaya bir konyaya bakıyor biz bişi diyor muyuz? :)

5|4
    0|0
    • Doğru diyorsun da, erkeklerde bu bahsettiğin farklılıklar azınlıktadır. Normal olan ve %80 i hafif yukarı eğilimlidir. Yani kadınlara göre bariz farklılıklar göstermez

• belirli yaşlara kadar hiç bir farklılık yok ama, bu yaşları geçince farklılıklar ortaya bariz bir şekilde ortaya çıkıyor... Yanlış giysiler ve özellikle evlilikten sonraki özensizlik bu hale getiriyor bence Örn: kilo alımı. İşin genetik boyutu zaten başlı başına bir etken ona diyecek bir şeyimiz yok...

• hepinizin cinsel organı aynı mı? Hayır. Aynı şey iste

1|1
    0|0
    • Şekil olarak çoğunluğu aynıdır, standartlar dışında çok fazla erkek yoktur. Mesela Türkiye için 13-15 cm dir ve hafif yukarı doğru eğilimlidir (baş tarafı) Bu oran %80 dir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Başkan kullanıcı hatası diye birşey var biliyorsun.. Garanti kapsamına girmez hani.. Kimisi böyle..
    Kimiside üretim hatası (genetik)

2|1
    0|0
    • Ama üretim hatası demiyelim, zira yapmaya kudretimiz olmayan birşeyi eleştirme değil amacımız, haddimizede düşmez. Biz erkeklere sunulmuş bir lütuftur bunlar, Sadece sarkma hariç, diğerleri için çevresel ve fiziksel faktörler çokmu etkilidir?

• İşte kesinlikle doğru bir cevap. Zira belirli yaşlara kadar hiç bir farklılık yok ama, bu yaşları geçince farklılıklar ortaya bariz bir şekilde ortaya çıkıyor... Yanlış giysiler ve özellikle evlilikten sonraki özensizlik bu hale getiriyor bence Örn: kilo alımı. İşin genetik boyutu zaten başlı başına bir etken ona diyecek bir şeyimiz yok...

• Evet aynen öyle.

• Pişti olmasınlar diye hacıı :)

0|1
    0|0
    • :)))) çok güzel bir cevaptı... Ama kadınlardaki farklılıklar çok fazla...

• Kardes fabrika yapimimi bu herkes ayni olacak nasil el yuz farkliysa onlarda farkli olacak.. erkegide alirsan erkekde de ayni farklilik var.. senin kafa sadece onlara odaklandigi icin ordaki farkliligi dusunmussun

0|0
    0|0
  • allah öyle yaratmış hacı nerden bilelim yani

0|0
    0|0
  • Genetik bunlar birader genetik, yaratılıştan hepsi

0|0
    0|0
  • işim gücüm yok gögüsle vaginanın pusulasınımı çıkardın be kardeşim

3|1
    0|0
    • Daha pusula oluşmuş değil. Ayrıca sadece merak benimkisi...

• boşver abi hayat güzel merak edip araştıracak daha güzel şeyler var

Yükleniyor...