Çok küçük neden?

benim vajina deliği çok küçük kapalı çok korkuyorum evlenince falan ya girmezse sorun olursa diye acaba doktora gitsem mi bu arada ilişki yaşamadım

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben ilk ilişkimi 18 yaşında çıtı pıtı bir kızla yaşadım.. incecik bacakları, küçücük memeleri, sanki jiletle çizilmiş gibi incecik dudakları olan ve serçe parmağım kadar incecik (dar) bir deliği olan vajinası vardı.. sokarken biraz zor oldu, git gel yapmayı bırak şeyimin başı ile zor girdi, ama sonra kızı öpüp okşayarak iyice gevşettim rahatlattım, kendini kasmayı da azalttı, yine de biraz zor girsede köküne kadar sokup öylece içinde beklettim 5-10 dakika kadar, kız alışında git-gel yapmak ta kolaylaştı, kız doyamadı git gellere.. başta biraz inleyip ahladı ama ilk 4-5 sefer girip çıktıktan sonra problem olmadı girmesi..

genç ve bakire kızlarda sanırım delik öyle dar oluyor ama ilişki yaşadıkça genişlerr alışırsın.. ama doktora istersen yine de görün. gevşetici ve seni rahatlatıcı ilaç tavsiyesinde bulunur, senin için faydalı olur.. Umarım evlendiğinde herşey güzel olur ve hiç sıkıntı yaşamazsın kardeş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Dert ettiğin şeye bak ya. Asyalilarinda öyle

0|0
    1|0
  • sıhhi tesisatçı ile evlen :)

0|0
    0|0
  • Sacmala doktorluk ta bisey değil dar delik erkek acisindan daha iyidir ayrıca ilk sefer biraz acur sonra alisirsin karsindaki tecrübeli biriyse canini yakmaz ama

0|0
    0|0
  • Merak etme vajina yapısı gereği genişleyip daralabilen bir organdır.

0|1
    0|0
  • Kullandıkça Zamanla açılır merak etme

0|0
    1|0
  • sen sıkıntı yapma o yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Açarlar anam ahahha :D

0|0
    0|0
  • Girer girer sen kafanı yorma.

0|0
    0|0
  • Kanattira kanattira sokar sen merak etme asdfg

0|0
    1|1
    • ama canım yanar o zaman da herkes böyle diyor oturaazsın sen 1 hafta

• girer girer merak etme çocuk çıkcak daha oradan

0|0
    0|0
  • Girmezse zorla girdirirsin :D

0|0
    0|0
  • Bebeğim sen yeter ki ilişkiye gir.

0|0
    0|0
  • abandımı cozulur :)

0|0
    0|0
  • Yok gerek yok zamanla açar kocaciğin sikinti etme ;)

0|0
    0|0
  • şimdiden koyu kazmaya başla sen

0|0
    0|0
  • Genisletirler merak etme

0|0
    0|0
  • Bakire her kizin öyledir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seneyede giymezsin diye 😄😄

0|0
    0|0
  • Benimde cisimin ciktigi yer var ya heh tam ora onun kadar vajina deligim va r

0|1
    1|0
Yükleniyor...