Tecavüz sonucu hamile kalma durumu?

2,5 aylık bebeği aldırmak günahmıdır?

1|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• o yavru kıme ne yaptı :(
    kanı 5 para etmez uckuruna duskun hayvan herıfın yuzunden kac kısı vebal altına gırecek
    huhuk yolu yok mu bunun
    surundur serefsızı...

1|0
    0|0
    • Onu öldürücem zaten

• Kölem yapıcam onu

• uçkurunn kolesı olmus zaten

• Tecavüz kolay bir durum değil. Travması büyük olur ileride. Eğer o çocuk doğduktan sonra bunların cezasını çekecekse hiç doğmaması daha mantıklı.. Büyük sorumluluk ister kaldıramazsın bakamazsan hayatını zehir edersin otur düşün her şeyi enine boyuna sonra karar ver. Vebali günahı bırak şimdi sen..

0|0
    0|0
  • Sevgilinmiş yorumları okudum. .. :(
    Söyle ona biranevvel evlenin... :@

0|0
    0|0
  • günah ama aldır bence
    o çocuğun yerinde olmak istemezdim

1|0
    0|0
  • Eyer bu Kötü ve iğrenç şeye sen marus kaldıysan Bence dşünmeden aldır Gunahsa günah sana yapılan sevapmı sanki.! Siz insanlar Kendinize Hiç deyer vermiyomusunuz ben burdan sana çok ama çok acıdım.

0|0
    0|0
    • Bebeğin ne sucu var ama :(

• Yok daha söylemedim ona
      Ama belkide babalık yapmak ister bende onun yaptıklarını unuturum

• Ya belki nedirya Ksura bakma ama Bir arkadaşım olsan ağzını nurnunu kırrım çocuga hemen söylemelisin Sahip çıksın çıkmıyorsa Aldır bebeyi ve o çocugu süründür türlü badireler getirt çocugun başına ya Kendinizi hiç sevmiyormusunuzya Ya Sen Nasıl Bir dünyada yaşıyosun Ya Bir abi falan yok mu sana Biraz Söz söylesinya Benim diyecek birşeyim kalmdı

• Nasıl olduğunu öğrenmeye hakkı var ve öğrendiğinde neler hissedicek bir düşün sence bu çocuk dünyaya gelmelimi diye sana soralım?

0|0
    0|0
  • Gunahtir tabiki. tecavüz sonucuda olsa o bebek senin bebegin. senin icinde büyüyor senden besleniyor. bence bebeğini dogur. ilerde hayirli bir evlat olacagina eminim

0|0
    1|1
  • Ulan soruya bak ya. Nutkum durdu. Allah yardımcın olsun evladım. O sabinin ne suçu var diyecem tecavüz diyorsun kafa oluyor bir milyon?

0|0
    0|0
  • Millet gelmiş yavrucagin gunahi nedir falan diyorda, siz birde tecavuze ugrayan tarafindan olaya bakin. Zaten psikolojisi kotu olucak bir de o cocugu her gun gormek her an o igrenc ani hatirlaticak kiza. Bence anne istemiyorsa her turlu aldirnali.

0|0
    0|0
  • Tecavüze sen mi uğradın :/

0|0
    0|0
  • Gunah tabi

0|0
    0|0
  • sence değil mi bir düşün bunu :D

0|0
    0|0
  • hocam calısmadıgımız yerden sordun

0|0
    0|0
  • Tecavüz ise aldır tecavüz diyor dikkat edin

0|0
    0|0
  • Günah fakat aldırılması gerekli..

0|0
    0|0
  • Aynen günah

0|0
    0|0
  • Uğramayan kalmayan nerden bilsin

0|0
    0|0
  • cinayettir bu.

0|0
    1|0
  • tabikide günahh?

0|0
    0|0
  • günahtır

0|0
    0|0
  • sonuçta o bir canlı, onu öldüreceksiniz. ama bazı töreler vardır ki o kadını öldürürler, iftiralar atılır, hayat boyu o kadın perişan olur.. bu gibi durumlarda kendi canın önceliklidir, bence aldırılabilir.. Nihat Hatipoğlu'na twitterdan veya facebooktan sor derim yinede dini açıcan durumu öğremek istersen

0|0
    0|0
  • günahını sevabını bilmwm ama kardeşim doğurduktan sonra sokağa atmak daha kolay o pislik günü hatırlatacak bir bebekle yaşamak zor senin bunun da farkındayım ne kadarda kötü bir durum olsada bebeğine sahip çık o senin parçan derim onu soağa atma olur mu başkaların yaptığı yanlışı yanlışla devam etme ne olur :(

0|0
    1|0
  • Sen mi tecavüze uğradın?

elbette günahtır. cinayettir hatta.

0|0
    0|0
  • Ertesi gun hapi diye bisey var dimi 20 lira bisey mk

0|0
    2|0
    • Onubdiyorum iste yumurta kapiya dayanmis simdi mi aklina geliyo

• Ben bilmezdim öyle şeyleri

• 10 hafta olmus eli yuzu cikmaya baslamistir belki de yazik ya daha dunyaya gelmemis bebegin. yasama hakki elinden alinamaz
      Ama tabi eger tecavuzse sen de caresiz kaliyosun sanada yazik valla

• Neden aldırıyorsun belki çocuğunla seni kabul edecek biri çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• degıldır. tıbben 12 haftalık bebegı alıyorlar. eger durum boyleyse aldırmalısın :)

2|0
    0|0
  • Tecavüz eylemi bir suç. Bu suçun cezasını kim çekmeli? Tecavüzcü çok ağır bir şekilde çekmeli. Ama siz tecavüzcüye değil, tecavüz sonucu ortaya çıkacak insana bunu ödetiyorsunuz. Bosna'da kadınlar tecavüze uğradı ama doğurdular. Anne karnında hepsi öldürülseydi o tecavüzcülerin yaptığından çok daha büyük bir dram, suç ortaya çıkacaktı. O çocukların bir parçası da annenindir, o çocuklar masumdur. Bizde 'Babanın suçu çocuğa geçmez' diye bir anlayış var. Tam da burada örnek verilecek bir şey. Elbette tecavüz sonucu yan etkiler ortaya çıkacaktır. Anne psikolojisinin bozulması, toplumda rahatsızlıklar vs. Bunları gidermek ise toplumun görevidir.

1|0
    0|0
    • Tekeşkkürler

• Yapamam öyle,

• Yani bir seçenek sundum size bağlı zaten :/

• duyduğuma göre sevgilinmiş bak ona söyle bir an önce daha 1 ay önce aynı durumda olan bir genç kız daha soru sordu ve o da intihar etmeyi filan düşünüyorum demişti buradaki arkadaşlar söyle ona dediler ve o da bir umut söyledi ve çocuk seviyormuş evlenecekler belki sizin de böyle olur dene bir şansını. tamam o şerefsiz sevgilinin yüzüne bakmayı belki istemiyor olabilirsin kızgın olabilirsin ama bebeğin için bir dene bir şey kaybetmezsin :) Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Tecavuz sonucu olan bir bebek olunca istenmeyen durumunda ama onu kucagina aldiin gun her sey degisir. Sakin aldirma.

0|0
    0|0
  • Günah

0|0
    1|0
  • aldiramazsin ve hiçbir doktor almaz çünkü 8-10 haftadan büyük çocuk artık cenin değil bireydir. kasten adam öldürmeye girer. çocuğu alan doktor ve aldıran anne için de.

0|0
    0|0
    • 3 aydan sonra değilmi ,

• 8 hafta, 2 ay zaten. çocuğun gelişimine bağlıdır ama 10 haftadan büyüğü alınmaz.

• gunah munah bilmem. tecavuze ugrarsam eger ki bir gun kesinlikle o cocugu aldiririm.

2|0
    0|0
  • Bir bebeğe 4. ayında ruh üflenir, İslâm dinine göre günah ama sonuçta bu bir tür tecavüz sonucu bir bebek. Aldırılabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum aldir demesi kolay ama aldirma sakin o serefsizle konus kabul etsin

0|0
    0|0
  • İsterse günah olsun. Aldırılması gerek

0|0
    0|0
  • Sebebi nolursa olsun günah

0|0
    0|0
  • aldirilmali

0|0
    0|0
  • Günah ama onun boynuna bence

0|0
    0|0
  • cocugun da gunahi yok ama bilemedim kotu bir durum senin icinde Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Onun ne sucu var ki. O da bir insn ve insan öldrmek gunah. Allah ona can verms ruh verms. Bu senin imtihanin sabirli ol ve cocugunu dogur.

1|0
    2|0
    • O kadar kolaymı

• Elbette degildir. Dustugun durumu en iyi sen bilirsn Allah yardimcn olsun.

• Bence bir çocuğu doğurduktan sonra ona sevgiyle yaklaşamamak daha günah. Onun p*c damgası yiyerek! babasız yaşaması daha günah.

0|0
    0|0
    • Babası kabul eder büyük ihtimalle

• Ne kadar bakabileceksiniz bu çok önemli size zorla sahip olan bir adam ne kadar babalık görevini yerine getirecek?

Yükleniyor...