Kızlık zarı yırtıldığı zaman kadınlar acı çekiyor peki erkekler ne hissediyor?

Kimi kızların acıyor kimilerin acımıyor,peki erkekler ne hissediyor,hassas bi duvara geldiklerini hissediyorlar mı ya da hafif zorlanma yaşıyorlar mı?Ciddi anlamda etten duvar mı örülmüş oluyor?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• söylimm mi söylimm miii :)) hiç bi şey hissetmiyosunn sıfır hem d ehiç bi şey, ufacık bi bi belirti bile hissetmiyosun. vajina seninkini her yerinden öyle bi sarıyo ki, o hislerin verdiği zevkten ucunda ne olduğunu hissedemiyosun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güçlü sanırım.

0|0
    0|0
  • onu bilemem..ama güçlü hissettikleri kesin..

0|0
    0|0
  • benimde merak ettiğim bi soru çok aciyor mu acabaaa :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çin seddini aşmış gibi :P

3|1
    0|1
  • Kadın kendini kasıp bizim ufaklığı sıkıştırmazsa esnek bir sabun köpüğü kadar olmasada acıcık ittirerek patlayan bir balona benziyor . Sakin olunursa hoş olur ;) .

0|0
    0|0
  • naaaannn oglum ergenmisin yırtılan deli kızın vajinası deler bizim köyde . yırtana ne var . böbürlenirdir elllammm :)))

0|1
    0|0
  • kızlık zarının kalınlığına bağlı. ben baya zorlanmıştım ittire ittire zorla girdim baya zorlandım.

0|0
    0|0
  • bu acı bayana bağlı eğer kendini kasar ve hard seks isterse öyle çok acırki düşünün siz ama eğer kendini serbest bırakır kendi isterse loş bir ortamda ve partneride yavaş yavaş yaparsa acı olmaz olsada çok az olur

0|0
    0|0
  • hiç bişy hissetmedim

0|0
    0|0
  • hissetmedim bile

0|0
    0|0
  • Emin ol hiçbirşey hissetmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...