Expigment yanıkları için acil yardım.

meraba arkadaşlar yazıne expigment ve acnelyse kremini kullandım ve yüzüm yara oldu.cildiye doktoru yazın kullandığım için böyle olduğunu eylülde sadece expigment kullanmamı söyledi ha bu arada yanaklarımın tamamına sürdüm kremi birazda burnuma yani sadece lekelere değil ve 2.derece yanık olmuş yüzüm.ne için verdiğini bilmiyorum ama momecon ve fito diye krem verdi 10 gün kullandım iz filan kalmamıştı.şimdi yine aynı sorunu yaşıyorum.sadece lekelere sürdüm ama bu sefer daha derin oldu ve kendim soyduğum için sızlıyo.üstleri kabuk bağlamadı çok yeniler.ne sürersem iz kalmaz.momecon kızarıklığı alıyomuş ama fito yanık için miş.kararsız kaldım.lütfen yardım edin

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Guneş kesinlikle görmemeli ve o soyulma gayet normal. hekimin önerdiği kadar kullan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• kendin nede soyuyosun ki.ilaç yara yaptığı anda ara vermen gerekliydi.dokunma yaralarına.bi süre fito kullan.izlerin hala var olduğunu söylüyosun.yaralar geçince bi gece acnelyse sür yat diğer gece expigment.anladığım kadarıyla cildin çok hassas.ben ikisini de bigün içinde kullanıyordum bi zamanlar.bende sadece cilt kuruması olmuştur.doktorum eğer yara olursa 2-3 gün ara verip azaltmamı söylemişti.o yüzden sana böyle söyledim.prospektürlerini okursan zaten benim dediğimi görürsün.

0|0
    0|0
    • ben baya fazla kullandım.cilt çektiği anda tekrar sürdüm ve kendim soydum yani soyulmasını beklemedim tırnak izi gibi lekeler kaldı :S

• çok yanlış yapmışsın :S yüzün yaradan kurtulunca yeniden kullan ama dikkatli kullançayrıca böyle şeylerin tedavisi kışın daha sağlıklı.

• expigmenti uyumadan önce kullandıysanız sorun yaşamamanız lazım. enteresan

0|0
    0|0
    • SoranBir dakika önceben baya fazla kullandım.cilt çektiği anda tekrar sürdüm ve kendim soydum yani soyulmasını beklemedim tırnak izi gibi lekeler kaldı :S

• Aynilarini su anda yasiyorum lütfen yardim et nasil duzrldi mi yuzun ne kullandin

• Aynisini su an yaşıyorum sen naptin gectimi cizgiler ne kullandin banada yardim et lutfen

0|0
    0|0
Yükleniyor...