Masturbasyonu Bırakmak?

Nasıl bırakabilirim bunu :/ yaparken hic bisey dusunmuyorum ama yaptiktan sonra kendimi cok kotu hissediyorum moralim bozuluyor psikolojim bozulacak derecede :/ yapmadan da duramiyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• az yap.. sende..

0|0
    1|0
    • Az yapiyorum zaten :/ onceden cok yaptim bir arkadas yuzunden kucuklukten beri yapiyordum gunde 4 5 yapmadan duramiyordum ama simdi azalttim belki o yuzden de utangac ve icine kapanik oldum :( keske hic bulasmasaydim diyorum ama yaptiktan sonra darma dagin oluyorum cok kotu bir durumda oluyorum

• nediymki.. teşekkür en iyi cevap için :)

• Ne demek ne diyim yardim al diyorsun cevabinda olmali :/ Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevişmeyi denesen? Çözüm olabilir.

0|0
    1|0
    • olabilir hic yapmadim ama sevgilim yok yapmak icinde yetenek yok :(

• Dediginizden bisey anlamadim :/ kufur mu ediyorsunuz

• Felsefe yapmis kucuk kiz

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende eskiden daha sık yapıyordum haftada bir veya iki kez yapıyordum genelde , yazın hergün yaptığımı hatırlıyorum ilişki yaşayınca ayda bir yapmaya başladım ilişki düşürüyor sanırım 2 ayda bir yaptığım zaman oluyor bir kez 3 aydan uzun süre yapmadım ilşki deneyin olmaza ücret karşılığı ilşki çok tavsiye etmiyorum ama bende sene de bir veya iki kez ücret karşılığında ilişki yaşıyorum...

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum yapsam azalir ama Ucret karsiligi olanlardan hastalik olabilir diye korkuyorum :/ ilk deneyimin oylemiydiki?

• spor enerjini baska yere aktarman gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...